kaip atpažinti magą, raganių /ę

Pradėjo elteide, gegužės 17, 2017, 20:41:25

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

čia apsilankius , taip atrodo, kad nemažai besidominčių ir net praktikuojančių magiją..net keista ..
taigi bendraujant ( ne tik čia bet ir gyvenime realiam)iš ko galima pažinti šios srities atstovą?
ačiū  :)  :)

Linas Esu

Geras klausimas , tikrai įdomu būtų išgirsti atsakymus iš magijos pasaulio atstovų :D
Kiek asmeniškai teko susidurti , visi dedasi paslaptingomis asmenybėmis , nesiveliančios į ilgas diskusijas . Vaikšto užsidėję tamsius gaubtus ant galvų , turi žaibo randą ant kaktos . Vienu žodžiu - teatrališki :D

elteide

tikrai idomu ... bet tyla, matyt didelė paslaptis :)

.L.U.T.H.O.R.

Nepažinsi tokio dažniausiai. Viešose vietose lankosi retai ir bendrauja artimam pažįstamų rate, su panašiais pomėgiais :D

elteide

o cia forume , kas yra is tokiu  ?

Linas Esu

#5
gegužės 20, 2017, 00:34:04 Redagavimas: gegužės 20, 2017, 00:36:32 by Linas Esu
Citata iš: elteide  gegužės 20, 2017, 00:30:57o cia forume , kas yra is tokiu  ?
Supernatural , Vendigo , jeigu neklystu . Yra nemažai narių kurie reiškėsi magijos temose , bet visi nebeaktyvūs . Ko taip parūpo magai ? meilės burtų reikia ? :D

elteide


Linas Esu

Citata iš: elteide  gegužės 20, 2017, 00:48:10smalsumas :D
Aš ir norėčiau išgirst iš jų pačių , kaip jie save apibūdina , bet jie kaip ir minėjau paslaptingi . Vistik viliuosi jog kas pakometuos .

.L.U.T.H.O.R.

Mane pamiršai, bet kadangi aš nesireiškiu dažniausiai , tai niekas neatkreipia dėmesio :D

Linas Esu

Citata iš: Legionas  gegužės 20, 2017, 13:05:48Mane pamiršai, bet kadangi aš nesireiškiu dažniausiai , tai niekas neatkreipia dėmesio :D
Tiesa , kažkas minėjo jus temoje , dabar prisimenu :D
Tai kaip atpažinti magą, raganių /ę ?

.L.U.T.H.O.R.

#10
gegužės 20, 2017, 16:27:28 Redagavimas: gegužės 20, 2017, 16:29:13 by Legionas
Kaip jau sakiau dažniausiai nepažinsi, žinoma yra tokių, kurie rengiasi juodai, turi vienokių ar kitokių aksesuarų, bet jų nėra daug. Aišku priklauso į kokį kontingentą žiūrėsim. Visokių būrėjų ir "virtuvės" raganų pilna, gatvėj gal neatpažinsi, bet jei užsuksi į namus, tai visokios žvakės, kristalai, žolelės visur.

elteide


pirmas ir drąsiausias Legionas..štai dėl ko tokį pseudovardą pasirinkai :)
 kaip dirbate, jei galima tai darbu pavadint , kaip veikiate , kuria linkme ir su kuo?

.L.U.T.H.O.R.

Kaip jau kai kurie tikriausiai žino, pagrinde ką veikiu, tai dirbu su demonais. Esant reikalui, su jų pagalba atlieku būrimus, prakeikimus, gydymus ir taip toliau.

Linas Esu

Citata iš: Legionas  gegužės 20, 2017, 18:51:49Kaip jau kai kurie tikriausiai žino, pagrinde ką veikiu, tai dirbu su demonais. Esant reikalui, su jų pagalba atlieku būrimus, prakeikimus, gydymus ir taip toliau.
Egzorcistas ar panašiai ?

.L.U.T.H.O.R.


Aukštyn