Lietuviska propoganda

Pradėjo 2Pacas, gegužės 31, 2013, 12:37:52

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

preacher

Šiaip atmetus iš konservatizmo religiją ir beprasmį patriotizmą, paliekant moralinės normas, tai visai nebloga idealogija išeitu. Kas liečia mažumas, tai galime jas toleruoti ir t.t tačiau tik iki tol, kol jie savo elgėsiu nepradeda kyštis į mūsų gyvenimus ir nepradeda mums piršti savo idealogijų, nes taip jie pažeidžia mūsų pasirinkimo laisvę. Labai geras munipuliacijos būdas yra sakyti, kad mūsų požiūris teisingiausias, o tie kas jam nepritaria yra idijotai ir t.t Ne senmergėm ir ne homoseksualėm mokinti kitas moterys, kaip joms auginti vaikus ir kokios idealogijos turi būti jiems piršamos.

rutulys

Citata iš: TinSoldier  birželio 08, 2013, 20:35:58
Ant kairiųjų kabliukų Lietuvoje pasimauna daug mažiau žmonių. Didžia dalimi todėl, kad jie nesugeba taip gerai manipuliuoti viešąja nuomone (nors, savaime suprantama, bando)

Kažin kažin, Landsbergis, Kubilius etatiniai atpirkimo ožiai dėl visko kas dedasi Lietuvoje. Tuo tarpu Brazauskas - ikona, taip iškilmingai palaidota.

A.C.A.B

Visai linksmas tas video, hehe

puodukas

Neblogas Vytauto Radžvilo pokalbis tik truputį ištemptas. Kelios mintys: Anksčiau Lietuvoje buvo atvira sovietų propaganda,- dabar 6-ame dešimt. Europoje atsiradusi subtiliai užmaskuota marksistinė-liberalinė ideologija... (Balsuodami už kairiuosius ar už liberalus, praktiškai balsuojame už tuos pačiusmano išvada  ???)
...  _"Pilietinė" visuomenė ir "pilietiška" visuomenė yra du skirtingi dalykai ...


_Anonimas_

Puoduk, tu tikrai manai, kad dabartinės centro partijos Lietuvoje yra panašios į kairiąsias? Na, tarkim aš niekaip negalėčiau sulyginti Liberalų sąjūdžio su LSDP... Na nebent tu tvarką ir teisingumą laikai liberalų partija, kaip jie patys skelbiasi :) Man jie nė iš tolo neprimena centro...

puodukas

Citata iš: _Anonimas_  birželio 21, 2013, 10:10:43
Puoduk, tu tikrai manai, kad dabartinės centro partijos Lietuvoje yra panašios į kairiąsias? Na, tarkim aš niekaip negalėčiau sulyginti Liberalų sąjūdžio su LSDP... Na nebent tu tvarką ir teisingumą laikai liberalų partija, kaip jie patys skelbiasi :) Man jie nė iš tolo neprimena centro...
Arba nežiūrėjai video, arba nesupratai apie ką kalba. Jis labiau apie ideologiją kalba ir kaip ji veikia, o ne apie mokesčių sistemą.

TinSoldier

Atsiprašau, video nežiūrėjau, bet tikiuosi labai į temą neprašausiu.
Visada prisimenu labai man patikusią, kažkur seniai perskaitytą, citatą: "Lietuvos kairieji užsienyje vadinami dešiniaisiais, o Lietuvos dešinieji užsienyje vadinami idiotais" (sun)

puodukas

Realiai tai ištikro ir yra tik dvi politikos kryptys. Viena- viską darom taip kaip "rekomenduos" Europa, kad neapšauktų idiotais, kita- dar truputį bando kažką daryt palei savo supratimą.

Marius

#68
birželio 21, 2013, 10:57:30 Redagavimas: birželio 21, 2013, 11:07:04 by Marius
Citata iš: TinSoldier  birželio 21, 2013, 10:37:39
Atsiprašau, video nežiūrėjau, bet tikiuosi labai į temą neprašausiu.
Visada prisimenu labai man patikusią, kažkur seniai perskaitytą, citatą: "Lietuvos kairieji užsienyje vadinami dešiniaisiais, o Lietuvos dešinieji užsienyje vadinami idiotais" (sun)


Ach tu naujosios kairės karį...:-)

Beje gal kažkokių konkrečių šaltinių gali pateikt,kur dešinieji vadinami idiotais? :-)

_Anonimas_

Citata iš: puodukas  birželio 21, 2013, 10:35:01
Arba nežiūrėjai video, arba nesupratai apie ką kalba. Jis labiau apie ideologiją kalba ir kaip ji veikia, o ne apie mokesčių sistemą.

Na, tikrai nežiūriu kiekvieno video, kuris būna įkeltas komentaruose, ypatingai, kai trukmė virš pusvalandžio :) Bet rašydamas komentarą ir turėjau omeny politinę ideologiją, o ne mokesčių sistemas, nes komentavau tai, ką pats buvai parašęs, kas tau atrodo svarbiausia jo pokalbyje:
Citata iš: puodukas  birželio 21, 2013, 09:41:38
Kelios mintys: Anksčiau Lietuvoje buvo atvira sovietų propaganda,- dabar 6-ame dešimt. Europoje atsiradusi subtiliai užmaskuota marksistinė-liberalinė ideologija... (Balsuodami už kairiuosius ar už liberalus, praktiškai balsuojame už tuos pačiusmano išvada  ???)


Jei ne taip supratau, ką norėjai pasakyti, nepyk :)

TinSoldier

#70
birželio 21, 2013, 18:00:03 Redagavimas: birželio 21, 2013, 21:41:23 by TinSoldier
Citata iš: Marius  birželio 21, 2013, 10:57:30
<...>
Beje gal kažkokių konkrečių šaltinių gali pateikt,kur dešinieji vadinami idiotais? :-)


Ne, negaliu :) Sakau, tik kažkur tokią citatą esu matęs, kuri man įstrigo :) Nesiruošiau su ja ir kokį argumentą pateikti, ar ją įrodinėti. Tiesiog... šiaip kažkokio žmogaus citata :) Kaip ir šita: "Ne visi konservatoriai yra idiotai. Bet kaip tik idiotas - taip konservatorius" Che che :) Tiesiog man patikusios mintys, kuriose nebūtinai yra daug tiesos :)

Atrodo, atkasiau pirmosios citatos šaltinį (arba bent tą vietą, kurioje ją pamačiau aš)

CitataProf. Tomas Venclova savo straipsnyje „Aš dūstu" yra citavęs nežinomą europietę: „Matote, pas jus iš viso nėra kairiųjų. Tie, kurie pas jus vadinami kairiaisiais, pas mus vadinami dešiniaisiais. O tie, kurie pas jus vadinami dešiniaisiais, pas mus vadinami pusgalviais"


http://www.marksistai.lt/marksistu-manifestas

Aukštyn