Keistas nutikimas medituojant?

Pradėjo not lucky, liepos 02, 2014, 12:46:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

not lucky

Noreciau paklausti ar tai buvo mano smegenu zaidimas ar tikras vaizdas, nes medituojant trecia vakara is eiles pamaciau nama ir atrode lyg stebiu viska is lauko puses per langa. Nes maciau ka zmones name veikia. Pirmus du vakarus nieko nebuvo, o tada kazkaip buvau labai atsipalaidaves ir savaime ta vaizda pradejau matyti medituodamas.  Dar apie viena brangu zmogu pagalvojau tai dabar nezinau kas cia buvo? ??? Ar kam yra buves toks panasus nutikimas medituojant? Taip pat ka reiskia, kad kai medituoju tarp delnu jauciu lyg silta enegrijos srove eitu?

001

Kai medituoji ir eina šilta energijos srovė, reiškiasi, kad eina šilta energijos srovė. :D Na, tiksliau, energijos rutuliukas, jeigu pakankamai treniruosiesi, galėsi pamatyti ir jo dydį, spalvą, pajausti jį daug geriau. Pabandyk kai medituosi trinti savo delnus vienas į kitą, tada padaryti tarp delnų tarpelį, vėl patrinti ir taip daryti kol jausi rutuliuką savo delnuose laikomą. Gali jį tada paimti ir dėti tarkim ant vietos, kurią tau skauda ir galvoti kaip tu numalšini tą skausmą, kaip savo kūno energiją siunti į tą vietą.
O meditacijos metu įsivaizduojami dalykai yra visiškai normalūs, nežinau kas čia mistiško, nebent kažkaip ne taip perteikei, pvz. ar galėjai vaikščioti ten įsivaizduodamas, jausti vėją ar panašiai? ::)

not lucky

Vaikscioti negalejau arba dar nemoku, bet viskas buvo labai tikroviska, kad tame regetame vaizdinyje net paros laikas buvo naktis kadangi matesi tamsu, o as tada meditavau pries eidamas miegoti. Taip pat vaizdinyje stovejau ne ant zemes, o ore. Net nezinau ar tai tures dideles reiksmes, bet tas namas is tikruju yra mano mieste ir daugiau tame vaizdinyje maciau ta zmogu apie kuri galvojau pries meditacija nors tai tikriausiai smegenu zaismas. Jokio vejo nejauciau.

Master

Ko gero jau pats esi atsakęs į savo klausimą ir lauki pritarimo.
Tačiau ar tai galėjo būti išėjimas į astralą atsakyti negaliu.

.L.U.T.H.O.R.

Dar yra toks dalykas kaip Remote viewing/nuotolinis matymas :)

not lucky

Esu girdejes apie nuotolini matyma, bet klausimas kaip tai patikrinti? Kadangi cia galejo buti daug kas, o taip pat tai merginai juk neskambinsiu ir neklausiu kokiais drabuziais buvo apsirengus tada ir tada, nes keistas klausimas butu. Bet juk nuotolinis matymas ar astralas negalejo atsiskleisti tiesiog medituojant?

.L.U.T.H.O.R.

Medituojant daug kas gali atsiskleisti :D Didesnė tikimybė, kad nuotolinis matymas ar kas nors į tą pusę. Arba tiesiog žaismas smegenų.

paragraf 78

Tiek budizmo, tiek krikščionybės ir kitų senas tradicijas turinių religijų dvasingumo mokytojai įspėja, jog medituojant be tvirto dvasinio vadovavimo dažnai gali kilti vaizdiniai, pojūčiai, jausmai ir t.t. kurie yra suvokiami kaip trukdis rimai meditacijai. Medituojant be dvasinio vadovo taip pat lengvai gali pavažiuoti stogas. True story taip sakant.
Bet kokiu atveju, visi tie mokytojai pataria vengti meditacijose tokių dalykų

001

Citata iš: paragraf 78  liepos 02, 2014, 19:03:23
visi tie mokytojai pataria vengti meditacijose tokių dalykų

Nei tu mokytojas, nei tu žinai.
Tikrai nėra taip, kad visi patartų vengti meditacijose tokių dalykų, yra žmonės kurie tai skatina.

paragraf 78

Na jau, pasidomėk giliau.

.L.U.T.H.O.R.

Šiuo atveju pritarčiau paragraf, realiai nieko ir neturėtų būti. Meditacija padeda atskleisti tam tikras savybes, bet tai eina po meditacijos. Prieš visas praktikas siūloma medituoti.

001

Citata iš: paragraf 78  liepos 02, 2014, 19:09:41
Na jau, pasidomėk giliau.

Pasidomėjęs, gal negiliai, bet užtektinai.
Man visados per meditaciją abu mokytojai (vienas su kitu nesusiję) sakydavo ir sako kaip ir ką daryti. Tikrai nesigilinsiu į diskusijas apie tai čia, tiesiog informuoju tau, kad nesišvaistau paistalais ir nevisų mokytojų požiūris į tam tikrus dalykus tas pats. ;)

paragraf 78

Kokiai religinei krypčiai konkrečiai priklauso tavo mokytojai? Jei jie lietuviai ir sakosi esą budistai, tada nepasitikėčiau jais, jei jie kokios nors ezoterinės krypties mokytojai, tai juo labiau nepasitikėčiau, nes visos idėjos, kai jos būna perleistos per ezoterikos prizmę, dažniausiai netenka savo realios paskirties yra iškraipomos ir pateikiamas surogatas kuris nieko bendra su realybe neturi.
Beje, aš kalbėjau apie didžiuosius mokytojus, tokius kaip kad Meistras Ehartas, Buda ir panašaus lygio, o ne koks nors dvasiniu mokytoju pasivadinęs asmuo.

001

Citata iš: paragraf 78  liepos 02, 2014, 19:16:18
Kokiai religinei krypčiai konkrečiai priklauso tavo mokytojai? Jei jie lietuviai ir sakosi esą budistai, tada nepasitikėčiau jais, jei jie kokios nors ezoterinės krypties mokytojai, tai juo labiau nepasitikėčiau, nes visos idėjos, kai jos būna perleistos per ezoterikos prizmę, dažniausiai netenka savo realios paskirties yra iškraipomos ir pateikiamas surogatas kuris nieko bendra su realybe neturi.
Beje, aš kalbėjau apie didžiuosius mokytojus, tokius kaip kad Meistras Ehartas, Buda ir panašaus lygio, o ne koks nors dvasiniu mokytoju pasivadinęs asmuo.

Tai tada tikslingiau kalbėk. :)
Apie savo mokytojus, pasikartosiu, nieko čia nediskutuosiu. Manyk kaip manai, aš tiesiog pasakiau savo nuomonę. Neofftopinam, čia žmogus turi klausimų apie savo meditaciją, o tai ką mes dabar diskutuojame jam turbūt nėra labai aktualu, o ar vengti tokių dalykų, ar ne - pasirinks jis pats.

Milzinai

Citata iš: paragraf 78  liepos 02, 2014, 19:03:23
Tiek budizmo, tiek krikščionybės ir kitų senas tradicijas turinių religijų dvasingumo mokytojai įspėja, jog medituojant be tvirto dvasinio vadovavimo dažnai gali kilti vaizdiniai, pojūčiai, jausmai ir t.t. kurie yra suvokiami kaip trukdis rimai meditacijai. Medituojant be dvasinio vadovo taip pat lengvai gali pavažiuoti stogas. True story taip sakant.
Bet kokiu atveju, visi tie mokytojai pataria vengti meditacijose tokių dalykų


Iš dalies labai pritariu nuomonei.
Medituodamas išėjai į Transą. O kadangi galvojai apie tą žmogų priš meditaciją, jį ten ir matei, viskas labai paprasta. Bet siūlau atsargiai su šitais dalykais. Prieš užsiimant bet kokia ezoterine veikla, reikia žinoti visus dėsnius ir taisykles, kas galima ir ko ne. Nes viskas turi du galus. Sėkmės

Aukštyn