Viktoras Syrcovas - gal turite atsiliepimu?

Pradėjo Benamis, gruodžio 13, 2012, 21:29:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Gal kas nors is forumieciu buvo pas Viktora Syrcova? Sis zmogus ligas nustato ziurint su kazkokiu instumentu i akis (iridologija berods tai vadinasi), o veliau kai suzino kuo zmogus serga gydo zolelemis (+ dar uzsiema bioenergetika).

Tiesa sakant labai gerus atsiliepimus girdejau is savo pazistamu, taciau nusprendziau paklausti dar ir cia, galbut kas nors is jusu yra buves pas ji?

A.C.A.B

http://www.supermama.lt/forumas/lofiversion/index.php/t6376-100.html

Čia yra šiek tiek atsiliepimų... Nemažai skelbimų jis yra įdėjęs į internetą, kaip pats rašo, padeda atsikratyti visokių energijos vampyrų ir t.t. Na nežinau, nors ir turiu tam tikrų sveikatos problemų, bet pas jį dar nesiryžčiau eiti  ;D

Benamis

O as vat galvoju, nes vieno pazistamo sunui padejo atsikratyti nervinio tiko, dar vienam su skrandzio skausmais padejo... :-\

A.C.A.B

Jei apsilankysi pas jį, tai nepamiršk čia brūkštelti kaip kas. Jei ten pas jį tikrai kažkas gero, tai gal ir pats susigundyčiau.

Mano pažįstamas vedė savo sūnų į homeopatijos kliniką Kaune, tai jie vaikui diagnozavo teisingą ligą, nors prieš tai 'normalūs' daktarai to nesugebėjo... Tai čia nežinau, iš vienos pusės norisi remtis 'rimtu' mokslu, bet iš kitos pusės yra žinomi ir konkretūs atvejai, kai netradicinė medicina padėjo.

TinSoldier

Citata iš: A.C.A.B  gruodžio 14, 2012, 13:44:33
Mano pažįstamas vedė savo sūnų į homeopatijos kliniką Kaune, tai jie vaikui diagnozavo teisingą ligą, nors prieš tai 'normalūs' daktarai to nesugebėjo... Tai čia nežinau, iš vienos pusės norisi remtis 'rimtu' mokslu, bet iš kitos pusės yra žinomi ir konkretūs atvejai, kai netradicinė medicina padėjo.


Šiaip tokiais atvejai turėkit galvoj, kad 'tradicinė medicina' nėra kažkoks vienas žmogus. Gali būti ir nevykusių tradicinės medicinos atstovų. Jei gydytojas apsižioplino dėl savo nekompetencijos, o homeopatui atėjo į galvą, kokia liga galėtų būti - tai ne 'normalios' medicinos kaltė ir ne netradicinės puikybė. Tiesiog konkretaus gydytojo savybės ir (ne)profesionalumas.

A.C.A.B

Citata iš: TinSoldier  gruodžio 14, 2012, 13:50:40
Citata iš: A.C.A.B  gruodžio 14, 2012, 13:44:33
Mano pažįstamas vedė savo sūnų į homeopatijos kliniką Kaune, tai jie vaikui diagnozavo teisingą ligą, nors prieš tai 'normalūs' daktarai to nesugebėjo... Tai čia nežinau, iš vienos pusės norisi remtis 'rimtu' mokslu, bet iš kitos pusės yra žinomi ir konkretūs atvejai, kai netradicinė medicina padėjo.


Šiaip tokiais atvejai turėkit galvoj, kad 'tradicinė medicina' nėra kažkoks vienas žmogus. Gali būti ir nevykusių tradicinės medicinos atstovų. Jei gydytojas apsižioplino dėl savo nekompetencijos, o homeopatui atėjo į galvą, kokia liga galėtų būti - tai ne 'normalios' medicinos kaltė ir ne netradicinės puikybė. Tiesiog konkretaus gydytojo savybės ir (ne)profesionalumas.


Tu teisus, bet tuo atveju apie kurį aš čia rašau, tai apsižioplino visas medikų konsiliumas.

Šiaip aš visai pasirašyčiau tokiam bandymui: ateit kad ir pas tą bičiuką apie kurį čia šnekame ir pasižiūrėti ką jis sugebės rasti. Aš žinau savo negalavimus, bet būtų įdomų jį patikrinti. Vis tik visi tie atsiliepimai, man asmeniškai, yra mažai ko verti kol nepabandžiau to pats ant savo kailio. Tik įdomu kokios kainos pas šitą energijos vampyrų gaudytoją :D

Benamis

#6
gruodžio 14, 2012, 16:58:28 Redagavimas: gruodžio 14, 2012, 17:07:37 by Benamis
Citata iš: A.C.A.B  gruodžio 14, 2012, 16:24:51
Šiaip aš visai pasirašyčiau tokiam bandymui: ateit kad ir pas tą bičiuką apie kurį čia šnekame ir pasižiūrėti ką jis sugebės rasti. Aš žinau savo negalavimus, bet būtų įdomų jį patikrinti.


Vat butent, kad tuos mano draugus labiausiai nustebino tai, jog gali pasakyti ne tik kuom tu sergi dabar, taciau ir kuom sirgai (ir cia nekalbu apie koki gripa). Pvz. vienas anksciau labai daug sportavo ir mazai gere skysciu, tai pas ji buvo problema su krauju (nezinau med. termino, bet kraujas buvo labai tirstas), tai net toki dalyka pastebejo :o

Siaip varyciau per daug negalvojes, bet per viena vizita "nesutvarkys" tave :D O kainos irgi ne simbolines pas ji, uz pirma vizita 75LT, o veliau po 50LT uz kiekviena... Tai norisi kuo daugiau nuomoniu isgirsti :)

TinSoldier

Citata iš: Benamis  gruodžio 14, 2012, 16:58:28
Vat butent, kad tuos mano draugus labiausiai nustebino tai, jog gali pasakyti ne tik kuom tu sergi dabar, taciau ir kuom sirgai (ir cia nekalbu apie koki gripa). Pvz. vienas anksciau labai daug sportavo ir mazai gere skysciu, tai pas ji buvo problema su krauju (nezinau med. termino, bet kraujas buvo labai tirstas), tai net toki dalyka pastebejo :o


Hehe.. kaip tik norėjau rašyti, kad jis, tikriausiai, randa tokias ligas kaip prastą kraujotaką, ar pan :)
Šiaip girdžių apie jį pirmą kartą, bet mano spėjimas būtų, kad jis naudoja tokias pat technikas, kaip ir aiškiaregiai. O tas jo prietaisiukas tik dėl žaidimo.

Ir spėlioja tokias ligas, kaip kraujotakos sutrikimai, širdies ligos ir pan., kurias turi ar turėjo 90 proc. visų žmonių. Pradeda nuo tokių milžiniškų bendrybių, kaip 'matau, kad širdelė/kraujas truputį nuo normos nukrypęs (kas gali reikšti 1000 ligų, nuo kraujo spaudimo iki to tirštumo ir pan). O vėliau spėliodamas ir klausinėdamas eina link konkretybių. Tai yra, naudoja cold reading'ą.

Tai, tie kas eisit, atkreipkit dėmesį, ar jis su tuo aparačiuku pažiūri ir konkrečiai pasako: "pas tave tirštas kraujas" arba "dešinysis inkstas prastai dirba". Ar žingsnelis po žingsnelio, klausimas po klausimo atsakymus iš jūsų pačių ištrauks ir spėlios apie jūsų ligas.

Benamis

Nezinau ar tai elementari psichologija ar kas, taciau apie iridologija tikrai nemazai yra parasyta :)

Taip pat nelabai man svarbu, kaip jis ta nustato, taciau kai mano pazistamo sunus turejo nervini tika (kas puse minutes toki garsa nesamoningai leido 'ekhem, ekhem') ir taip be perstojo, tai po 7 berods vizitu visiskai isgyde. Pats ta vaika maciau pries ir po. Israse gerti zoleliu kazkokiu (pats ju neparduoda, nukrepia i kazkokia vaistine) + per seansus kazka burbejo tam vaikui (na ka ten dare tai nei mano pazistamas nei pats vaikas nezino). Idomu, kad po kiekvieno seanso, tas vaikas buvo labai silpnas ir vienintelio dalyko kurio norejo, tai miego. Pvz. nuvaziavo pas ta Viktora 15 val, pabuvo, grizo namo apie 17 val. ir vaikas is karto ejo miegoti nes buvo kaip zombis. Taip miegodavo iki kitos dienos ryto, o veliau jautesi lyg nieko nebuvo :)

Klause ar tai normalu, tai jis pasake, kad tai normalu, kad kiekvienas skirtingai reaguoja i gydymo seansa. Bet kaip ir sakiau, po visko, jokiu 'ekhem, ekhem' nebuvo. Zinoma viska galima placebo efektui nurasyti :)

A.C.A.B

Na homeopatijos klinikoj, tai, kiek girdėjau, naudoja kažkokį aparatą su adatom ar panašiai... Ir pažįstamo sūnui diagnozavo tikrai labai rimtą ligą, kuri turi daug įvairių simptomų, kurie tinka begalei kitų ligų. Na bet aišku, būtų geriausia tai išbandyti savo kailiu. Vien dėl sportinio principo. Aš +- žinau savo problemų pavadinimus, bet nuėjus ten ir pareiškus, mol, nesuprantu kas man darosi, būtų tikrai įdomu atlikti tokį eksperimentą. Po naujų, susitvarkius finansus, gal reiks kažką ir sugalvoti  8)

Šiaip, kiek man pasakojo, tai ten gana mažai klausinėjo, tiesiog pajungė tą savo aparačiuką ir pateikė diagnozę.

RoxiO

Citata iš: Benamis  gruodžio 14, 2012, 18:10:33
Taip pat nelabai man svarbu, kaip jis ta nustato, taciau kai mano pazistamo sunus turejo nervini tika (kas puse minutes toki garsa nesamoningai leido 'ekhem, ekhem') ir taip be perstojo.


Tai vadinama Skrandžio refliukso sindromu. Išgydė man tai per vieną vizitą pas paprastą gydytoją. Išrašė tabletyčių, savaitę pagėriau ir praėjo. :)

Benamis

Citata iš: RoxiO  gruodžio 14, 2012, 21:58:51
Citata iš: Benamis  gruodžio 14, 2012, 18:10:33
Taip pat nelabai man svarbu, kaip jis ta nustato, taciau kai mano pazistamo sunus turejo nervini tika (kas puse minutes toki garsa nesamoningai leido 'ekhem, ekhem') ir taip be perstojo.


Tai vadinama Skrandžio refliukso sindromu. Išgydė man tai per vieną vizitą pas paprastą gydytoją. Išrašė tabletyčių, savaitę pagėriau ir praėjo. :)


Gali buti, todel ir nenoriu ten po keliu atsiliepimu aklai begti :)

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: RoxiO  gruodžio 14, 2012, 21:58:51
Citata iš: Benamis  gruodžio 14, 2012, 18:10:33
Taip pat nelabai man svarbu, kaip jis ta nustato, taciau kai mano pazistamo sunus turejo nervini tika (kas puse minutes toki garsa nesamoningai leido 'ekhem, ekhem') ir taip be perstojo.


Tai vadinama Skrandžio refliukso sindromu. Išgydė man tai per vieną vizitą pas paprastą gydytoją. Išrašė tabletyčių, savaitę pagėriau ir praėjo. :)


O ką tos tabletės padarė organizmui geriau nežinot :D

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  gruodžio 14, 2012, 23:06:28
O ką tos tabletės padarė organizmui geriau nežinot :D


Paprastos jogurto bakterijų šarminės kapsulės. Tam, kad rūgštis numušt. :)

Benamis

Citata iš: RoxiO  gruodžio 14, 2012, 23:51:19
Paprastos jogurto bakterijų šarminės kapsulės. Tam, kad rūgštis numušt. :)


Tai, kad mes tada manau ne apie ta pati reiskini kalbame...

Aukštyn