4 magiški ritualai mylimajam susigrąžinti

Pradėjo Benamis, gegužės 16, 2012, 14:14:59

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

gegužės 16, 2012, 14:14:59 Redagavimas: balandžio 22, 2017, 14:08:00 by Benamis
Deja, Jūs negalite matyti šio pranešimo lankydamiesi forume kaip svečias.

Kodėl verta užsiregistruoti?

- Matysite visą nuo svečių paslėptą turinį.
- Galėsite bendrauti su kitais nariais privačiomis žinutėmis.
- Matysite visus forumo prisegtukus.
- Galėsite kurti naujas temas ir dalyvauti jau esančiuose.

Nelaukite, prisijunkite prie didžiausios bendruomenės, nagrinėjančios paslaptingus reiškinius jau šiandien!


Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.

Smygolas

Jei taip viskas būtų paprasta, moterys, kurios myli ir nori vėl būti mylimomis, jau seniai nebūtų vienos/vienišos ir Meilė vyrautų per amžius Amen :)
Taip pat neliktų vienišų motinų, nelaimingų meilių, visos būtų "susiporavusios" iš naujo ;)
Išvada: Taip nėra ir... Manau, kad nebus.

OKULTISTE

O kas žino magijos, okultizmo ir ezoterikos pagrindinius principus - nerizikuoja taip "žaisti"...

Smygolas

Citata iš: OKULTISTE  gegužės 16, 2012, 17:29:58
O kas žino magijos, okultizmo ir ezoterikos pagrindinius principus - nerizikuoja taip "žaisti"...


Labai teisingai :)

Brit

Toks klausimas ką daryti vėliau su druska nuo peilio ir nuotrauka?

Supernatural

Mm..o as galiu duoti uzkeikima, pagal kuri myles,  bet bus kaip pirmokas meileje, bijos net pakalbint :) ji trauks beviltiskai prie taves, nores taves, ir net supras kas sirdy vyksta, taciau bijos net zodi tart :) ech, ta magija...

Supernatural

Druska naudojama apsaugai, norint paveikti kita asmeni (auka) magiskai, ji neturetu buti naudojama, ji uzdaro rata sugers viska, ka siusite...ji naudojama apsaugai, ne kerejimui

rita

#7
lapkričio 12, 2016, 01:59:08 Redagavimas: lapkričio 13, 2016, 14:28:20 by paragraf 78
Gal galite man parasyti ta uzkeikima
labai reikia.prasau

Citata iš: Supernatural  spalio 31, 2016, 22:40:59Mm..o as galiu duoti uzkeikima, pagal kuri myles,  bet bus kaip pirmokas meileje, bijos net pakalbint :) ji trauks beviltiskai prie taves, nores taves, ir net supras kas sirdy vyksta, taciau bijos net zodi tart :) ech, ta magija...

irma

Citata iš: rita  lapkričio 12, 2016, 01:59:08Gal galite man parasyti ta uzkeikima
labai reikia.prasau

Citata iš: Supernatural  spalio 31, 2016, 22:40:59Mm..o as galiu duoti uzkeikima, pagal kuri myles,  bet bus kaip pirmokas meileje, bijos net pakalbint :) ji trauks beviltiskai prie taves, nores taves, ir net supras kas sirdy vyksta, taciau bijos net zodi tart :) ech, ta magija...
gal galite duoti uzkeikima

Supernatural

Na aš galiu pasidalinti su jumis kitokiais meilės užkalbėjimais: voodoo ir senovės slavų magijos. Veikia abu šimtu procentų. Yra šalutiniai poveikiai kiek stebėjau iš arčiau, tik dar jų neaprašiau šešėlių knygoje. Pastarąjį kartą prieš nepilną mėnesį vienai merginai gavau padėti su tom meilėm, suveikė, gavo puikią naujametinę "dovaną" :)

Supernatural

patobulinau vieno mūsiškio mago užkeikimus ir ritualą, aš mėgstu rasti klaidas, nes esu nekantri labai ir rezultato noriu greito, tad truputėlį pridėjau prie vudu šiokios kitos magijos ir vualia. Bet šalutinis poveikis irgi pastiprėja keliariopai. O ta slavų magija, atliekama kapinėse - išvis nemirtinga - veikia iškart. ir neatleidžia visai visai.. Taip pat yra magija, kurios pagalba galima užkeikti save būti mylimai visų, bet nieko nemylėti pačiai, taip apsaugant save (tokia kaina tad jau), žodžiu, kiekvienam žmogui magija parenkama individualiai - žinant kas nutiko, koks amžius ir ko tie žmonės išties nori..magija nepildo kvailų užgaidų..

Supernatural

Nu jau, moterys irgi išmoksta nepriklausyti niekam, senai jau feminizmas rules on the world :) Aš visada sakau - geriau jau vienai - nei su bet kuom..šiais laikais didelė dalis vyrų gan prasti :( prasto auklėjimo ir t.t. sunku kažką tinkamo rasti, tad geriau jau vienai būti..aišku tu gerbėjų būna kalnai, kaip sakoma, prie raganų juos tarsi kažkas trauktų, ir tam net ypatingos magijos nereikia...Kam poruotis su vyru, jei būdama ragana, iškart matai, kad daugiau nei 1,5-2 metų netempsit kartu? aš pamenu iškart per pirmą pasimatymą kadaise pasakiau žmogui - tu niekada nebūsi mano vyras :) nors prasitampėme apie 1,5 metus :) ir tam nereikėjo jokios magijos - tiesiog žino tai žmonės, kurių sensorika šiek tiek jautresnė.  Tad leiskite, smygolai, nesutikti su Jumis ir jūsų pozicija :)


Citata iš: Smygolas  gegužės 16, 2012, 15:15:10Jei taip viskas būtų paprasta, moterys, kurios myli ir nori vėl būti mylimomis, jau seniai nebūtų vienos/vienišos ir Meilė vyrautų per amžius Amen :)
Taip pat neliktų vienišų motinų, nelaimingų meilių, visos būtų "susiporavusios" iš naujo ;)
Išvada: Taip nėra ir... Manau, kad nebus.

skaitytoja

Citata iš: Supernatural  sausio 04, 2017, 22:58:50Na aš galiu pasidalinti su jumis kitokiais meilės užkalbėjimais: voodoo ir senovės slavų magijos. Veikia abu šimtu procentų. Yra šalutiniai poveikiai kiek stebėjau iš arčiau, tik dar jų neaprašiau šešėlių knygoje. Pastarąjį kartą prieš nepilną mėnesį vienai merginai gavau padėti su tom meilėm, suveikė, gavo puikią naujametinę "dovaną" :)

gal galite pasidalinti patirtimi ir atsiusti?

Supernatural

Kazkur esu rasiusi, kad duguma turimu uzkeikimu yra rasyti ranka, jiems perasyt, reik laiko, kolkas interneto svetaines nera tie lakmuso popiereliai dar, kad aukot laika ir skaitmenizuot rankrascius, nebent paveiksliukus sukilnot ir pacituot kokia eiles t arka ka padaryt, deja deja, kiek bandziau, nelabai cia man kas kelesi, gal tokia puslapio struktura, ne man ja keist ir ne man jos koda programuot :) talpinu tik tuos, kuriuos turiu skaitmenizuotus, rankrasciai- yra rankrasciai.

Joli

Citata iš: Supernatural  sausio 04, 2017, 22:58:50Na aš galiu pasidalinti su jumis kitokiais meilės užkalbėjimais: voodoo ir senovės slavų magijos. Veikia abu šimtu procentų. Yra šalutiniai poveikiai kiek stebėjau iš arčiau, tik dar jų neaprašiau šešėlių knygoje. Pastarąjį kartą prieš nepilną mėnesį vienai merginai gavau padėti su tom meilėm, suveikė, gavo puikią naujametinę "dovaną" :)

Sveiki, prašau, padėkite ir man, myliu , jis irgi mane myli, bet bijo atsakomybės, traukiasi, o gal yra kitą, noriu išsaugoti mūsų santykius, bent jau pabandysiu, prašau parašykite, kas padėjo tai merginai. Labai lauksiu....

Aukštyn