Ko trūksta forumui?

Pradėjo Anomalija, gruodžio 12, 2011, 17:50:47

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Aš tai manau kad priežasties nurodymas yra svarbus, nes tada atsakingiau pridedami ir atimami taškai.

2012

gerai kad idejot inkognito pagrobima, senai ieskojau  :)

Teroras

Gaivinu tema su savo pasiulymu:

gal verta i foruma ideti nauja skilti pavadinimu "Apie mane"? Pvz. pries ar po offtopico kategorijos :)

Ten kiekvienas galetu sukurti tema apie save, siek tiek papostinti informacijos, tada nors kiekvienas dalyvis zinotu bent kazkiek informacijos apie kita dalyvi: kas jis, ka veikia, kuo uzsiima, vyras jis ar moterys, nes tiesa sakant, net iki siol, as nezinau kai kuriu dalyviu lyties ;D Ka manote?

Anomalija

Citata iš: Teroras  sausio 17, 2012, 22:38:45
Gaivinu tema su savo pasiulymu:

gal verta i foruma ideti nauja skilti pavadinimu "Apie mane"? Pvz. pries ar po offtopico kategorijos :)

Ten kiekvienas galetu sukurti tema apie save, siek tiek papostinti informacijos, tada nors kiekvienas dalyvis zinotu bent kazkiek informacijos apie kita dalyvi: kas jis, ka veikia, kuo uzsiima, vyras jis ar moterys, nes tiesa sakant, net iki siol, as nezinau kai kuriu dalyviu lyties ;D Ka manote?


Bus įgyvendinta ;)

RoxiO

Manau tokiems reiškiniams kurias gali iššaukti pats žmogus (PSI kamuoliai, astralas, sąmoningi sapnai...) turėtų būti sukurtas atskiras forumas, nes tai LABAI plati tema. Tarkim galėtų atsirasti forumas pavadinimu "Žmogaus galimybės"

paragraf 78

Manau pakanka to kad yra skiltis parapsichologija. Juk visokie psi kamuoliai, telekinezės ir t.t. įeina į šią sritį. Neverta skaidyti šios temos į atskiras skiltis. Taip tik bereikalingai išsiplės forumas.

RoxiO

Dar radau vieną dalykėlį, gal pasirodys menkniekis, bet geriau, kai apskritai nebelieka jokių spragų.
Pastebėjau, kad užvedus pelę ant mygtuko "Apie mus" hover efektas ne visiškai uždengia mygtuką. Žemiau pateikiu paveikslėlį:


Suprantu, kad niekai čia, bet vistiek gražiau, kai net niekų nėra :)

paragraf 78

Pas mane nieko tokio nesimato

RoxiO

#23
sausio 18, 2012, 21:01:43 Redagavimas: sausio 18, 2012, 21:05:01 by RoxiO
Pala, tada pabandysiu per kokią kitą naršyklę.
Hm... Pabandykit dar kasnors pažiūrėt kas naudojat Mozilla Firefox

Benamis

Na man irgi ne visa uzdengia, taciau cia jau net ir labai norint sunku butu pastebeti ;D RoxiO ar tik nebusi linkes prie pedantizmo? ::)

RoxiO

#25
sausio 18, 2012, 22:13:13 Redagavimas: sausio 18, 2012, 22:15:14 by RoxiO
Citata iš: RoxiO  sausio 18, 2012, 20:49:19
Suprantu, kad niekai čia, bet vistiek gražiau, kai net niekų nėra :)

Ne, nebūsiu linkęs prie pedantizmo. Aš pastebėjau - pasakiau, nemanau, kad tai problema, tuo labiau, kad paminėjau,
Citatakad niekai čia
, juk iš smulkmenų viskas ir susideda :)
O pastebėti labai nesunku, buvau palikęs pelę užvedęs ant to mygtuko ir atėjęs žvilgtelėjau ir pamačiau. O tu įsivaizduoji, kad aš specialiai spragų ieškojau? :D

Aukštyn