Ko trūksta forumui?

Pradėjo Anomalija, gruodžio 12, 2011, 17:50:47

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Anomalija

Norime, kad šis forumas taptų dar patogesnis, todėl prašau visų atsakyti ko jūsų manymu trūksta šiam forumui?

Jeigu atsakysite, padėsite mums tobulinti šį forumą :)

Benamis

Bent jau man tai forumui tikrai nieko netruksta. Viskas yra gerai :)

paragraf 78

Visi nepatogumai kažkur išnyko su apsipratimu prie aplinkos :)

unco

Trūksta spoilerio ([spoiler] [/spoiler]). Jame būtų galima sukraut didesnės apimties foto ar kt. info., neatimant forumo erdvės  :)

Teroras

Yra tokia idomi funkcija kaip forumo blogai, t.y. kiekvienas forumo dalyvis gali tureti savo asmenini bloga kur galetu rasyti savo pamastymus, straipsnius ir pns. (Pats dabar galvoju ar naudociausi tokia funkcija ::) ) ;D

paragraf 78

Pagalvojau, jog būtų neblogai jei kam nors pažymėjus teigiamą ar neigiamą reputacijos tašką apie tai būtų pranešama (iššokančiu langu, žinute ir t.t.) nes dabar tenka ieškoti, kur kas ten ką parašė, kai pridėjo ar atėmė tašką. Nėra patogu, arba gal aš ko nors nepastebiu.

2012

Nepatinka kremines spalvos fonas. Geriau tamsus, arba melynas bet tik ne kreminis. Dar butu gerai daugiau mokslo, nes dabar 90% fantastika. Zinoma tai smagu, bet kiek ilgai? Reikia ivairiu zanru, o ne tik ateiviai, vaiduokliai.  :)

Teroras

Insomnia, as tai paziuriu cia: http://anomalija.lt/forum/index.php?action=viewkarma ten yra prie kiekvieno rep. tasko sakinukas "In topic", paspaudi ji ir tave nukreipia i zinute kur buvo duotas rep. taskas.

2012, tu isivaizduoji kaip forumas tada atrodytu? Cia manau gi ne siaip buvo pasirinkta tokia spalva, tiesiog tikriausiai derino prie likusio dizajno.

Ir kas neledzia kurti mosklo temu? Yra gi tam kategorija: Žmogus ir Planeta - aprasymas: Dabartiniai įvykiai pasaulyje, mokslo ir technologijų atradimai, sveikata ir medicina, 2012 m. ir kitos pranašystės, neeiliniai zmonės.

paragraf 78

Teroras, aš žinau kad yra kur pasižiūrėti, bet būtų gerai gauti pranešimą jog gavai reputacijos tašką.

2012

Citata iš: Teroras  gruodžio 14, 2011, 16:01:35
2012, tu isivaizduoji kaip forumas tada atrodytu? Cia manau gi ne siaip buvo pasirinkta tokia spalva, tiesiog tikriausiai derino prie likusio dizajno.


Dar geriau atrodytu, nuo kokios juodos arba melynos galima butu isijausti i straipsni. O dabar kazkokia melanholiska spalva, su tokia spalva as virtuves dazydavau, arba vonias. Reik imt pavizdi is ufolog.lt del spalvu, genialu tai kas paprasta  >:(

Citata iš: Teroras  gruodžio 14, 2011, 16:01:35
Ir kas neledzia kurti mosklo temu? Yra gi tam kategorija: Žmogus ir Planeta - aprasymas: Dabartiniai įvykiai pasaulyje, mokslo ir technologijų atradimai, sveikata ir medicina, 2012 m. ir kitos pranašystės, neeiliniai zmonės.


Mano nuomone truksta netik forume, bet ir straipsniu. Paskutines temos: Giminės prakeikimas, Reikalavimai ir rekomendacijos astralinei kelionei, Nužiūrėjimas - egzistuoja?, ir tik sendien pamaciau Didelėse Marso teritorijose gali būti gyvų organizmų.

Praktiskai pasaku karalyste, o kad LHC atrado higgso buzona nei straipsnio, turejau eiti i delfi ir skaityti kas po velniu tas higgso buzonas  :)


OKULTISTE

Aš pagrinde tik forumą pažiūriu... Šiaip ir man atrodo, kad per daug link mistikos... Tačiau juk tai priklauso nuo forumo dalyvių, o ne nuo anomalija.lt ...

paragraf 78

Na forumas juk ir skirtas mistikai ir kitokiom paranormalybėm, tad nereikia tikėtis kad jame bus diskutuojama tokiom temom kaip kokiame chatas.lt. Forumas turi savo tematiką ir kolkas diskusijos ją atitinka.
Kai atsiras daugiau narių, bus įvairesnės diskusijos. daugiau galvų daugiau nuomonių

Teroras

Nezinau, del dizaino tai man viskas cia normaliai. Kaip sakoma, del skonio nesigincijama.

Anomalija

Citata iš: unco  gruodžio 13, 2011, 18:17:01
Trūksta spoilerio ([spoiler] [/spoiler]). Jame būtų galima sukraut didesnės apimties foto ar kt. info., neatimant forumo erdvės  :)


Bus įgyvendinta :)

Citata iš: Teroras  gruodžio 13, 2011, 19:46:20
Yra tokia idomi funkcija kaip forumo blogai, t.y. kiekvienas forumo dalyvis gali tureti savo asmenini bloga kur galetu rasyti savo pamastymus, straipsnius ir pns. (Pats dabar galvoju ar naudociausi tokia funkcija ::) ) ;D


Jeigu atsirastu daugiau dalyvių, pagalvosime apie blogus ;)

Citata iš: 2012  gruodžio 14, 2011, 15:36:20
Nepatinka kremines spalvos fonas. Geriau tamsus, arba melynas bet tik ne kreminis. Dar butu gerai daugiau mokslo, nes dabar 90% fantastika. Zinoma tai smagu, bet kiek ilgai? Reikia ivairiu zanru, o ne tik ateiviai, vaiduokliai.  :)


Dėkojame už nuomonę :) Bent jau artimiausiu metu neketiname keisti forumo spalvas.

Benamis

Turiu klausima: dabar kai duodi kam nors reputacijos taska, neleidzia parasyti priezasties - tai cia klaida ar tiesiog pasikeitimai forume?

Aukštyn