Švytuoklė ir įsikūnijimai

Pradėjo Vytautas, birželio 22, 2012, 23:36:52

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Vytautas

Citata iš: la.benas  sausio 31, 2013, 14:55:28
Pasak švytuoklės aš buvau žynys Nergenno :/ Tikėti? Kelis kartus tikrinau, klausiau įvairiai.

Reiktų pagalvoti ar turi kažkaip su tuo susijusių kažkokių "šalutinių poveikių". Na vienas jau kad nei iš šio nei iš to domiesi šio puslapio informacija. Kitas čia užėjęs neužsilaikytų, sakytų nesąmonės. Bet reiktų surasti daugiau, tada galima ir patikėti. Žodžiu kiek įmanoma patikrinti realiu gyvenimu.

vitake

Citata iš: Vytautas  sausio 31, 2013, 09:33:14
Jei jau tapai žmogumi tai juo visą laiką ir įsikūnysi kol galų gale tapsi dievu kūrėju. Tiesiog tokia evoliucija. Grįžimo atgal nebūna. O tradicinės įsikūnijimo teorijos šalininkai net neturi galimybės naudotis švytuokle  :) . Jie puikiai naudojosi senąja informacine sistema, bet tai nebeveikia. Tikiuosi kiti švytuoklės naudotojai mane patikrins. Yra tam tikrų niuansų. Įsikūnijimų skaičius lemia sielos žinių bagažą.


Čia jau kažką nuvėlei. Kaip galima reinkartuotis į Dievą? Tai absurdiška. O dėl negrįžimo atgal galima taip pat ginčytis.


Citata iš: Šešėlis  sausio 31, 2013, 02:55:29

Čia jau iš dalies klysti. Taip, mes sielos, turinčios kūną, bet tai, kas dabar rašo forume yra tavo kūnas t.y. protas/sąmonė.


Aš sielos sąvoka matyt kitaip suprantu. Taip rašo kūnas ir protas, bet kas jiems teikia gyvybę? Mes tik naudojames kūnų, bet tai kas mes esame, mūsų charakteris, ir pan., yra siela.

la.benas

Citata iš: Vytautas  sausio 31, 2013, 15:34:18
Bet reiktų surasti daugiau, tada galima ir patikėti. Žodžiu kiek įmanoma patikrinti realiu gyvenimu.


O kaip? Kaip pats patikrinai? Net nežinau, nuo ko pradėt. Labai mažai informacijos apie krivius :(

Vytautas

Citata iš: la.benas  sausio 31, 2013, 15:52:14
Citata iš: Vytautas  sausio 31, 2013, 15:34:18
Bet reiktų surasti daugiau, tada galima ir patikėti. Žodžiu kiek įmanoma patikrinti realiu gyvenimu.


O kaip? Kaip pats patikrinai? Net nežinau, nuo ko pradėt. Labai mažai informacijos apie krivius :(

Lengviausiai radus tą sąrašą 40 žynių. Iš kitos pusės nelabai yra prasmės sureikšminti praeitą įsikūnijimą. Vistiek iš to jokios naudos, ne bet tik savo keistų pomėgių paaiškinimui, pateisinimui. Geriau pvz patikrink "ar žemėje lankėsi ateiviai ar neatpažįstami skraidantys objektai?" ir "ar lankosi ateiviai ar neatpažįstami skraidantys objektai dabar?" Žodžiu yra dalykų labiau liečiantį dabartinį gyvenimą, bet skonio reikalas ir laisva valia kuo domėtis  :)

Hekate

Bandžiau pagal tą sąrašą su švytuoklę ir aš klausti ar buvau žynys  :D, šiaip iš smalsumo. Ir švytuoklė rodė taip ;O o jeigu sprendžiant iš švytuoklės vardas buvo Pomoloys  :D. Nežinau tikėti nesinori :D jaučiu puse darančiųjų tokia švytuoklės apklausa būtu žyniai....taigi

Vytautas

Pasirodo pats įdėjau čia nuorodą http://www.lietuvos.org/istorija/lietuvos_dievai/lt_index.htm . Žynių buvo 48. Bet čia tiek kiek užfiksavo kitataučiai. Realiai istorija buvo ir iki to. Bet kas buvo tas praėjo. Maža to pagal švytuoklę rusų mokslininkas Fomenko teisus. Su istorija daryta copy - pasta. Jis tai normalia kompiuterine programa įrodė. Aišku visiems tai nepatogu ir neįdomų. Maksimalus smegenų pudrinimas. Švytuoklė jau patikimesnė.  :)

vitake

Manau kadangi bandote kalbėti su savo siela(savimi), todėl švytuoklė ir rodo tai ką norite, kad rodytu. Kiekvienas nori būti praeitame gyvenime žyniu, todėl jei tokiu principu naudositės tai kiekvienam ir rodis, kad jis žynys, bet tai nebus tiesa, bent jau ne visiem.

Vytautas

Citata iš: Hekate  sausio 31, 2013, 16:30:23
Bandžiau pagal tą sąrašą su švytuoklę ir aš klausti ar buvau žynys  :D, šiaip iš smalsumo. Ir švytuoklė rodė taip ;O o jeigu sprendžiant iš švytuoklės vardas buvo Pomoloys  :D. Nežinau tikėti nesinori :D jaučiu puse darančiųjų tokia švytuoklės apklausa būtu žyniai....taigi

Šiame puslapyje turėtų būti apie 5 žynius iš praeities. Nedaug trūksta  :) . Bus galima žynių klubą steigt. Tik problemytė, kad nieko nemokam iš praeities :( . Su švytuokle galim vienas kitą patikrinti ar taip iš tiesų yra. Kol kas viskas "taip".

.L.U.T.H.O.R.

#68
sausio 31, 2013, 16:50:16 Redagavimas: sausio 31, 2013, 16:52:47 by Šešėlis
Citata iš: vitake  sausio 31, 2013, 15:38:17
Aš sielos sąvoka matyt kitaip suprantu. Taip rašo kūnas ir protas, bet kas jiems teikia gyvybę? Mes tik naudojames kūnų, bet tai kas mes esame, mūsų charakteris, ir pan., yra siela.


Na aišku, čia reikalas sąvokų supratimo ir suvokimo, todėl bent šiuo metu nematau tikslo diskutuoti, galbūt jūs ir teisi. Bet man kažkaip atrodo, kad charakteris ir pan žemiškesni dalykai priklauso nuo proto ar tai sąmonės. Na pasigilinus giliau ir jei priimtume reinkarnacijos teoriją, ar toks jūsų charakteris būtų visuose gyvenimuose? Juk dalis mūsų priklauso nuo aplinkos kurioje augame.

P.S. Dėl 4d aš irgi taip pagalvojau Vytautai. Reiks patikslinti klausimus :)

Hekate

Citata iš: vitake  sausio 31, 2013, 16:38:31
Manau kadangi bandote kalbėti su savo siela(savimi), todėl švytuoklė ir rodo tai ką norite, kad rodytu.

Sutinku su šituo, o ir su siela galima pasišnekėti be jokios švytuoklės  :) (man ji nelabai prie širdies)

.L.U.T.H.O.R.

#70
sausio 31, 2013, 17:01:22 Redagavimas: sausio 31, 2013, 17:03:01 by Šešėlis
Citata iš: Hekate  sausio 31, 2013, 16:57:36
Citata iš: vitake  sausio 31, 2013, 16:38:31
Manau kadangi bandote kalbėti su savo siela(savimi), todėl švytuoklė ir rodo tai ką norite, kad rodytu.

Sutinku su šituo, o ir su siela galima pasišnekėti be jokios švytuoklės  :) (man ji nelabai prie širdies)

Aišku galima ir be švytuoklės ir kiekvienam priimtini savi būdai. Tačiau be švytuoklės reikia išmokti kalbėtis.

P.S. Aišku švytuoklė rodo, ką nori matyti. Užtai reikia su ja dirbti mokėti :)  Ar bent jau kad pašalinės mintys netrukdytų.

Hekate

Tai reikės išmokti su ja dirbti  ::), gal ką įdomaus sužinosiu ir teisingo, juk daba žalia šitam reikale esu  ;D

anonymusas

Man patinka Vytauto budas suzinot savo praeitus gyvenimus, bet as zinau daug patikimesni.
Susiraskite veikianti sviesofora, atsistokite priesais ji taip kad netrukdytumet zmonems norintiems pereiti gatve. Uzduokite klausima. Jeigu uzsidega raudona sviesa, reiskiasi atsakymas neigiamas, jei geltona, reiskia turite patikslinti klausima, jeigu uzsidega zalia sviesa, reiskia atsakymas teigiamas.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: anonymusas  sausio 31, 2013, 17:11:51
Man patinka Vytauto budas suzinot savo praeitus gyvenimus, bet as zinau daug patikimesni.
Susiraskite veikianti sviesofora, atsistokite priesais ji taip kad netrukdytumet zmonems norintiems pereiti gatve. Uzduokite klausima. Jeigu uzsidega raudona sviesa, reiskiasi atsakymas neigiamas, jei geltona, reiskia turite patikslinti klausima, jeigu uzsidega zalia sviesa, reiskia atsakymas teigiamas.


Prašau, papasakok daugiau, ką pasiekei šioje srityje? Kokios informacijos gavai?

la.benas

Kad tuom labai lengva manipuliuoti... Juk žinai, kokia šviesa po kurios eina.

Aukštyn