Dvasios,vaiduokliai

Pradėjo Reja, rugsėjo 14, 2011, 21:24:33

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Citata iš: scary  spalio 08, 2011, 11:51:37
Tas namas jau labai senas ten seniau buvo gyvene daug zmoniu... As tiksliai nezinau bet mano bocius ten gyveno ir dabar tebegyvena, tad jei gerai atsimenu tai jis yra buves sakes jog tame name kazkas buvo mires... ???


Jeigu senas namas tai yra visiskai realu, kad 'kazkas' kuris kadaise ten gyveno ir dabar gyvena tik kitame pavidale. O neklausei seimos nariu ar pas juos budavo tokie keisti pojuciai?

scary

Citata iš: Benamis  spalio 09, 2011, 18:20:02
Citata iš: scary  spalio 08, 2011, 11:51:37
Tas namas jau labai senas ten seniau buvo gyvene daug zmoniu... As tiksliai nezinau bet mano bocius ten gyveno ir dabar tebegyvena, tad jei gerai atsimenu tai jis yra buves sakes jog tame name kazkas buvo mires... ???


Jeigu senas namas tai yra visiskai realu, kad 'kazkas' kuris kadaise ten gyveno ir dabar gyvena tik kitame pavidale. O neklausei seimos nariu ar pas juos budavo tokie keisti pojuciai?


dar kolkas ne... ???

Benamis

Dabar man kelia abejoniu tavo pasakojimas. Jeigu pvz. as savo name jausciausi keistai, tai tikrai pasikalbeciau su savo artimaisiais.

OKULTISTE

Man irgi panašu į didelį norą "kažko ypatingo" ir tada visokie niuansai atsiranda...

egle

Vėl naktis, vėl stengiuosi užmigti... po to kai naktimis ėmiau matyti kažkokius žmonės eidama miegoti tiesiog užsimerkiu ir stengiuosi niekur nežiūrėti, kad nieko nepamatyčiau. Prieš maždaug savaitę miegojau, kai staiga pabudau nuo kažkokio krebždesio prie ausies ar kažko panašaus atsimerkusi pamačiau stovinčio žmogaus koją, gal tiksliau pėdą, iš pradžių net nesusigaudžiau, negalėjau suprasti iš kur ta koja, kai pagaliau supratau, kad mano lovoje stovi žmogus, kažkokia būtybė, dvasia ar kas tik benori, stovi mano lovoje viena koja ant patalynės kita ant manęs, bet jokio sunkumo nejutau, net nenoriu prisiminti ką tada pajaučiau, buvo taip baisu, užsidengiau kaldrą ant galvos, pradėjau verkti, drebėti, melstis... kai išdrįsau atsimerkti, o tas buvo paryčiais nieko jau nebebuvo. Anksčiau tie žmonės bent jau kažkur kambaryje stovėdavo, o dabar toks įvykis, kad net nežinau. Kelis vakarus ( paklausiau patarimo )mintyse ar labai tyliai pasimeldžiau už mirusiuosius ir jau maždaug savaitę kaip nieko nebematau, bet aišku atsikratyti baimių kurių anksčiau niekada neturėjau, o dabar įgavau, bus labai sunku... Bijau tamsos, būti viena, vaikščioti kur nors vakare, namuose kai esu viena įsijungiu TV, muziką, kad tik didesnis triukšmas būtų, ir apskritai baisu kalbėti apie visus tuos dalykus. Labai tikiuosi, kad tai nebe pasikartos, bet kas ten žino jei jau dabar taip įvyko tai kas dar gali nutikti...         

paragraf 78

#20
spalio 11, 2011, 23:43:49 Redagavimas: spalio 11, 2011, 23:45:51 by insomnia
Malda, kaip nekeista išties efektyvus ginklas prieš tokius reiškinius. Man būdavo panašiai, kažkas stovėdavo ar užguldavo mane, surakindavo kūną ar net braudavosi į vidų, tai tik malda tada ir padėdavo.
Tuo metu irgi paniškai bijojau tamsos. Dabar atvirkščiai, pamėgau tamsą ir vienatvę.
Egle, pabandyk melstis už mirusius, man tokioje situacijoje padėjo. Melskis ne tik kada baisu, bet ir dieną, kai jautiesi saugi ir rami.

OKULTISTE

egle, ačiū, kad papasakojai ir net pasakei, kas Tau padėjo... Tad ne tik įdomu, bet ir naudinga...

P.S.
Citata iš: insomnia  spalio 11, 2011, 23:43:49
Malda, kaip nekeista išties efektyvus ginklas prieš tokius reiškinius. <...>
Tuo metu irgi paniškai bijojau tamsos. Dabar atvirkščiai, pamėgau tamsą ir vienatvę.
Egle, pabandyk melstis už mirusius, man tokioje situacijoje padėjo. Melskis ne tik kada baisu, bet ir dieną, kai jautiesi saugi ir rami.
- tikra tiesa...

egle

Kaip ir nėra už ką dėkot... :) tiesiog norėjau kam nors papasakoti apie tai kas man nutiko, ir labai džiaugiuosi, kad malda padėjo, bent jau dabar viskas gerai.

Benamis

Citata iš: egle  spalio 12, 2011, 19:36:47
Kaip ir nėra už ką dėkot... :) tiesiog norėjau kam nors papasakoti apie tai kas man nutiko, ir labai džiaugiuosi, kad malda padėjo, bent jau dabar viskas gerai.


Egle pasiskaityk apie miego paralyziu, gal visa tai pavyks be paranormaliu reiskiniu paaiskinti?

paragraf 78

Dabar labai populiaru visokius tokius reiškinius aiškinti miego paralyžiumi. Juk negali visi tokie įvykiai būti miego paralyžius.

Benamis

Citata iš: insomnia  spalio 12, 2011, 21:09:41
Dabar labai populiaru visokius tokius reiškinius aiškinti miego paralyžiumi. Juk negali visi tokie įvykiai būti miego paralyžius.


Tada jeigu kalbeti apie paranormalius reiskinius: http://en.wikipedia.org/wiki/Shadow_people - Cia tik speliojimai.

paragraf 78

Kaip suprantu šis dalykas čia netinka, nes shadow people matomi periferiniu matymu, o Egle kaip suprantu juos matydavo aiškiai.

Benamis

Labai tiktu Egles atveju pasidaryti hipnoze, pas patyrusi hipnotizuotoja. Tada paaisketu ar cia smegenu pokstas ar tikrai kazkas antgamtisko.

2012

Citata iš: egle  spalio 12, 2011, 19:36:47
Kaip ir nėra už ką dėkot... :) tiesiog norėjau kam nors papasakoti apie tai kas man nutiko, ir labai džiaugiuosi, kad malda padėjo, bent jau dabar viskas gerai.


Daug kam taip, Man teko, tiesa ar regavau ivairiai kartais vienaip kartais kitaip. kartais nusibosdavo tai pradedavau siusti nafik. Kazkur skaiciau kad tos butybes maitinasi baime, ar panasiai.

Benamis

2012, nieko sau ;D Arba cia tu fantazuoji arba tiesiog esi labai drasus zmogus ;D Nezinau kaip as reaguociau jeigu atsibudes nakti matyciau pvz. ant stalo sedincia butybe kuri spokso i mane... ;DDD

Aukštyn