Apie reinkarnacija

Pradėjo Ieva, sausio 01, 2012, 12:40:11

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

MrLouvre

#15
sausio 15, 2012, 00:44:27 Redagavimas: sausio 15, 2012, 00:47:38 by MrLouvre
Citata iš: insomnia  sausio 01, 2012, 22:43:26
Tu kalbi apie krišnajitų knygas. Tačiau krišnajitai su induizmu turi tiek pat bendro, kiek motociklas ir sunkvežimis

Haaaa... Reiktų daugiau tau pasidomėt kas yra Krišnos Sąmonės Judėjimas ir kas yra Induizmas:)

-----
Kaip Jūs galit pasirinkt ar tikėt į Reinkarnaciją ar ne? Tai tiesiog egzistuoja ir tuom negalima tikėt. Čia tas pats, kaip tikėt, kad egzituoja kompiuterinė technika.
Reinkarnacija tai eilinis žmogaus gyvenimo proceas. Žmogus miršta ir gimsta kitame kūne. Lygiai taip pat, kaip ir subręsta, suauga, pasensta.

TinSoldier

Citata iš: MrLouvre  sausio 15, 2012, 00:44:27
Kaip Jūs galit pasirinkt ar tikėt į Reinkarnaciją ar ne? Tai tiesiog egzistuoja ir tuom negalima tikėt.<...>


Tobulas argumentas :D

MrLouvre

Citata iš: TinSoldier  sausio 15, 2012, 11:10:53
Citata iš: MrLouvre  sausio 15, 2012, 00:44:27
Kaip Jūs galit pasirinkt ar tikėt į Reinkarnaciją ar ne? Tai tiesiog egzistuoja ir tuom negalima tikėt.<...>


Tobulas argumentas :D

O kaip daugiau jums paaiškint, jei nesuprantat?:D

TinSoldier

Turiu idėją: galėtum paaiškinti logiškai ir įtikinamai :)

MrLouvre

Citata iš: TinSoldier  sausio 15, 2012, 12:53:34
Turiu idėją: galėtum paaiškinti logiškai ir įtikinamai :)

Aš jau išreiškiau savo nuomonę taip, kaip Jūs turėtumėt suprast. Jei susidomėjot mintim - naršykit raštuose, knygose enciklopedijose :) hehehe

TinSoldier

Ne, sorry, tikrai nesusidomėjau :D Tiesiog juokingai pasirodė: "žinom, kad tai egzistuoja todėl, kad tai egzistuoja. "

Tu privalai pervesti man 100lt į sąskaitą, nes tiesiog privalai.
Aš esu dinozauras, nes tiesiog esu.
Mano bute gyvena elfai, nes tiesiog gyvena.

Ir negali pasirinkti ar tuo tikėti, nes tai tiesa ir tiek. :)

MrLouvre

Citata iš: TinSoldier  sausio 15, 2012, 13:00:40
Ne, sorry, tikrai nesusidomėjau :D Tiesiog juokingai pasirodė: "žinom, kad tai egzistuoja todėl, kad tai egzistuoja. "

Tu privalai pervesti man 100lt į sąskaitą, nes tiesiog privalai.
Aš esu dinozauras, nes tiesiog esu.
Mano bute gyvena elfai, nes tiesiog gyvena.

Ir negali pasirinkti ar tuo tikėti, nes tai tiesa ir tiek. :)


Tai tiesiog yra. Pvz dabar man įrodyk, kad obuolys nėra obuolys.
Arba kad jsi išvis neegzituoja. Neįrodysi ir neturėsi paaiškinimo. Lygiai tas pats su reinkarnacija. Tai tiesiog dar vienas procesas tarp gimimo, brendimo, suaugimo ir daugelio kitų:}

unco

#22
sausio 15, 2012, 13:06:27 Redagavimas: sausio 15, 2012, 13:08:29 by unco
Obuolys (Malus domestica) sudarytas iš augalinių ląstelių, kurios turi augalams būdingas organeles, tai obels vaisius, kurį gali pats matyti, bei pajusti.   
Šio teiginio paneigti neįmanoma, nes yra vizuolių, biologinių, mokslinių įrodymų

MrLouvre

Citata iš: unco  sausio 15, 2012, 13:06:27
Obuolys (Malus domestica) sudarytas iš augalinių ląstelių, kurios turi augalams būdingas organeles, tai obels vaisius, kurį gali pats matyti, bei pajusti.   
Šio teiginio paneigti neįmanoma, nes yra vizuolių, biologinių, mokslinių įrodymų


Tai Aš tą patį ir sakau. Kad obuolys egzistuoja.
LYGIAI tas pats ir su ta Reinkarnacija. Tai - normalus procesas. Brendimo ar senėjimo niekas moksliškai neaprašinėja. O jei aprašinėja, tai tarp jų reinkarnacija taip pat yra aprašyta (galbūt kaip galima teorija, bet viskas detaliai aprašyta, kaip vyksta ir kas atsitinka).

TinSoldier

Citata iš: MrLouvre  sausio 15, 2012, 13:03:51
Tai tiesiog yra. Pvz dabar man įrodyk, kad obuolys nėra obuolys.
Arba kad jsi išvis neegzituoja. Neįrodysi ir neturėsi paaiškinimo. Lygiai tas pats su reinkarnacija. Tai tiesiog dar vienas procesas tarp gimimo, brendimo, suaugimo ir daugelio kitų:}


Loginės klaidos viena po kitos :) Tu sakai, kad negaliu įrodyti egzistuojančio daikto(obuolio) neegzistavimą, todėl neegzistuojantis daiktas(reinkarnacija) tampa egzistuojantis?

Taip pat ir patikrinamo, realaus, apčiuopiamo, fizinio dalyko egzistavimas nėra labai netikėtino, nelogiško, nepatikrinamo dalyko tikrumo įrodymas.

Ieva

Negalima teigti, kad reinkarnacija neegzistuoja, nes niekas to nepatikrino, bet taip pat ir nėra įrodymų, kad egzistuoja, taigi ar tikėti ar ne, kiekvieno asmeninis reikalas.

Daividas

Aš manau, kad reinkarnacija, tai Dievo dovana, pradėti viską iš naujo. Bet ši dovana suteikiama nevisiems. Manau, kad Dievas tavęs paklausia: Nori viską pradėti iš naujo? Ir jei tu sutinki, tau pašalinama atmintis ir tavo siela perkeliama dar į negimusį organizmą..

P.S. Čia tik mano nuomonė.

2012

Citata iš: Daividas  sausio 20, 2012, 21:14:13
Aš manau, kad reinkarnacija, tai Dievo dovana, pradėti viską iš naujo. Bet ši dovana suteikiama nevisiems. Manau, kad Dievas tavęs paklausia: Nori viską pradėti iš naujo? Ir jei tu sutinki, tau pašalinama atmintis ir tavo siela perkeliama dar į negimusį organizmą..

P.S. Čia tik mano nuomonė.


Bet yra tokiu, kurie netiki i Dieva. Todel, reinkarnacija automatiskai atmeta, istikro tokiu zmoniu as nesuprantu.

Daividas

Seniau ir aš netikėjau Dievu, bet po vieno įvykio, pradėjau juo tikėti.
Na taip, yra tokių žmonių kurie netiki Dievu, bet tada kuo jie tiki? Likimu?

TinSoldier

Citata iš: Daividas  sausio 21, 2012, 13:53:46
Na taip, yra tokių žmonių kurie netiki Dievu, bet tada kuo jie tiki? Likimu?


Atsitiktinumu ir natūralia gamtos tvarka.

Aukštyn