Forumo senbuvių dėmesiui

Pradėjo Anomalija, rugsėjo 09, 2015, 17:09:51

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Anomalija

Ši tema skirta visiems forumo nariams kurie prisiregistravo iki 2015-09-03, t.y. prieš forumo atnaujinimą.

Paskutinis forumo atnaujinimas atnešė daug ne tik teigiamų pokyčių, bet ir tokių, kurie gali mus nuvilti arba priversti šiek tiek padirbėti. Temoje rasite dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus į juos.

Ką turiu pirmiausia padaryti po atnaujinimo?
Pirmas dalykas kuri privalai, tai paspausti CTRL+R tam, kad tavo naršyklė galėtų atnaujinti visus reikalingus forumui bylas (rinkmenas).

Kodėl man rodomas netaisyklingas/klaidingas laikas forume?
Tam, kad nustatytum Lietuvos laiką paspausk čia ir kur parašyta "Laiko zona" nustatyk "Forumo numatyti nustatymai".

Kodėl man nepraneša kai kas nors pacituoja mano žinutę ar mane @pamini?
Forume buvo pakeisti realaus laiko pranešimai, tad tau teks rankiniu būdu nustatyti kokius pranešimus nori matyti. Tai gali padaryti paspaudus čia.

Kodėl kai paspaudžiu ant pranešimų nedingsta raudonas skritulys su numeriuku?
Po atnaujinimo paspaudus ant pranešimų reikia paspausti ant "Žymėti kaip skaitytus".

Ar atsiras forumo siena?
Ne, forumo siena bent jau artimiausiu laiku neatsiras.

Ar atsiras forumo parduotuvė?
Taip, forumo parduotuvė greičiau ar vėliau atsiras ir visi buvę kreditas bus gražinti.

Jeigu neradote atsakymo į savo klausimą - parašykite ir Jums bus atsakyta. Taip pat primename ir labai Jūsų prašome pranešti apie visas klaidas ir nesklandumus susijusius su forumu (jeigu tokių pastebėjote). Tai galite padaryti lentoje "Pastabos".

Aukštyn