Siaubo filmai

Pradėjo Ieva, sausio 02, 2012, 16:15:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Julija

Citata iš: 2012  sausio 04, 2012, 15:30:39
S. Kingo knygos geros. Bet as manau yra skirtumas, nevisos knygu ekranizacijos yra geros. Sakykim Carrie, nu man nepatiko filmas. Nors laikomas legendiniu.

Kas patiko is S. Kingu tai filmas apie masina kuri buvo gyvena, ir pradejo zudyti jos seimininko priesus, draugus. :)


Na taip, aišku yra skirtumas. Man tai Carrie patiko, gal dar ir todėl, kad buvau prieš tai skaičiusi knygą ir žinojau pačią istoriją.

Vakar kaip tik pradėjau žiūrėti The Stand. :)

2012

Kas ten gali patikti, visa filma is merginos visi saipesi ir zemino. Nezinau gal tik man, bet nesmagu man ziureti, zinoma pabaiga klasika  ;)

Julija

Citata iš: 2012  sausio 05, 2012, 19:59:32
Kas ten gali patikti, visa filma is merginos visi saipesi ir zemino. Nezinau gal tik man, bet nesmagu man ziureti, zinoma pabaiga klasika  ;)


Matyt visuose mano mėgstamiausiuose filmuose demonstruojami toli gražu ne patys geriausi žmonių tarpusavio santykiai. Yra ir žeminimų, ir smurto, etc. Bet, manau, būtent tokios istorijos labiausiai priverčia susimąstyti ir kažko mus išmoko, ne taip kaip pvz didžioji dalis populiariųjų komedijų. Jas žiūrėti smagu, bet tai ir viskas. Nei geresnis, nei protingesnis nepasidarai. :)

Robertas

Hmm...sakykit ka norit bet man baisiausi filmai apie paranormalius reiskinius...pvz. paranormal activity...po sio filmo tris naktis ramiai nejau miegot :)

unco

:) Aš dievinu siaubo filmus, galbūt mažiau gore, daugio psychological/mystical horror stuff. Paranormal activity manęs nesužavėjo (o buvo taip lauktas filmas..), priminė blair witch project ir Japonų filmų apie vaiduoklius mišinį  >:( Dar vienas dalykas, nuo tokių "hand cameras" filmų man labai galvą skauda, nes visas vaizdas nuolatos juda .

2012

Senas geras Baubas, filmas apie apsisaukeli kuniga kuris turi isbuti 3 naktis uzdarytas su ragana, ji gelbsti visokie triukai, tarkim su kreida isberztas ratas, arba gaidzio sugedojimas. Zodziu klasika

Robertas

Unco atleisk kad klausi,bet kiek tau metu? Nes as kai ziurejau buvau tik 14...jaunas,kvailas... :) ir tikrai filmas labai paveike...sakau nemiegojau ilgai...

paragraf 78

Citata iš: 2012  sausio 12, 2012, 00:01:34
Senas geras Baubas, filmas apie apsisaukeli kuniga kuris turi isbuti 3 naktis uzdarytas su ragana, ji gelbsti visokie triukai, tarkim su kreida isberztas ratas, arba gaidzio sugedojimas. Zodziu klasika


Jei jau kalbame apie klasiką, tai reikėjo įmesti klasikinio "Baubo" ištrauką, o ne naujo pastatymo.
Beje, tai pirmas rusų siaubo filmas. Ir sakyčiau kaip toks senas filmas, jis gana gerai pastatytas


2012

Klasikinis "baubas" yra tikrai senas filmas ir siu laiku visuomeneje tie spec. efektai tikrai juokingai atrodo.  :)

Teroras

Naujo baubo nemaciau, bet kiek prisimenu sena versija filmo, tai turiu pripazinti, kad rusai neblogai pasidarbavo (ziurint i metus kai buvo pastatytas filmas).

Ieva

Citata iš: 2012  sausio 12, 2012, 00:01:34
Senas geras Baubas, filmas apie apsisaukeli kuniga kuris turi isbuti 3 naktis uzdarytas su ragana, ji gelbsti visokie triukai, tarkim su kreida isberztas ratas, arba gaidzio sugedojimas. Zodziu klasika


Ištrauka sudomino, gal kada pažiūrėsiu  :)

Beelzebub

Toks neblogas filmas apie egzorcizmą - "The Rite".


Benamis

15 mln. JAV dolerių kainavusi dokumentiniu stiliumi nufilmuota juosta pasakoja apie šėtono apsėstą moterį, egzorcizmo metu nužudžiusią tris žmones. Moters dukra, baimindamasi, kad motinos pamišimas gali būti ir jos genuose, imasi aiškintis dvidešimties metų senumo istoriją. Merginos tyrimą apsunkina tai, jog mama saugoma nusikaltėliams skirtoje Italijos psichiatrinėje ligoninėje. Medikai tvirtina, jog moteris yra apsėsta šėtono.

Dėl žiūrovų skundų pakeista filmo „Šėtonas manyje" pabaiga: http://www.15min.lt/naujiena/kultura/kinas/del-ziurovu-skundu-pakeista-filmo-setonas-manyje-pabaiga-4-192935#axzz1krge3ul6 ;D


unco

Ooo, laukiu šito kino teatruose   :-[

coliuke

as siaip tikrai nesu siaubo filmu gerbeja (aplink ir taip daug siaubo kam dar apsikrauti papildomu  ;))  ir siaip su manim siaubo filmu neimanoma ziureti nes per mano spiegima filmo nebegirdesi :D Bet siaip is isimintinu siaubo filmu, tokie truputi psichologiniai tai - Bloga Motina, Naslaite :) O siaip is tokiu siaip Ziauriu filmu matytu - tai Skyle (Hole) ir Klasė...nepalieka abejingu, nors tai is tokiu filmu kuriu antra karta paziureti nenoreciau

Aukštyn