"FreeNet" - alternatyva SOPA užvaldytam internetui?

Pradėjo RoxiO, vasario 16, 2012, 12:01:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Joa, ten buvau kazkur ilindes i foruma kur keicia ju virtualius pinigus, bitcoinai irgi berods buvo :)

la.benas

#16
sausio 08, 2013, 17:52:38 Redagavimas: sausio 08, 2013, 17:58:16 by la.benas
Taip, čia jis ko gero apie BitCoins. O ir Tornet... O girdėjot apie deepweb'ą? Tai beveik tas pats, deepwebą galima per tor naršyklę pasiekti. Tik Tornet (onion) biški atskiras dalykas, bet esmė tai tapati. Tik deepwebas yra tikrai LABAI giliai. Atsimenu seniau ieškojau kažko, tai prisižiūrėjau tiek, kad akys vos nesudegė... Pedo, pedo everywhere.Ir ne šiaip tas, o hardcore. Tačiau ir idomių dalykų yra. Bet nemanykit kad deepwebas neturi savų paslapčių. Ten taip pat kai kas yra slepiama, ir ne kiekvienas gali papult...




Tik šitoj nuotraukoj deep web nepakankamai giliai...

ponaitis

man sekasi,dar neuztikau pedografijos :)

la.benas

O kaip žmonių kankinimai? Nematei? O Al- Qaeda dalykėliai? Šiaip jei ką geresnio rasi - įdėk :)

ponaitis

ieškau,kol kas idomiausia stovinti mama ir dukra besigraibančios,feau >:( (nuogos)

la.benas

Ai, tai dar visai nieko... Pamatysi geresnių su laiku :D

ponaitis

labai laukiu :D
p.s.biški of,bet kaip mano naujas parašas ;D

la.benas

Ai, nesu didis filosofas, ir sakau, kad visai neblogai :D Gal būt kitaip pačią mintį būtų galima išreikšt :)

ponaitis

nelabai žinau kaip.kad nuo temos nenukrypčiau,nustebau rades pirkt narkotiku,keista kaškaip.dar einu permest hackinimu skilti.
beje,ir jum(kurie naudoja tor)taip lečiau krauna,negu iprasta interneta?

la.benas

Lėčiau ir turi kraut, nes belenkiek encryptions naudoja, ir dar keletas dalykų, kurių neverta minėti. O šiaip hackingo skiltis ten labai skurdi, beveik nieko gero nėra. Na bent jau man.

ponaitis

man irgi,ps3 kaip nulaušt ir pats žinojau :) tik laukt užknisa.

Markamis

Kodėl man nei vienas web'as neveikia ant TOR'o? :D Naudoju tuos .onion saitus.

la.benas

Kokio būtent?

Markamis

#28
sausio 30, 2013, 21:03:32 Redagavimas: sausio 30, 2013, 21:08:53 by Markamis
Hmm betkokio. Na pala, dar kartą pabandysiu.

EDIT: Tarkim šitas: http://dppmfxaacucguzpc.onion/   Connectina, connectina ir nieko.

la.benas

Starf*ckers :D Šiaip geras web'as, nes paprastam net'e nėra tokiu foto. Galima užsidirbt iš to.

Aukštyn