Miego paralyžius

Pradėjo unco, sausio 26, 2012, 19:49:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Natsuki

Aš buvau miego paralyžių patiręs, prieš kokį porą mėnesių.. Bet buvo garsinis daugiau, negu vaizdinis. Žodžiu pabudau, ir girdžiu tokį tylu balsą duslų balsą, kuris nežina ką ten šnabždėjo.  :o Bet toks jausmas kad palei pat ausį šnabždą.  ;D Ir tada (kaip kažkas rašė pirmuosiuose puslapiuose) atrodo pradėjo traukt mane vidun, į kažkokią skylę.  ;D
O atsibudau tai savaime, viskas taip lengvai pranyko.  ;)

Abejone

Teko ir man patirt miego paralyziu. Tris kartus. Baimes buvo daug nes nezinai kas vyksta, tikrai atrode kad kazkas antgamtisko, demonai puola ar panasiai. Nekoks jausmas nekoks

.L.U.T.H.O.R.

Niekada nepatyriau miego paralyžiaus būdamas sąmoningas.

Beelzebub

Haha, o aš užtat sugebėjau kitam žmogui sukelt miego paralyžių. :D Žodžiu buvo taip, miegojo šalia manęs žmogus ir pradėjo knarkt, o aš žiauriai nemėgstu kai šalia kasnors knarkia, negaliu užmikt tada niekaip ir labai erzina. Man kažkas buvo sakęs, kad jeigu kasnors knarkia, tai norint kad nustotų, bet nepabustų, reikia suspragsėti pirštais arba paploti delnais. Na tai aš taip ir padariau, keletą kartų suspragsėjau, tada nustojo knarkt. Galvoju jėėė, pavyko. :D
Kitą rytą sako man tas žmogus: ko tu ten mane stumdyt naktį pradėjai? Aš sakau: nu nestumdžiau aš tavęs, išvis net nepriliečiau. Tada sako man: tu stumdei mane ir sakei neknarkt, o aš negalėjau pajudėt, bandžiau tau sakyt kažką, bet negalėjau ir sukosi viskas aplinkui. :D Tai vat, pasirodo sukėliau miego paralyžių žmogui. :o

advena

Beelzebub, čia gal tas žmogus sapnavo?

Beelzebub

Nu kad ne, sakė tikrai pabudo, matė viską aplinkui, buvo labai keista, sukosi galva, girdėjo kažkokius garsus, sakė bandė šnekėt ir negalėjo net prasižiot. Po to praėjo. Šiaip aš kiek pamenu tik suspragsėjau pirštais, bet gali būt kad ir stumtelėjau truputį, nepamenu. :-[

.L.U.T.H.O.R.

Man tai panašu, kad susapnavo, nebent tada kai pabudo, viskas praėjo, ir daugiau neužmigo :D

Beelzebub

Nežinau, iš apibūdinimo tai atrodė panašu į miego paralyžių, dar klausė manęs iš pradžių: ką tu ten man naktį padarei? Tipo galvojo, kad aš čia specialiai kažką pridirbau. Kai knarkt nustojo aš nusisukau ir nemačiau, tas žmogus atsimerkęs, ar neatsimerkęs, po to girdėjau, kad vėl užmigo. Na nežinau, gal ir susapnavo, bet aš daugiau nespragsėsiu ir nejudinsiu miegančių žmonių. :D

unco

Po labai netikusio lucid'o apturėjau dar bjauresnį miego paralyžių. Labai bjauraus jausmas, kai bandai tvardyt baimę, kad neištiktų koks baimės priepuolis.

Tiesa, kol nepradėjau žaist su tokiais dalykais kaip lucid'ai, neturėjau  problemu pabundant.

2Pacas

#69
kovo 04, 2013, 19:09:32 Redagavimas: kovo 04, 2013, 19:12:42 by 2Pacas
Yra yra buve pora kart seip nieko baisaus bent jau man buvo nes zinojau kame reikalas ir kad greit baigsis, o zmogui nieko apie tai nezinant ir pirma kart patirent tai tikrai gali baisu but,ypac dar buna idomu lb kai garsus girdi pavidziui muzika pora kart esu girdejas galvoi aiskei aiskei kiekviena nata.. :D

rutulys

Gal ir niekam tikęs patarimas, bet tokioje padėtyje atsidūrus, galima gan nesunkiai išsiristi iš kūno.
Mačiau kažkokias raudonas šviesas pro langą, bet nesupratau, kas ten buvo.

Paralyzius

#71
birželio 16, 2013, 23:30:04 Redagavimas: birželio 16, 2013, 23:33:30 by Paralyzius
Sveiki :) Šis paralyžius yra ir mane istikes bent 5 kartus . Tiesa  , man buna tik atsibudimas ir atsimerkimas. Viska aplink matau , tačiau pajudeti negaliu. Mano atveju zinau kad ji kada noriu tada galiu pasidaryt :) tiesiog 2 kart bandziau tai iskarto tas ir buvo. Tačiau jausmas tikrai nekoks , todel daugiau stengiuos to nedaryti :) o kaip zinau kas sukelia tai lengva ir pasinaikinti tai :) galvoju kad kada virs lubu prisitvirtinti Vikingu loto bilietu skaicius , ir pasidaryti paralyziu . Atsimerkciau ir matyciau bilieta pries save, gal toj "busenoj" laimingus skaicius nuziureciau :) bet kad nemalonus jausmas , tai vis nesiryztu :)

eternal.bliss

ir kas jį sukelia? koks pojutis konkrečiai?

Marius

Koks skirtumas kas....ei greičiau tuos vikingų loto numerius žiūrėk ir čia surašyk.dar teleloto būtų neblogai..išanksto ačiu.

eternal.bliss

Didelis skirtumas.

Aukštyn