Energetiniai vampyrai

Pradėjo Benamis, vasario 14, 2012, 13:32:35

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

vasario 14, 2012, 13:32:35 Redagavimas: vasario 14, 2012, 16:01:43 by insomnia
Ne, si tema ne apie vampyrus kurie siurbia zmogaus krauja ;D Noriu pakalbeti, apie vampyrus kurie siurbia musu energija. Tikriausiai esate pastebeje, kad kartais po pokalbio su kitu zmogumi jauciates tarsi "issiurbtas", nera jegu, visiska apatija, mieguistas ir t.t. - Parapsichologai beveik vieningai pasakytu, kad turejote reikalu su energetiniu vampyru.

Taigi noreciau paklausti:

- Kodel tokie zmones is viso egzistuoja? Ar jie patys zino, kad jie vampyrai ir minta kitu energija?
- Kaip nuo ju apsisaugoti jeigu turime su jais bendrauti, taciau nenorime atiduoti savo energijos?

paragraf 78

Aš netikiu jog egzistuoja energetiniai vampyrai. Yra tiesiog žmonės su kuriais sunkus/slegiantis bendravimas, todėl ir jautiesi pavargęs.

Teroras

Bet kaip tada paaiskinti reiskini, kad kartais pakanka pabuti tik salia kokio nors asmens (net nebedrauji su juo) o issiskyres jautiesi nesavaip?

paragraf 78

Net nebendraujant žodžiais, su kai kuriais asmenimis sunku būti, nes bendravimas vyksta ne tik kalbant, bet ir nevergaline kalba. Neverbaline kalba mes gauname apie 70 proc. informacijos apie žmogų, o tai gali kelti psichologinę įtampą, tad iš čia ir nuovargis.

RoxiO

Šia tema turiu labai nedaug informacijos, bet palaikau Insomia nuomone.

DiaSimas

O as manau, kad yra tokie zmones, energetiniai vampyrai. Jeigu zmogus ekstravertas, t.y.jo energetinis laukas atviras, tai ne tik lengviau priima is kito zmogaus informacija, bet ir lengviau atiduoda savaja. Tuo energetiniai vampyrai ir naudojasi.Gal pastebejot, kad kartais nevalingai sukryziuojat rankas ant krutines arba koja ant kojos uzsidedat bendraujant su kai kuriais zmonemis. Nezinau, kiek tame tiesos, bet sakoma, kad butent taip zmogus apsaugo savo biolauka.

Benamis

Man kazkodel irgi atrodo, kad cia ne bendravime esme. Kartais gali ir susipykti (o tai jau neigiamos emocijos) su kuom nors stipriai, taciau vis vien jautiesi geriau, negu pvz. po normalios diskusijos su 'vampyru' ???

paragraf 78

Tai ką aprašė DiaSimas yra neverbalinė kalba. Mes dažnai net nejaučiame kokius gestus darome, nes tai mūsų pasamoninės reakcijos į aplinką. Rankų sukryžiavimas pvz. gali reikšti jog pasąmoningai nepritari tam žmogui arba bandai nuo jo apsisaugoti. Štai ir visa "biolauko gynyba"

indigo

Na vampyrai egzistuoja man paciam teko pasidometi ju veikimo principu ir deja jis veike...

OKULTISTE

Kiap manote, ar vadinamieji "energetiniai vampyrai" patys zino, kad tokie yra?

indigo

Nevisda jie nutuoke kad jie toki yra bet juos ganetinai lengva atckirti jie maitinasi musu energija na tarkim mus psihologiskai nervuodami jaigu nekreipi demesi i jo pastabas dazniausiai jie susivele patys arba tiesiog iseina.... aisku yra ir tokiu kuries uztenka salia atcisesti kad galetu isiurbti tavo energija taciau nervuodami mus jie gauna didesnius jos kiekius... bent jau as tai isivaizduodu juos kiek man teko su jais susidurti

Beelzebub

Citata iš: indigo  birželio 04, 2012, 19:41:19
Nevisda jie nutuoke kad jie toki yra bet juos ganetinai lengva atckirti jie maitinasi musu energija na tarkim mus psihologiskai nervuodami jaigu nekreipi demesi i jo pastabas dazniausiai jie susivele patys arba tiesiog iseina.... aisku yra ir tokiu kuries uztenka salia atcisesti kad galetu isiurbti tavo energija taciau nervuodami mus jie gauna didesnius jos kiekius... bent jau as tai isivaizduodu juos kiek man teko su jais susidurti


Gal gali papasakoti daugiau, duoti dar pavyzdžių kaip vampyrai gali siurbti energiją iš žmonių? Kokiais būdais jie gali erzinti žmones, tiesiog žodžiais, nekaltai ar piktybiškai?

indigo

Na susitikus vampyra dazniausiai sukryziuoji rankas ar kojas nes tai yra savotiska apsauga

indigo

#13
birželio 04, 2012, 21:48:34 Redagavimas: birželio 05, 2012, 14:28:14 by Benamis
Citata iš: Beelzebub  birželio 04, 2012, 21:08:49
Citata iš: indigo  birželio 04, 2012, 19:41:19
Nevisda jie nutuoke kad jie toki yra bet juos ganetinai lengva atckirti jie maitinasi musu energija na tarkim mus psihologiskai nervuodami jaigu nekreipi demesi i jo pastabas dazniausiai jie susivele patys arba tiesiog iseina.... aisku yra ir tokiu kuries uztenka salia atcisesti kad galetu isiurbti tavo energija taciau nervuodami mus jie gauna didesnius jos kiekius... bent jau as tai isivaizduodu juos kiek man teko su jais susidurti


Gal gali papasakoti daugiau, duoti dar pavyzdžių kaip vampyrai gali siurbti energiją iš žmonių? Kokiais būdais jie gali erzinti žmones, tiesiog žodžiais, nekaltai ar piktybiškai?


gali naudoti tiek pykti tie islikti salto proto, taciau man tavo sita mintis nepatiko kazkodel tais

Benamis:
Nerasome 2 zinuciu is eiles jeigu nera tokios butinybes! Ispejimas.

OKULTISTE

Cia buvo klausimai... Tai ir as laukiu atsakymu...

Aukštyn