Kažkas panašaus kaip Deja va ir ateities regėjimas

Pradėjo Daividas, birželio 10, 2012, 01:14:02

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Daividas

Sveiki. Seniai nesimatėm. :) Tai va, iškart prie reikalo.

Maždaug prieš savaitę buvau turistiniame žygyje su klasiokais, ir prie stalo, pajutau deja vu, kai gėriau arbatą. Bet aš tą deja vu, mačiau. Mačiau tai(jeigu neklystu) prieš mėnesį. Turbūt kai klausiausi muzikos. Mačiau lygiai taip pat, kaip ir įvyko žygyje. Tai va, dar nesu įsitikęs ar tai tikrai buvo deja vu, o gal tai buvo tas ateities regėjimas? Man tai pirmą kartą, turiu omenyje ateities regėjimas. O dėl deja vu, tai jau ne pirmas kartas. bet jeigu visgi tai buvo deja vu, tai tada buvo pirmas kartas, kada taip ryškiai. :)

RoxiO

Kai klauseisi muzikos, gal buvai panašioje aplinkoje. Irgi gal prie stalo sėdėjai?

Markamis

Gali būti, kad tiesiog kai pirmą kart pamatai kas bus užsisvajoji ar dar kas nors. Man dažniausiai būna, kad susapnuoju sapną, jį po daug laiko pamirštu ir po pusės metų ar metų regiu tą deja vu.

Daividas

Citata iš: RoxiO  birželio 10, 2012, 10:41:17
Kai klauseisi muzikos, gal buvai panašioje aplinkoje. Irgi gal prie stalo sėdėjai?


Kiek atgamina mano atmintis, tai lyg ir gulėjau lovoj vakare. Dažnai atsiguliu į lovą ir klausausi muzikos. :)

RoxiO

Gal tiesiog pasirodė, tik smegenims susišvietė, kad tu tai kažkur matei ir tiek. Tai vadinama deja vu :)

Aukštyn