Tenshi Darbai.

Pradėjo ninastra, sausio 23, 2014, 20:03:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

ninastra

Sveiki !

Svarstau ką čia tokio parašius :D
Senokai nebuvau..tai reikėtų apsireikšt :D

Kaip kažkas mane įvardino "menininkė" kartais ir man truputį norisi nuo lyriškumo prieiti prie to kas yra gyvenimiška.
Gerai, ir ką dabar ta Ninastra sumąstė. (WTF?:D)
Nieko :P
Tikrai nieko :)
(Yeah, sure.)

Okay okay.

?
Įdomu man kodėl čia dauguma prieš Marių? (kvailas smalsumas:D) Nors galbūt ne visi patinkame ;)
Beja,kad ir kaip gražiai visi piešia (na dauguma,kas moka) nežiūrėsiu. Gaila kad aš nemoku piešti.  Tik rašyti, rašyti ...kol nuvažiuoja stogas ir pajunti kad fiziškai esu išsekusi. Ir po visko galvoju,kam tai? Kam žmogus stengiasi save realizuoti, kai galu gale jo nebebus ir .. visa tai ką jis brangino ir stengėsi nebeturės prasmės?
Užknisa mane tokios tos mintys.
Nepaisant to, neleidžiu dažnai sau apie tai galvoti. Juk reikia optimistiškai gyenti ir iškėlus aukštai galvą žingsniuoti.
Bet. .
Juk visi žinome, koks gyvenimas yra trapus. Ar žmogus..
Gimstame, išeiname.. Amžinasis gyvenimo ratas, kur .. išlieka stipriausi .
Kas po galais sugalvojo tokią nesąmonę?
Kas sudarė standartus, pagal kuriuos vertiname žmogų ir jos darbus?
Iš kur.. Kaip?
Tai tas ptas kaip kineziterapijoje reikia įvertinti žmogų, jo galimybės. bet palaukite, kiekvienas žmogus yra unikalus ir jis yra kitoks nei visi kiti. Tai kokie dar standartai, kuriuose turime vertinti ir matome kad jis ..."Labai blogai" atitinka.

gerai priešgyniausiu sau. Bet turbūt .. to reikia.  Nes kitaip negalėtumėme gyventi.
Neturėdami rėmų ir .. galutinių paisomų taisyklių.

Kartais..  lyg.. ne iš šio pasaulio jaučiuosi.. Kodėl žmonės negali būti paprastesni, atviresni, patikėmesni? Kodėl reikia dėvėti kaukę prieš visus? Kodėl.. gimstame vieni ir mirštame vieni? Juk Dievas sukūrė Adomą o po to Ievą, nes vienam sunku gyveti... ir negali vienas pratęsti giminės.. 
Citata



Gerai baigiu. :)
Gero artėjančio savaitgalio visiems :)P






czech-kuolis

čia man toks, greitai praskrolinus temą, gal kiek nemandagus klausimas iškilo, bet grynai smalsu. Tau iš tiesų 20, kaip rašo profilyje, ar tik taip užsirašei?

ninastra

Nemanau kad reikia įrodinėti kiek ištiesų žmogui yra metų. Yra kiek yra, taip man 20 m. nori tikėk nori ne.

Juuri

#18
balandžio 16, 2015, 03:33:13 Redagavimas: balandžio 16, 2015, 18:30:04 by Druwis
Catch me if you wanna :P


Holla, Amigos!

Seniai nesimatėm ane?
Kaip čia gyvenimėlis? Virte verda kaip skruzdėlyne :)





Aukštyn