Muzika

Pradėjo Mayhem, lapkričio 09, 2011, 17:21:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Eik tu sau kokia daina!!! Nuo manes didelis +! Man vaikyste priminei...

paragraf 78



I saw a UFO and nobody believes me!

RoxiO

Pats mokausi miksuoti, tai tenka labai įvairios muzikos paklausyti, bet megstamiausi tai:
The Rolling Stones
Metallica
Lenny Kravitz

Jovani
Tiësto
Robee

Sel
Mad Money
G&G Sindikatas
Išjunk šviesą
16hz

blue_ghost

Klausau labai įvairios muzikos - nuo Marilyn Manson iki Katie Melua. Muzika man kaip gyvenimo fonas, panašiai kaip filmui - garso takelis :)

Asasinas

Aš tai neturiu mėgstamo muzikos stiliaus. Klausau visokios. Nors turbūt daugiausiai simfonijos, senovinių, visokius garso takelius ir t.t. Aš nežinau, bet va tokia muzika mane kažkodėl veža, negaliu atsiklausyti.

RoxiO


Benamis

RoxiO o yra sios dainos pvz. kokiame Youtube? Nes tingiu siusti, geria butu online paklausyti :) Tavo kuryba?

RoxiO

Citata iš: Benamis  vasario 06, 2012, 19:06:14
RoxiO o yra sios dainos pvz. kokiame Youtube? Nes tingiu siusti, geria butu online paklausyti :) Tavo kuryba?

Nėra, bet zippyshare.com nebūtina siųstis, žemiau yra playeris :)
Ne mano, mano geriausio draugo kūryba. :)
Aš dar tiek nesugebėčiau.

Benamis

Tiksliai... Mano narsykle kazkodel to flash playerio nepaleido is pirmo karto ??? Visai nieko sakyciau, as tiesiog kartais klausau panasia muzika, tik vat man klausimas kyla ir jis tik +/- sujungia dainas ar ir savo kazkokius 'bitus' prideda? Nes dabar kai persukinejau daina, tai daug girdetu gabalu buvo :)

coliuke

Klausau ivairia muzika, tiesiog nuo a iki z... viena akimirka galiu klausytis sunkaus roko, kita- saldaus popso...Bet siaip mano favoritai is atlikeju ir grupiu yra: Shakira,Emilie Autumn, Muse, juanes, Marquess, Placebo,Kerli,within temtation, pink,rihana.Pavyzdziai:
http://www.youtube.com/watch?v=d5_H-4JokzA
http://www.youtube.com/watch?v=voxgN3Dhjuo
:)

RoxiO

Citata iš: Benamis  vasario 06, 2012, 20:17:09
Tiksliai... Mano narsykle kazkodel to flash playerio nepaleido is pirmo karto ??? Visai nieko sakyciau, as tiesiog kartais klausau panasia muzika, tik vat man klausimas kyla ir jis tik +/- sujungia dainas ar ir savo kazkokius 'bitus' prideda? Nes dabar kai persukinejau daina, tai daug girdetu gabalu buvo :)

Taip, jis naudoja žinomus gabalus, bet paties darbo tai labai irgi daug. Na aš nemoku paprastais terminais to paaiškint.

Teroras

Neblogus mixu's tavo draugas kuria :)

Aukštyn