Dal burtu ir apsaugos.

Pradėjo Laurynas, birželio 19, 2018, 11:56:45

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Laurynas

Kazin kaip apsisaugoti nuo tokiu burtu, idomu visai vienus burtus radau panasia ir man kaskiek laiko nutinka taip :D susidroziu paskiu vel gerai atsistatau siaip netaip :D Labai panasu i mano situacija kaskaip kaip susizinoti kazin, ar kitu kokiu apsauginiu ritualu ar uzkalbejimu zinot  Примеры чёрных приворотов
Реальные колдовские обряды коротки потому что с ними работают колдуны и ведьмы на
практике, а длинные несуразные писульки интернетовские просто для дурачков и дурочек
купил/сменял и положил с глупой уверенностью что стал всемогущим колдуном заимев эту
писанину инетовскую, с метровыми обрядами и наговорами увы не поработаешь только для
коллекции.
Кладбищенские привороты ложатся довольно жёстко и буквально "ломают" объект
воздействия. Поэтому используют их для временного жестокого использования объекта либо
в материальном либо в сексуальном плане. Временного-потому как у человека в дальнейшем
рушиться вся его жизнь. Развод, банкротство, безысходность, уныние, болезни, суицыд.
Страсть которая поглащает объект воздействия-полностью иссушает его сосуд жизни словно
пыльная буря

Supernatural

tai taip ir neaišku, ko tu iš mūsų nori? :)

elteide

Klausia kaip suzinoti ar nebuvo atlikta tokio tipo burtai jam ...kapiniu juodoji magija ar kaip ja pavadint.. Ir kaip apsisaugot..

Supernatural

Man tai labai prdrikas tekstas, tai ar zinom ritualu (aisku zinom), tai kazka ten drozia ir apsistato- neaisku ka ir dar kazkokia istorija. Ner konstruktyvo visiskai. O del ritualu- yra temu atskiru, jei zmogus tingi paskaitineti- tai kitas klausimas. Man panasiau- kad kazka pasipasakoti jis nori.

Aukštyn