Mintys apie savižudybę

Pradėjo Darius!, sausio 10, 2017, 20:42:03

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

#15
liepos 26, 2017, 23:50:07 Redagavimas: liepos 26, 2017, 23:51:38 by elteide
Citata iš: Prijomas  liepos 26, 2017, 22:34:10..
P.S Marichuanos rukymas motyvacijos zudikas, todel ji taves gyvenimo dziaugsmui nemotyvuos, o tik atitolins tai ka turi isspresti, uzliuliuos ir ciklas nenoro buti kartosis, todel tai neieina i daryma to kas tave labiausiai veza. Sekmes :)
niekad nerūkiau žolės, nes vien cigaretes rūkyt mest buvo sunku...

Linas Esu

#16
liepos 27, 2017, 00:02:18 Redagavimas: liepos 27, 2017, 00:41:30 by Linas Esu
Citata iš: Prijomas  liepos 26, 2017, 22:34:10P.S Marichuanos rukymas motyvacijos zudikas, todel ji taves gyvenimo dziaugsmui nemotyvuos, o tik atitolins tai ka turi isspresti, uzliuliuos ir ciklas nenoro buti kartosis, todel tai neieina i daryma to kas tave labiausiai veza. Sekmes :)
Yra daugybė rūšių . Yra žmonių , kurie rūko visą gyvenimą ir tai netrukdo . Parūkę sportuoja , dirba ir t.t.
Kiekvienam savo . Atitolina tuos , kurie nemoka saikingai vartoti ir nežino ką vartoja . Skritingos rūšys , skirtingai veiklai . Lietuvoje ji nelegali , o ir ta pati nėra kokybiška , dažniausiai perki katę maiše .

Ten kur legalizuota , " coffe shope " niekada neišsidursi . Norėsi įsigysi silpnesnės , kuri sukelia lengvą ekstazę . Norėsite stipresnės taip pat bus , galėsite TV žiūrėti . O gal net medicininės prireiks , drąsiai galima vairuoti  dirbti . Pas mumis dažniausiai " uždaužo " , taip kad nieko nesinori daryti , net judėti . Tikra kartą buvau radęs Orange kush . Nebevartoju asmeniškai vien dėl pasirinkimo stokos , bei kokybės kai būnu namie , Lietuvoje .

Benamis

Autorius prase tema istrinti, taciau forume temos netrinamos (skaitykite taisykles), tad tema belieka uzrakinti.

Aukštyn