Kosmoso šiukšlės

Pradėjo Linas Esu, gegužės 19, 2017, 23:20:53

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Linas Esu

gegužės 19, 2017, 23:20:53 Redagavimas: gegužės 19, 2017, 23:29:47 by Linas Esu
Radau įdomų puslapį . Jame 3d žemėlapje , pažymėtos visos matomos šiukšlės virš žemės per paskutinius 50-60 metų , apie 15-21 tūkstantį ( sąrašas visada papildomas ) . Oficialiai skelbiama jog mažesnių negu 1cm skersmens yra daugiau nei 170 milijonų vienetų .
1-10cm apie 670 tūkstančių .
10 cm ir daugiau - apie 30 tūkstančių vienetų .
99 % procentai šiukšlių yra nematomos .
Visos pažymėtos šiukšlės juda pagal savo trajektoriją , priartinus žemėlapį galima matyti kuriomis kryptimis žemės orbitoje skrenda .

http://stuffin.space/

elteide

nemalonus vaizdas ..kaži koks pavojus gresia nuo šiukšlių..
žmogus netik savo planetą baigia užšiuklint , bet ir kosmosą :)

.L.U.T.H.O.R.

Žmonėms esantiems žemėje, beveik jokio. Pavojingiausia esantiems TKS ir palydovams.

Linas Esu

Vakar truputį skaitinėjau šia tema . Rusai jau kuria paydovą , kuris rinks šiukšles . Taip pat pavojinga ateities misijoms .

elteide

Citata iš: Linas Esu  gegužės 20, 2017, 15:41:29Vakar truputį skaitinėjau šia tema . Rusai jau kuria paydovą , kuris rinks šiukšles . Taip pat pavojinga ateities misijoms .
na puiki naujiena , keista kad tik rusai, o kaip gi galingoji Nasa? jai ,ką ,nerūpi gerovė?

Linas Esu

Neradau info , bet ką tik išsiaiškinau jog jau skraido Japonijos valytojas :D 2016m pabaigoje paleistas . Tai nenustebintų jei Indoja , Kinija , NASA ar Europos kosmoso agentūra turi planų netolimoje ateityje .

Aukštyn