Jūsų dvasinis lygis, gyvenimo užduotis

Pradėjo Benamis, spalio 01, 2012, 17:36:17

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Manau nesąmonė su tomis datomis tokie skaičiavimai. Nes pagal šitą 2000 metais gimė tik nedvasingi žmonės :)
Imame didžiausias įmanomas reikšmes iš 2000 metų
2000
12
31
Maksimumas koks tik įmanoma: 45
Paimkime kitus skaičius
2000
06
07
Gaunasi 14
Vadinasi buvo nederlingi metai ir 2000 metais dauguma žmonių gimė nedvasingi.
Taip pat tai reiškia kad tomis pačiomis dienomis gimsta tik dvaisngi arba pusiau dvasingi arba nedvasingi ir t.t. žmonės. Aname pasaulyje suskirsto juos taip matomai, kad gimto konkrečiomis datomis tiktais.
Dar jei pažvelgsime į tai jog Grigaliaus kalendorius kuriuo mes naudojamės, neteisingai padarytas. Jis skaičiuoja viską nuo Kristaus gimimo, bet bėda ta kad Grigalius didysis sudarinėdamas kalendorių apsiskaičiavo ir dabar gaunasi taip, kad Kristus gimė 4 - 7 metai prieš Kristų.

Keista kaip žmonės pasitiki tokiais absurdais :) Kur jūsų kritinis mąstymas, žmonės? :)

astropasaulis

paragraf 78, juk tai vienas iš būdų kitiems pajusti savo savivertę. Žmonės, kurie yra dvasingi, aukštesnių vibracijų, jie jaučia tai iš vidaus, ir jiems nereikia jokių testų. :)

paragraf 78

Savivertės kėlimas saviapgaule sakyčiau yra netinkamas.

Bildukas

 :) Tikrai nemanau , kad kas nors labai rimtai tiki tokiais skaiciavimais ir zaidimais . Kaip ir horoskopais ten visokiais . Paskaitom , pazaidziam , pasisypsom - kazkokia mini pramoga ir tiek . Nors , negaliu sneketi uz visus .Kas cia zino ...

paragraf 78

Tikrai buvau sutikęs ne vieną ir ne du kurie tokiais dalykais tiki ir ant panašių skaičiavimų stato savo gyvenimą. O tikinčių horoskopais dar daugiau. Bet čia manyčiau jau piktosios dvasios veikimas, nes žmonės nesiklauso jokių argumentų.

astropasaulis

Citata iš: paragraf 78  spalio 05, 2012, 19:29:24
Tikrai buvau sutikęs ne vieną ir ne du kurie tokiais dalykais tiki ir ant panašių skaičiavimų stato savo gyvenimą. O tikinčių horoskopais dar daugiau. Bet čia manyčiau jau piktosios dvasios veikimas, nes žmonės nesiklauso jokių argumentų.

Horoskopais, tais kasdieniniais? O ko verti tada asmeniniai horoskopai, kai apibūdina asmenybę pagal planetų išsidėstymą? Tokiu atveju galima neigti viską, ir tas jūsų dievinamas religijas...

crystal

Na kai tikima horoskopais, tai dar nėra taip jau blogai. Juose dažniausiai nebūna  parašyta kažkas labai blogo, dėl ko jais tikintis žmogus galėtų susikrimsti. Žaidimas tie horoskopai.  Daug blogiau kai apie gyvenimo lemtį skiedžia visokie "būrėjai" :D

eternal.bliss

Kas iš jūsų po vėžio ženklu gimęs?;D
Pažiūrėsim ar pasiteisina.

astropasaulis

Bet šiuo atveju, tai nepakenkė, bet kaip tik daugeliui sukėlė teigiamas emocijas. :)

crystal

Citata iš: eternal.bliss  spalio 05, 2012, 19:39:55
Kas iš jūsų po vėžio ženklu gimęs?;D
Pažiūrėsim ar pasiteisina.

Aš.

astropasaulis

Citata iš: crystal  spalio 05, 2012, 19:41:59
Citata iš: eternal.bliss  spalio 05, 2012, 19:39:55
Kas iš jūsų po vėžio ženklu gimęs?;D
Pažiūrėsim ar pasiteisina.

Aš.

Ir aš, o tokie skirtingi pasirodė. :D

paragraf 78

Taip ir tais kasdieniais.
Horoskopus galima aiškinti dvejopai.
Iš psichologinio taško: naudojamas Barnumo efektas, suveikia pigmaliono efektas ir vualia horoskopas išsipildė. Čia nesiplėsiu, paskaityk šitą straipsnelį http://anomalija.lt/2011/07/astrologijos-psichologija-arba-kodel-pranasystes-issipildo/
Iš dvasinės pusės: šėtonas naudojasi žmonių protu. Jis neturi visiško žmogaus pažinimo,, tačiau jis naudodamasis žmogaus charakterio savybėmis, nuodėmėmis, tendencijomis ir t.t. Labai puikiai sugeba nuspėti ir ateitį ir pasakyti dabartį. Tai gi pasinaudodamas horoskopais, įvairiais būrimais jis labai sėkmingai atitraukia žmogų nuo dieviškojo pažinimo įtraukdamas jį į astrologinį verpetą. Jis puikiai pasinaudoja nuodėmingais žmonėmis, kad paveiktų kitus.

crystal

Skaičiau aš apie vėžius, kad jie labai dvasingi, labai jautrūs..tt. Ech nesureikšminkit tų horoskopų per daug :)

eternal.bliss

Aš tai neabejoju dėl vėžių, absoliuti dauguma, ir kai tik kokio labiau susivokusio paklausiu po kokiu ženklu gimęs- visada atsakymas toks pats.  :)

Nesureikšmink nieko ir būsi laimingas :)

crystal

Citata iš: eternal.bliss  spalio 05, 2012, 20:00:42
Aš tai neabejoju dėl vėžių, absoliuti dauguma, ir kai tik kokio labiau susivokusio paklausiu po kokiu ženklu gimęs- visada atsakymas toks pats.  :)



Kodėl neabejoji? Ir kuo konkrečiau (neskaitant asmeninių pažinčių) rėmiesi, kad vėžiai tarkim tūrėtų būti dvasingesni?

Aukštyn