Ezekiel tapyba, piešiniai ir kitka

Pradėjo Ezekiel, gegužės 31, 2013, 09:22:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Master

Patiko pirmojo idėja, lyg ūkai kriokliai :3, o paskutinis pasirodė labai jaukus :) Gražūs... Tik man gaila,nes spėju, kad teplioji tik šeip sau (savo malonumui), o turi talentą ir vaizduotę, kas verčia tave ja dalytis. Nes piešiniai tai tikrai vau, nesinori net žiūrėti (per daug gražūs :DD...atrodo, kad dušia to neverta (grožėtis) )

snofru

pritariu Master, VAU!!! :)

Iron Tara

kai pamačiau, aš tik išsižiojau...

Ezekiel


Benamis

Ezekiel, uzdarbiauji piesdamas ar tik sau piesi? :)

Ezekiel

Citata iš: Benamis  birželio 01, 2013, 13:40:21
Ezekiel, uzdarbiauji piesdamas ar tik sau piesi? :)


Studijuojų dailės/restauravimo profesiją tai iš kūrybos irgi turėsių galimybę užsidirbti. O šiaip piešių ir tam, kad realizuoti savo fantazijas, neturėdamas ką veikti ir norėdamas pagrąžinti gyvenimą.

Benamis

O kiek laiko tau uzima pvz. toki paveiksla:



nupiesti? :)

2Pacas

Citata iš: Ezekiel  birželio 01, 2013, 16:55:42
Citata iš: Benamis  birželio 01, 2013, 13:40:21
Ezekiel, uzdarbiauji piesdamas ar tik sau piesi? :)


Studijuojų dailės/restauravimo profesiją tai iš kūrybos irgi turėsių galimybę užsidirbti. O šiaip piešių ir tam, kad realizuoti savo fantazijas, neturėdamas ką veikti ir norėdamas pagrąžinti gyvenimą.
"Menininkai yra laisviausi zmones pasaulyje" Andrius Mamontovas

Ezekiel

#23
birželio 01, 2013, 18:40:51 Redagavimas: birželio 01, 2013, 18:53:21 by Ezekiel
Citata iš: Benamis  birželio 01, 2013, 16:57:42
O kiek laiko tau uzima pvz. toki paveiksla:
nupiesti? :)


Nutapiau jei tiksliai pamenu per 3-4 dienas, dar namuose tobulinau. Nors kartais tingisį dirbti ir vėliau papildau jei kažko trūksta, nepatinka.
O plenerą stengiuos nutapyti kaip galima greičiau, nes nelengva toli tampytis etiudniką. Pavyzdžiui šį vaizdą nutapiau per 3 dienas, bet daug valandų dirbau.



Linas Esu

Citata iš: snofru  gegužės 31, 2013, 19:13:46Ezekiel
Gal turite internetinį psl ?visai norėčiau pažiūrėti daugia piešinių , gal kokį ir įsigyti , patinka stilius .

peledziuke

Labai patiko :)

Aukštyn