Deja vu

Pradėjo Robertas, sausio 11, 2012, 21:58:50

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Robertas

sausio 11, 2012, 21:58:50 Redagavimas: sausio 11, 2012, 22:35:59 by insomnia
Isivaizduokit pas mane yra toks dalykas...pvz darau koki dalyka (nesvarbu koki) ir staiga gan aiskiai prisimenu jog dariau lygiai lygiai ta pati praeityje.bet tai pamenu tik kaip nuotrupa.kas tai galetu buti?


Robertas

Gan daznai...ir tam linke esanti info gan tiksliai tinka man.

Robertas

Kad ir snd, paisaliojau nesamones ir prisiminiau kad ta pati jau piesiau...nors tai tikrai buwo pirmas kartas kai tai piesiau.

Benamis

Perkeliau tema, nes nezinau ar sis reiskinys labai susijes su okultizmu ar magija :)

Is pasakojimo tai ti[cenzūruota]as Deja Vu :) Taip pat galima susimastyti ir apie savo psich. busena :) Nes smegenys megsta kartais ivairus pokstus mums iskresti :)

paragraf 78

Pakeičiau temą į Deja vu, nes visiems atrodo aišku jog čia apie deja vu kalbama.

Ieva

Citata iš: Robertas  sausio 11, 2012, 21:58:50
Isivaizduokit pas mane yra toks dalykas...pvz darau koki dalyka (nesvarbu koki) ir staiga gan aiskiai prisimenu jog dariau lygiai lygiai ta pati praeityje.bet tai pamenu tik kaip nuotrupa.kas tai galetu buti?

Man irgi anksčiau taip būdavo. Tai vadinasi Deja vu.

OKULTISTE

Šiandien porą kartų man taip buvo... Iš tikro mintimis pabandau "prisiminti", kas bus toliau, bet retai kada pasiseka (flegma esu, tai kol susigaudau; che.)...

Linas

Būna ir man. Pvz : pamatęs nepažįstamą žmogų suprantu , kad esu jį matęs. Ne panašų, o visiškai tokį patį,tik praeityje

indigo

Na deja vu pastaruoju metu mane lanko taip po gi daznai turbut tai susija su nuojauta kad mano gyvenime manes lauke svarbus ivykis kuris mums pades pakeisti poziuri i dauguma dalyku

vitake

O taip Deja vu, dažnas atvejis mano gyvenime, ir kaip keista kai kiti sako, kad to jiems niekada nėra nutikę.

advena

as tai jau isvis nebegaliu. ziuriu bet koki filma ir jis man neidomus, nes rodos jau matytas nors jo dar ne karto nemaciau.

.L.U.T.H.O.R.

Nebežiūrėk tų muilo operų, ten ir taip aišku, kaip viskas bus :D O jei rimčiau, tai jei žiūrai daug filmų, tai po to jau scenarijai kartojasi, arba būna panašūs.

advena

Citata iš: Šešėlis  birželio 03, 2012, 20:29:30
O jei rimčiau, tai jei žiūrai daug filmų, tai po to jau scenarijai kartojasi, arba būna panašūs.

as televizoriaus isvis neziuriu, o filmus kartais pasiziuriu kino teatre.

indigo

Ar gali buti kad deja vu yra perspejimai musu gyvenime del vel tuo paciu einamos klaidos?

Aukštyn