Gintaras Lunskis

Pradėjo Linas Esu, spalio 16, 2017, 16:20:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Creative

Kas dėl nušvitimų, tai daug kas sako kad tai laikina būsena kaip Eureka- nušvinti akimirkai ir vėl grįžti į normalų gyvenimą.

Linas Esu

Citata iš: Legionas  spalio 16, 2017, 18:25:28Tai jisai kitoks. Dėl to populiarus, tarp paprastų žmonių. Nes keikiasi...
Oh c'mon ... keikiasi :D kažin ar dėl to , tai tik būdo maniera . Gal teko būti jo seminare ?

Citata iš: mcgyver  spalio 16, 2017, 18:35:37Jis populiarus, nes kalba apie dvasias, pomirtini gyvenima, vlenius, demonus, astralus.
Nusvitusieji apie tai nekalba, nes jie pasak ju neturi tokiu patirciu ir nefantazuoja apie tai. Jie bando isaiskinti ir kad zmones pajausti buvima be minciu.
O lunski matosi valdo ego, nes teisia kitus zmones, nusvite taip nekalba.
Dėl ego , pritariu . Keista persona .

mcgyver

Citata iš: kiskis  spalio 16, 2017, 18:39:24Momenttais gal ir nusvinta , kas ji zino, pastovei gi nevadina?

Buda reiskia nusvites, patys budistai tiki kad tik labai pazengusios sielos nusvinta bet ne jie patys, o jei ir patys tai ne siam gyvenime :D
Gal yra patyres satori(tarpini nusvitima), bet is jo manieru matosi kad nevaldo visiskai savo samones.

Linas Esu

Citata iš: mcgyver  spalio 16, 2017, 18:42:33Buda reiskia nusvites, patys budistai tiki kad tik labai pazengusios sielos nusvinta bet ne jie patys, o jei ir patys tai ne siam gyvenime :D
Gal yra patyres satori(tarpini nusvitima), bet is jo manieru matosi kad nevaldo visiskai savo samones.
Teko girdėti .... tokie kaip Snoop Lion ar Steven Siegal save irgi laiko dievais :D :D

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Linas Esu  spalio 16, 2017, 18:42:07Oh c'mon ... keikiasi :D kažin ar dėl to , tai tik būdo maniera . Gal teko būti jo seminare ?
Dėl ego , pritariu . Keista persona .
Pilnas internetas seminarų ir komentarų :) Čia aišku perdėtai aš, bet taip žmonės šneka, patinka kad nevynioja žodžių į vatą. Tai dėl kalbėjimo manieros, kaip informaciją pateikia ir renkasi pagal tai, nes nieko naujo vistiek nepasako.

Cerber

Kazkada ta jo sventumo skraiste mane erzino, nors mes panasaus gymio, bet veliau supratau kad geriau jis pinigus daro plaudamas smegenis, nei kad eit vogti ar kontrabanda ar narkotikus stumti. Jis turi siek tiek ziniu, ir nemazai charizmos, to uztenka tokiam verslui.

mcgyver

Snoop dogg pasikeite i snoop lion, rastafariu garbei ir isleido reincarnated. Sake kad yra bob marley reikarnacija :D apie tai kad save laiko dievu negirdejau :D

Linas Esu

Citata iš: mcgyver  spalio 16, 2017, 18:50:27Snoop dogg pasikeite i snoop lion, rastafariu garbei ir isleido reincarnated. Sake kad yra bob marley reikarnacija :D apie tai kad save laiko dievu negirdejau :D
Skaičau , kad po kažkokios kelionės rytuose jis pajuto nušvitimą ar pan :D kaip ir Gintaras išėjęs iš kalėjimo

mcgyver

Citata iš: Linas Esu  spalio 16, 2017, 18:58:15Skaičau , kad po kažkokios kelionės rytuose jis pajuto nušvitimą ar pan :D kaip ir Gintaras išėjęs iš kalėjimo
Ruke turbut amnesia haze :D

Creative

Citata iš: Linas Esu  spalio 16, 2017, 18:32:11Aš jį laikau paprastu bukagalviu , kuris dedasi tuo kuo nėra ,

Aš irgi pažinojau na tokį gryną bukagalvį kuris dejosi psichologu ir nič nieko neišmanė net kaip konfliktą išspręsti ir viestiek vizitinėje parašyta "psichologas". Aš taip ilgai juokiausi nes toks pasikėlęs buvo bet mūsų kompanija jį greitai nuleido ant žemės.

Linas Esu

#40
spalio 16, 2017, 19:15:07 Redagavimas: spalio 16, 2017, 21:14:58 by Linas Esu
Citata iš: Creative  spalio 16, 2017, 19:07:56Aš irgi pažinojau na tokį gryną bukagalvį kuris dejosi psichologu ir nič nieko neišmanė net kaip konfliktą išspręsti ir viestiek vizitinėje parašyta "psichologas".
Pasirodo jie abu turi bendra . Abu bukagalviai ir dedasi psichologais .

Citata iš: mcgyver  spalio 16, 2017, 19:04:53Ruke turbut amnesia haze :D
Visą gyvenimą rūko , gi turi net plantacijų Jamaikoje

mcgyver

Citata iš: Linas Esu  spalio 16, 2017, 19:15:07visą gyvenimą rūko , gi turi net plantacijų Jamaikoje
Jamaikoj legalu?
O siaip lunskis nieko naujo nepasake, perziurejau jo daug video, turbut daug rusiskos propagandos prisiklauses.

Linas Esu

Citata iš: mcgyver  spalio 16, 2017, 19:18:36Jamaikoj legalu?
O siaip lunskis nieko naujo nepasake, perziurejau jo daug video, turbut daug rusiskos propagandos prisiklauses.
https://kushtourism.com/jamaica-marijuana-information/

Mini sektantas ir tiek . Blevyzgos apie politiką ir UK karalienę repltiliją.... tikrai per daug youtube mėšlo žiūri

mcgyver

Citata iš: Linas Esu  spalio 16, 2017, 19:21:41https://kushtourism.com/jamaica-marijuana-information/

Mini sektantas ir tiek . Blevyzgos apie politiką ir UK karalienę repltiliją.... tikrai per daug youtube mėšlo žiūri
Bob Marley iteisino zole Jamaikoje :D

eternal.bliss

Nušvitimą laikinai patirti, nėra sudėtinga. Bet dažniausiai kitą akimirką ateina susitapatinimas, ir egoizmas, bei pasididžiavimas, arba susitapatinimas su gauta informacija, suvokimu. Tuomet gryžti į tą būseną ganėtinai sudėinga. Dėl to sakoma- patyrei satori, nekreipk dėmesio. Arba "prieš nušvitimą- kapojai malkas, nešei vandenį, po nušvitimo- kapoji malkas neši vandenį".


Aukštyn