Tapčiau moderatoriumi

Pradėjo Visažinis, rugpjūčio 22, 2017, 17:41:02

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Visažinis

Patinka anomalijos forumas. Čia renkasi išties įdomi ir savita publika. Bet nepatinka, kad moderatoriai nepastebi ar nenori pastebėti tam tikrų dalykų, kaip pvz. nonsensinių žinučių. Yra dalyviai, kurie tiesiog blevyzgoja ir tiek. Neparašo jokio vertingo turinio. Nebent kam nors tokios žinutės:

Citata iš: Mekabciel  rugpjūčio 21, 2017, 13:48:33
tikrai suteikia daug vertingos informacijos.

Esu pasiruošęs anomalijoje tapti moderatoriumi. Draugų čia neieškau, tad vertinti situacijas galėsiu objektyviai.

elteide

esu labai tvarkinga irgi galiu pamoderuot  :D

Linas Esu

#2
rugpjūčio 22, 2017, 19:33:30 Redagavimas: rugpjūčio 22, 2017, 21:31:31 by Linas Esu
Siūlau prabalsuoti .

http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=4851.0

P.S jeigu vyktų kandidatų atranka :D siūlyčiau @TinSoldier
Žmogus , supranta kokiame forume randasi , moka su visais bendrauti. Manau ir objektyviai vertinti sugebėtų forumo žinutes , temas .

.L.U.T.H.O.R.

#3
rugpjūčio 22, 2017, 19:44:57 Redagavimas: rugpjūčio 22, 2017, 19:52:46 by Legionas
Visada apie jūsų manymu netinkamą pranešimą, galima pranešti administracijai  pasinaudojus tam skirta funkcija :) Mekabciel pranešimas yra iš temos "Mekabciel blog'as", kur jis užsiima saviraiška. Tai leidžiamas turinys abstraktesnis. Tuo labiau, kad apskritai visa tema off-topic'o lentoj.

elteide

mane galit laikinai paskirt, kol nuspręsit kas geriau tinka..ok?

Linas Esu

Citata iš: elteide  rugpjūčio 22, 2017, 21:47:39mane galit laikinai paskirt, kol nuspręsit kas geriau tinka..ok?
Čia dabar juoktis reikia ar verkti ?

elteide

#6
rugpjūčio 22, 2017, 21:53:49 Redagavimas: rugpjūčio 22, 2017, 23:05:24 by elteide
apsvarstyt komercinį pasiūlymą :D

Mekabciel


TinSoldier

Citata iš: Linas Esu  rugpjūčio 22, 2017, 19:33:30Žmogus , supranta kokiame forume randasi , moka su visais bendrauti.
Čia rimtai aš tokį įspūdį palieku?
Kur dingo laikai, kai buvau kaltinamas nesiorentuojantis, kokiame forume esu, pasikėlimu ir įžeidinėjimais? :(

Nebe vieta man čia.

Linas Esu

Citata iš: TinSoldier  rugpjūčio 23, 2017, 09:14:42Čia rimtai aš tokį įspūdį palieku?
Kur dingo laikai, kai buvau kaltinamas nesiorentuojantis, kokiame forume esu, pasikėlimu ir įžeidinėjimais? :(

Nebe vieta man čia.
Na taip , daug temų perskaičiau forume . Ne su visomis jūsų mintimis sutinku , tačiau tokį įspūdį palikote .

Nežinau kur dingo tie laikai :D keisti kaltinimai . Turbūt tikrai " dingo " jeigu neberašo .


paragraf 78

Pala, aš patekau į paralelinę visatą ar kaip čia gaunasi?

elteide

kodėl?
aš galiu tik trumpam..poto būsiu vėl užimta  :)

Aukštyn