Gyvenimas po mirties egzistuoja. Aš jį mačiau.

Pradėjo Tadas_S, sausio 16, 2015, 00:26:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Lauris

Parsidavė tai parsidavė, bet kur pabaiga? Labai jau ilgai rašo....

Strategas

  Ir aš jau senai pasigendu naujų pasakojimų apie kelionę, o jų nėra vis.... Gal mire ir vėl jis?  :o

mcgyver

Elfai pagrobė.

Simonaaaaa

Ponas Tadai S.tai ar galima toliau suzinoti kaip buvo?as tokiais dalykais tikiu ir noriu suzinoti kaip Jums toliau buvo

panele , smalsu

Visada domejausi tokiais dalykais, laukiu sio straipsnio tesinio. Is tikruju smalsu kaip ten buna , tie zmones kurie tai patiria, jie ipatingi..
Skaiciau komentarus, ir vienos merginos komentaras labai uzkabino, nes ji nupasakojo tokia situacija, ka as jau girdejau is vyro.
Jis irgi atsigule, ir mate save gulinti is salies, ji aplane mires brolis, ir nubudes jis taip pat pamate praviras duris. .

JRE

Du zodziai - psilo cybin. Ir apsilankysit ten pat  :o

.L.U.T.H.O.R.



Citata iš: JRE  sausio 28, 2016, 13:05:24Du zodziai - psilo cybin. Ir apsilankysit ten pat  :o
Vienas žodis...

JRE

Žinau kad vienas, kažkaip norėjau šitą žodį parašyti atskirai :)

kiskis

Citata iš: JRE  sausio 30, 2016, 23:50:37Žinau kad vienas, kažkaip norėjau šitą žodį parašyti atskirai :)
Tai cia ne Delfis , man atrodo belekokius zodzius praleidzia(nu gal keiktis ir neleidzia nebandziau).

JRE

Turbūt :) nieko, visi suprato mane, kas norėjo suprast :)

Realybė

Citata iš: Pensininkas  sausio 26, 2015, 18:10:07
Citata iš: Druwis  sausio 26, 2015, 17:27:43@Pensininkas , ką čia tokio įmatei? :)
Man ši istorija pasirodė neįtikinama  :)
Man tai labai viskas aišku. Žmogus išdėsto savo potyrius. Tai įdomi patirtis ir laukiu tęsinio.

Liau

Trintukas tas Tadas, seimoje pasirode pas ji naujas narys o paciam iki pensijos kelios dienos.

xsistemax

Labai įdomi istorija,laukiu tęsinio.
Baltu pavydu pavydžiu žmonėms,turintiems ką papasakoti apie tokius potyrius.
Esu patyręs klinikinę mirtį,deja,tą laikotarpį manęs paprasčiausiai visai nebuvo,grįžau iš jos lyg iš kažkokios lipnios,klampios tamsos.Tai ir yra vienintelis potyris:tamsa gali turėti klampumą...

SLF


"I believe in evidence. I believe in observation, measurement, and reasoning, confirmed by independent observers. I'll believe anything, no matter how wild and ridiculous, if there is evidence for it. The wilder and more ridiculous something is, however, the firmer and more solid the evidence will have to be."

Isaac Asimov


Mes mastome, vadinasi galime interpretuoti tai ka matome, bet inerpretacija dar neirodo to ka teigiame. Manau tai tik ziniu stoka apie musu smegenu veikla ir kas joje vykta moksliniame kontekste. Bet taip pat as negaliu irodyti, kad tai netiesa, ka pasnekovas teigia, tad nesistengsiu sau sugadinti sio pasakojimo, nes visai idomu. Teskite:)



klajunas

Citata iš: SLF  vasario 21, 2016, 15:34:58Mes mastome, vadinasi galime interpretuoti tai ka matome, bet inerpretacija dar neirodo to ka teigiame. Manau tai tik ziniu stoka apie musu smegenu veikla ir kas joje vykta moksliniame kontekste.
"Mes mąstome" man yra toks pats pasaulis kaip ir "mes matome". Kartais keista skaityti žmones, kai jie kalba apie mąstymą tik kaip apie kokį priedėlį prie kažko kito. Yra dviejų rūšių realybių "burbulai", kurie nėra jokia smegenų veikla. Tai vidinis sąmonės pasaulis, kurio išorė yra niekaip nepatiriama.

Reikia nestabdyti visai ne dėl to, kad tai "įdomu", bet dėl to, kad tai galimybė nutraukti uždangą nuo iliuzijos ir pamatyti tikrą pasaulį. Aš visai nenoriu, kad man kažkas mane įrodinėtų, nes save aš patiriu pats, be jokių tarpininkų. Keista būna kai kažkam atrodo, kad juos turi įrodinėti kiti, priešingu atveju savimi netikės.

O jeigu kas nemato, tai geriau paieškoti būdų kaip praregėti. Tai įvyksta tikrai ne per protą ir logiką, ar žodžių eilutes.

Aukštyn