Satanizmas, satanistai ir velnias

Pradėjo Beelzebub, birželio 17, 2012, 08:53:27

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Beelzebub

Šiaip ateizmas tai iš dalies satanizmas. :D

RoxiO

Citata iš: Beelzebub  birželio 17, 2012, 08:53:27
Šiaip ateizmas tai iš dalies satanizmas. :D


Kad aš ir į šėtoną netikiu. :D

Beelzebub

Citata iš: RoxiO  birželio 17, 2012, 12:43:40
Citata iš: Beelzebub  birželio 17, 2012, 08:53:27
Šiaip ateizmas tai iš dalies satanizmas. :D


Kad aš ir į šėtoną netikiu. :D


Satanizmas irgi netiki į Šėtoną. Satanizmas į nieką netiki.

RoxiO

Citata iš: Beelzebub  birželio 17, 2012, 15:20:06
Satanizmas irgi netiki į Šėtoną. Satanizmas į nieką netiki.


Tada tikrai su manim prastas atvejis :D O jei rimtai, tai šita teorija - absurdas. http://lt.wikipedia.org/wiki/Satanizmas <- Paskaityk. Satanizmas bet kokiu atveju yra susijęs su blogiu. Aš nedarau blogesnių dalykų nei įprastas eilinis krikščionis.

.L.U.T.H.O.R.

Na apversta pentagrama reikštų, kad 4 elementai labiau garbinami nei dvasia. Aišku pagal krikščionis tai viskas blogis. Neseniai skaičiau, straipsnį, kuriame sako jog apsėsti gali, net jei vartosi homeopatinius vaistus :D

RoxiO

Citata iš: Šešėlis  birželio 17, 2012, 19:03:51
Neseniai skaičiau, straipsnį, kuriame sako jog apsėsti gali, net jei vartosi homeopatinius vaistus :D


Chi chi chi  ;D Vieninteliai vaistai - malda :D

Beelzebub

#6
birželio 17, 2012, 22:00:03 Redagavimas: birželio 17, 2012, 22:03:00 by Beelzebub
Citata iš: RoxiO  birželio 17, 2012, 18:52:01
Citata iš: Beelzebub  birželio 17, 2012, 15:20:06
Satanizmas irgi netiki į Šėtoną. Satanizmas į nieką netiki.


Tada tikrai su manim prastas atvejis :D O jei rimtai, tai šita teorija - absurdas. http://lt.wikipedia.org/wiki/Satanizmas <- Paskaityk. Satanizmas bet kokiu atveju yra susijęs su blogiu. Aš nedarau blogesnių dalykų nei įprastas eilinis krikščionis.


Satanistai netiki jokiomis antgamtinėmis būtybėmis, nei Dievu, nei Velniu. (Kaip ir ateistai) Satanistas yra pats sau Dievas. (Ateistas irgi, kadangi netiki dievais) Šėtonas yra simbolis žmogaus, gyvenančio taip, kaip jam diktuoja jo išdidi prigimtis. (Ar čia blogis gyventi pagal savo prigimtį?) Iš tikrųjų Šėtonas yra tiesiog tamsi jėga, sugebanti prasiskverbti per gamtą ir pažadinti mūsų įgimtą troškimą išgyventi.(Juk visi žmonės savaip bando išgyventi) Šėtonas nėra sąmoninga būtybė, kurią reikia garbinti. Tai galia, esanti kiekviename žmoguje, kurios nereikia varžyti. Bet koks aukojimasis turi būti atmetamas kaip krikščioniškas iškrypimas - satanizme nėra dievybės, kuriai galima būtų aukoti.

Taip, kad gana panašūs dalykai, tas ateizmas ir satanizmas. Na aišku, aš čia tik tą LaVeyn krypties satanizmą prilyginau, o ne teistinį. :)

Bet aš tik šiaipsau ne į temą pasakiau, nieko neturiu prieš ateizmą. :D

Citata iš: Šešėlis  birželio 17, 2012, 19:03:51
Aišku pagal krikščionis tai viskas blogis. Neseniai skaičiau, straipsnį, kuriame sako jog apsėsti gali, net jei vartosi homeopatinius vaistus :D


:o Nu va, tai man tada šakės, nes aš purškiuosi homeopatinius vaistus kai man būna sloga. Iš kur tu tokį straipsnį beje ištraukei? :D

TinSoldier

#7
birželio 17, 2012, 22:04:50 Redagavimas: birželio 17, 2012, 22:45:43 by TinSoldier
La Vėjis pats buvo toks satanistas, kaip kad aprašei.

Bet, kaip kažkokiame interviu jis sakė, pas juos 'religijoje' yra daugybė tikinčių materialiu šetonu ir materialiu pragaru. Ir nieko prieš tokį tikėjimą jis neturi. Čia jau tą šetoną kaip kas nori supranta ir visi vienodai tikri satanistai yra.. Manau..

Citata iš: Beelzebub  birželio 17, 2012, 15:20:06
:o Nu va, tai man tada šakės, nes aš purškiuosi homeopatinius vaistus kai man būna sloga. Iš kur tu tokį straipsnį beje ištraukei? :D


O, jei vartoji homeopatinius vaistus, tai ne tiek apsėstas būsi, kiek apgautas :)
Homeopatiniai vaistai nėra niekas kitkas kaip tik vandenėlis.
Kaip James Randi palygino vaistų(beje, neveiksmingų) ir vandens proporcijas, esančias homeopatiniuose vaistuose:

Įsivaizduokit, kad paimat mažą ryžio grūdelį, sutrinat jį, o tuomet išmaišot Saulės sistemos dydžio stiklinėje.

Nėra homeopatiniuose preparatuose tų vaistų.. nėra...

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Beelzebub  birželio 17, 2012, 22:00:03
Iš kur tu tokį straipsnį beje ištraukei? :D


Ieškojau apie egzorcistus esančius Lietuvoje ir atradau interviu. Bet ten ne kunigas kalbėjo, o jo pagalbininkas kažkoks :D

Citata iš: TinSoldier  birželio 17, 2012, 22:04:50
O, jei vartoji homeopatinius vaistus, tai ne tiek apsėstas būsi, kiek apgautas :)
Homeopatiniai vaistai nėra niekas kitkas kaip tik vandenėlis.
Kaip James Randi palygino vaistų(beje, neveiksmingų) ir vandens proporcijas, esančias homeopatiniuose vaistuose:

Įsivaizduokit, kad paimat mažą ryžio grūdelį, sutrinat jį, o tuomet išmaišot Visatos dydžio stiklinėje.

Nėra homeopatiniuose preparatuose tų vaistų.. nėra...


TinSoldier, jei nesunku numesk nuorodą kokią :)

TinSoldier

Citata iš: Šešėlis  birželio 17, 2012, 22:25:33
TinSoldier, jei nesunku numesk nuorodą kokią :)


James Randi paskaitos iškarpa. Patariu pažiūrėti, šmaikšti įdomi ir informatyvi:

http://www.youtube.com/watch?v=BWE1tH93G9U

Jei tingit žiūrėti, lietuviškai tekstukas:

http://www.jocys.com/Homeopatija-SarlatanaiLietuvoje.htm

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: TinSoldier  birželio 17, 2012, 22:33:46
Citata iš: Šešėlis  birželio 17, 2012, 22:25:33
TinSoldier, jei nesunku numesk nuorodą kokią :)


James Randi paskaitos iškarpa. Patariu pažiūrėti, šmaikšti įdomi ir informatyvi:

http://www.youtube.com/watch?v=BWE1tH93G9U

Jei tingit žiūrėti, lietuviškai tekstukas:

http://www.jocys.com/Homeopatija-SarlatanaiLietuvoje.htm



Nu va, vadinasi profilaktiškai visą žiemą naudojau placebą (oscillococcinum tą) :D Bet va, tas placebas, neleido susirgti. Tik kad brangus rupūžė :D

feja

Paskaitykit šėtono bibliją

RoxiO

Citata iš: feja  birželio 18, 2012, 08:47:44
Paskaitykit šėtono bibliją


Paskaityčiau, jei turėčiau popierinį variantą. Nemėgstu per kompą skaityt.

OKULTISTE

Esu skaičiusi ir ne vieną kartą... Taip kad ateistas ir satanistas - ne tas pats.

Beelzebub

Citata iš: OKULTISTE  birželio 18, 2012, 15:47:41
Esu skaičiusi ir ne vieną kartą... Taip kad ateistas ir satanistas - ne tas pats.


Jo žinau, aš tik pasakiau, kad truputį panašu (iš kai kurių aspektų). Tai manęs prašau nekaltint. :D

Citata iš: TinSoldier  birželio 17, 2012, 22:04:50

O, jei vartoji homeopatinius vaistus, tai ne tiek apsėstas būsi, kiek apgautas :)
Homeopatiniai vaistai nėra niekas kitkas kaip tik vandenėlis.
Kaip James Randi palygino vaistų(beje, neveiksmingų) ir vandens proporcijas, esančias homeopatiniuose vaistuose:

Įsivaizduokit, kad paimat mažą ryžio grūdelį, sutrinat jį, o tuomet išmaišot Saulės sistemos dydžio stiklinėje.

Nėra homeopatiniuose preparatuose tų vaistų.. nėra...


Tai aš ir pastebėjau, kad jie nė velnio nepadeda. Man tiesiog gydytoja buvo liepus nusipirkt. :)

Aukštyn