!!! NSO !!!

Pradėjo reptile, lapkričio 08, 2011, 14:46:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

reptile

Viskas prasidenjo pries metus kai ziurinejau 2007m. nuotraukas is Cepkeliu raiso .tada pastebejau medziuse kaska keisto.priartinau i pamaciau lekste.kitoj foto vietoi lekstes buvo sviesa.nuo tada labai pradejau dometis ateveiviais.pirma karta savo akimis maciau juos pries puse metu.maciau danguje skraidanti taska o paskui greitai nuskrendanti i virsu.veliau juos matydavau vis dazniau.karta net 4 dienas iseiles ,bet jie skraidydavo tik nakti ir labai keista kad vis toje pacioje vietoje.Gyvenu prie Druskininku ,Vieciunuose.is karta virs namu maciau greit praskrendancia lekste.viena karta pradejo skraidyti zalios palvos rutulys ir isnykdamas apakino akis. pries viena menesi maciau ta pati taska is korio kaskas lyg sove,i zeme nuleke plosa sviesos linija.ryte nuejes pamaciau apie2m gylio duobe ir aplinkui isnesiota smeli , o veliau is keistas su 4 isgais pirstais pedas,o savaites tas pacias pedas radau savo kieme.manau kad mano kaime nusileido ateivis . viena nakti norejau iseiti i lauka  ir mazdaug 100 m virs mano namo pamaciau melynos spalvos taska.net tingiu pasakot apie visus matytus nso.pakutinius 2 kartus maciau pries savaite tamsiai ruda lekste su sviesomis aplinkui, ir veliniu nakti  pastemejua nuo Cepkeliu raisto puses is leto kaska labai didelio.kai priarteto mazdaug per 5 km.nufotografau su telefonu.nuotraukoj atrodo kad lekste buvo visai netoli .taireiskia kad ji buvo tikrai didele. tai tie info si karta.dabar kai bunu kaime visada pasiruosiu telefono kamera. :o :D


Benamis

Citata iš: reptile  lapkričio 08, 2011, 14:46:41
Viskas prasidenjo pries metus kai ziurinejau 2007m. nuotraukas is Cepkeliu raiso .tada pastebejau medziuse kaska keisto.priartinau i pamaciau lekste.kitoj foto vietoi lekstes buvo sviesa.


Kaip suprantu pirma karta NSO pastebejai fotografijoje? jeigu taip, gal butu kokia nors galimybe ikelti ta foto i foruma arba nusiusti i anomalija.lt portala? :) Idomu butu pamatyti :P

reptile

#2
lapkričio 08, 2011, 15:38:55 Redagavimas: lapkričio 08, 2011, 16:40:04 by insomnia
jei turi skype mane pakviesk.mano skype valevale1113.atsiusiu visas foto ir video.
kaip reikia i google ikelt foto??? as ikelciau ir parasysiau nuoroda.

reptile


Benamis

1. Kodel visi irasai daryti pro uzdara langa?

2. Kodel tokia bloga kokybe?

Mano nuomone: melyna diodo lempute + atspindis nuo lango.

.L.U.T.H.O.R.

Lazeriukai, lazeriukai. Noriu žalio.

reptile

#6
gegužės 16, 2012, 07:22:24 Redagavimas: gegužės 16, 2012, 13:19:40 by reptile
nesnekek nesamoniu.zalia lempute yra nuo kameros,bet is jos negalejau ikelt video, nes toj kameroj ne atminties kortele o kasete dedasi.su ja tik i didele kasete irasyt galima ir tik per televizoriu ziuret.Pro langa filmuota nes buvau kambarije ir ne visur pro langa filmuota,tik pabaigoj.ir cia ne visos mano nuotraukos ir irasai.galima per photoshop programa paziuzet ta nuotrauka, kur yra atspindys ant lango ir paziuret kokios spalvos yra baltas atspalvis.as paziurejau - ir tas taskas yra labai ryskiai melynas.o mano kameroi dega zalia lempute.bloga kokybe nes filmuota su 3 megapixeliu kamera.dabar geresni telefona turiu, jau su geresne kamera :).jei kadanors pamatysiu nufilmuosiu ir vel ikelsiu ikelsiu :)

reptile

#7
gegužės 16, 2012, 07:35:08 Redagavimas: gegužės 16, 2012, 13:11:03 by reptile
P.S. toj nuotraukoj kur KAZKA ISMETE :) kita ryta nuejes maciau duobe , kuriuoje buvo keisti delnu(pamatavau su savo delnu-tas atspaudas dvigubai didesnis nei normalaus zmogaus),kuno antspaudai.ir is tos duobes paliktos keistos pedu zymes.matesi tik ant smelio.miske jau neiziurejau.aplinkui buvo illauzyti jaunesti medziai,smarkiai apdraskytos dideliu medziu zieves.dabar ta duobe jau vejo ispustyta, bet kai nuejau ten iskart ryte matesi, kad kaskas ten krito dideliu greiciu nes aplink buvo visur "istaskytas" smelis. paskutini karta maciau pedas musu darze pries 2 savaites.pasakoju tai ka patyriau.man neproblema kad niekas netiki.as tikiu tuo ka maciau. ;)

LiepaBlack

Tikiu tavim reptile... ;)

Teroras

reptile man idomu kodel tu nenufotkinai tu paslaptingu pedsaku? Jeigu as pamatyciau kazka neiprasto, ko nesugebeciau paaiskinti tikrai nufotkinciau bent atsiminimui ar, kad parodyti draugams...

Kas del video, tai gali parasyti i ka ten reikia ziureti? Nes jeigu i ta melyna ar zalia sviesele, tai ten aiskiai matosi, kad yra tiesiog atspindis nuo lango ir tiek.

reptile

Turiu nufotkines.galiu pas drauga vel paprasyt kad ikeltu i youtube.padarysiu nauja klipa ir ikels man. :)

reptile

Ten joks ne atspindys.parodziau savo tevo pazystamam,kuris sake kad pats mates ta pries kelis metus.sake kad nepanasu i atspindi.tai kam man daryt tuos video jei vistiek jum neirodau.daugiau jei ir matysiu nefotkinsiu tada.turiu nuotraukas ir su pedom, ir tos duobes, ir kompe turiu ta pacia pirma foto kur Cepkeliu raiste.sakau kai bus laiko, neuzilgo padarysiu ir man ikels :)

Benamis

reptile nekelk fotografiju i Youtube. Nuo to labai nukencia vaizdo kokybe.

Ikelk geriau fotografijas, kad ir cia pvz. http://imageshack.us/ ir papostink mums nuorodas.

reptile

i yo tube geriau nes yra vienas video kun nakti nufilmavau LAUKE.beto turiu 1 ar 2 foto kur pamaciau lekste atsitiktinai , fotografuodamas paprastai :)per sia savaite gal sulauksit :D

Benamis

Tai video ok - kelk i Youtube, bet paaiskink, kam kelti fotografijas i Youtube? Nes man niekaip 'nedaeina'...

Aukštyn