Tai kas visgi atrado Amerika?

Pradėjo Virus, spalio 30, 2017, 06:05:21

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Virus

kaip visuomet susipažinimui/ https://www.youtube.com/watch?v=PsR6afaK5vo&t=2s

yra teoriju kad atrado vykingai, polineziečiai, egiptiečiai ir net antikos laiku imperija,  mano nuomone amerika atrado indėnai nes jie ten gyveno  ;D  tačiau visas šias teorijas palaiko tikrai daug faktu koke jusu nuomonė apie tai?

vytra

#1
spalio 30, 2017, 10:53:44 Redagavimas: spalio 30, 2017, 10:55:30 by vytra
Citata iš: Virus  spalio 30, 2017, 06:05:21..tikrai daug faktų, kokia jūsų nuomonė apie tai?
- mane "puola" moderatoriai, jei kam patinka mano atsakymai, parašykite jiems, nes tuojau mane išmes į "krantą". :(

Dabar apie Amerika: Amerikos žemynas iškilo iš buvusio vandenyno dugno tuo metu, kai paskendo Atlantida. Tai maždaug apie 10000 metų atgal. Suprantama jame gyventojų nebuvo, pirmieji naująjį žemyną atrado Azijos gyventojai, jie ir buvo senieji "Indėnų" protėviai. Vėliau ten pateko pavieniai afrikiečių plaustai, tokiu būdu pas indėnus genuose randama ir afrikiečių palikimo. Dar vėliau ten nuplaukė ir Vikingai.

p.s.
.. prie tuometinių technologijų nebuvo atbulinio ryšio, atradę Ameriką to nepranešė atgal. Šie duomenys gauti iš archeologinių bei genetinių tyrimų.


Ačiū.

elteide

viduramčiais atrado Kolumbas, nes reikėjo Ispanijos žydus gelbėt , rast jiems prieglaudą , buvo paskelbtas susidorojimas, bet leido prieš tai Kolumbui surast jiems naują pažadėtąją žemę...

vytra

#3
spalio 30, 2017, 19:49:10 Redagavimas: spalio 30, 2017, 19:52:05 by vytra
Citata iš: elteide  spalio 30, 2017, 11:35:23.. leido prieš tai Kolumbui surast jiems naują pažadėtąją žemę.
- pirmą kartą girdžiu tokią "teoriją"..

 a) Ispanija nuolat turėjo problemų su musulmonų invazijomis.
 b) Ispanai patys nėra judaistai (tarmiškai žydai).
 c) Krikščionys judaistų nepuolė, jie tais laikais kovojo su "pagonimis".

p.s.
.. vadinama "pažadėtoji žemė" yra iš labai senos judaistų pabėgimo iš Egipto istorijos.

p.s.2
.. kas liečia Kolumbą, tai jis tikrai buvo "klystantis svajotojas", nes jau tuo metu buvo žinomas Žemės diametras ir su būriniu laiveliu nuplaukti iki Indijos buvo neįmanoma. Visi rimti mokslininkai jam ir neleido, bet romantikė karalienė įkalbėjo savo vyrą karalių jį paremti, o kadangi tuomet karalius grįžo po karinės pergalės: jis sutiko išpildyti žmonos įgaidį.


:(

elteide

taip Kolumbas buvo žydas, tuo metu Ispanijoj gyveno daug žydų, o karaliai sugalvojo juos ištrempti ,tad  Kolumbas išvyko ieškoti jiems vietos..yra tokia versija

vytra

Citata iš: elteide  spalio 30, 2017, 20:40:54Kolumbas buvo žydas.
- ką turite mintyje?

 a) ar jis buvo Hebrajų tautybės?
 b) ar jis buvo judaistų religijos išpažinėjas?

.. mano nuomone abu variantai kliedesingi, visuotinai žinoma ir neginčytina, kad Kolumbas tiesiog: "ieškojo geresnio kelio į Indiją".

:(

elteide

buvo hebrajų tautybės..

tadasas99

@vytra  iskur žinios apie Amerikos žemyno išnirima iš vandenyno dugno? Aš maniau kad žemynas buvo dalis pangejos žemyno, ir pirmieji ji atrado neandartalieciu protėviai prieš maždaug 200mil metų.
 O Kolumbas galbūt ir buvo pirmasis kolonistas  bet ne atradėjas. 

Aukštyn