BlackSwan telepatijos problema

Pradėjo BlackSwan, liepos 22, 2012, 19:34:12

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: BlackSwan  liepos 22, 2012, 21:43:00
Nesu tokia "kieta telepate", be to abejoju ar politikai sako tai ką galvoja :)


Politikas yra žmogus, kuris du kartus pagalvoja ir nieko nepasako ;D O šiaip jo per atstumą turėtų ait, jei tikrai sugebi :)

BlackSwan

Su artimiausiais žmonėm išeina. Čia toks labai slidus dalykas, visi mato, visi girdi, visi supranta, tik niekas neprieina ir man atvirai nepasako. Šiaip tai, mano nuomone, tikrai kiekvienas taip gali, tik patikėt reikia, bet tikrai nesaugu.

TinSoldier

Citata iš: BlackSwan  liepos 22, 2012, 21:48:22
Su artimiausiais žmonėm išeina. Čia toks labai slidus dalykas, visi mato, visi girdi, visi supranta, tik niekas neprieina ir man atvirai nepasako. Šiaip tai, mano nuomone, tikrai kiekvienas taip gali, tik patikėt reikia, bet tikrai nesaugu.


Jei kiti nieko nesako, nemažai šansų, kad kiti to nemato, negirdi ir nesupranta. Tik tu.
Jei į mano galvą lįstų svetimos mintys, manau, tikrai atkreipčiau į tai dėmesį...

.L.U.T.H.O.R.

Su artimais žmonėmis, tiksliau su drauge tai pažaidžiam telepatinius žaidimus. Rezultatai įvairūs. O apie svetimas mintis, tai skaičiau kažkur, kad kuo aukštesnis siunčiančiojo lygis, tuo labiau jo mintys skiriasi nuo savų žmogaus minčių.

Asasinas

Citata iš: BlackSwan  liepos 22, 2012, 21:48:22
Su artimiausiais žmonėm išeina. Čia toks labai slidus dalykas, visi mato, visi girdi, visi supranta, tik niekas neprieina ir man atvirai nepasako. Šiaip tai, mano nuomone, tikrai kiekvienas taip gali, tik patikėt reikia, bet tikrai nesaugu.


Kaip noreciau tokiu galiu. Esi apdovanota. Apskritai, kaip noreciau bent kokiu nors galiu... :(

eternal.bliss

mintys kurios pasireiškia kaip "įdėjos" ir yra ne tavo. Esmė ta, kad žmogus negali sukurti kažko peržengenčio savo supratimą. Todėl visos "įdėjos" yra tiesiog žmogaus primamos telepatijos būdu. Kas leidžia joms būti nepastebėtoms yra pats žmogaus egoizmas, puikybė- manymas, kad tai jo mintis :D ir tokiais žmonėmis lengviausia manipuliuoti :)

Būtų įdomu susitikti jei kada būsi vilniuje.

Jeigu nori tai panaikinti- reiktų panaikinti empatiją. O norint sukontroliuoti reiktų suvaldyti mintis ir emocijas.

Teroras

BlackSwam, o internetu niekaip tau nepavyktu perskaityti pvz. mano minciu? :D Nezinau, galeciau savo foto atsiust, jeigu tai pades kuom nors... :)

Aurelija

siandien paryciais beveik prabudimo busenoje susapnavau merginos balsa kuris man sake cituoju 'na tai kaip o jokiu balsu tu nebegirdi? ....mirsi...mirk...blablabla...' veliau kazkoki malonesni trumpa dialoga jau nebe monologa...siaip nebuvo netiketa nes laukiau kokio panasaus tipo sapno, bet veliau susapnavau vat butent sia tema. vakar teko perskaityti tik temos pavadinima siandien jau isigilinau:)... idomiai:)

BlackSwan

Tai vat, rašau praėjus šiek tiek laiko, tiesiog prisiminiau, kaip lankiausi šiame forume. Vis dar yra viltis surasti panašių žmonių, su panašia problema.
Pasiryžau nueiti pas psichiatrą, jis patikino mane, jog aš ne sižofrenike ir nesergu kokia kita psichine liga. Jis sakė jog tai psichosomatinis sutrikimas, kuris galėjo atsirasti nuo to, jog numečiau svorio per trumpesnį laiką nei reikėtų (16 kg per 4 mėn). Išrašė keletą vaistų, kurie atseit turėtų man padėti. Gerti reikės 5 metus. Šiek tiek geriau, problema ta pati, tik mano požiūris kitoks.

Pasikartosiu, jog vis dar ieškau žmonių, su panašia problema, kad galėtumėme vienas kitam padėti, pasidalinti patirtimi ir pan, nes Lietuvoje neradau jokios talepatų sąjungos ar kažko pan :D

Jei kam labai idomu, vis dar galiu įrodyti savo telepatija.

bs2000

butu idomu...irodyk  :o

BlackSwan

Reikėtų susitikti, nes tavęs visiškai nepažįstu. Jei rimtai nusiteikus, rašyk į pm.

TinSoldier

1. Didelė šaunuolė, kad kreipeisi pagalbos pas gydytojus. Ne kiekvienam užtenka drąsos.
2. Ar pati bandei kokį eksperimentuką atlikti? su šalia esančiais žmonėm, draugais artimaisiais ir pan? Neturiu galvoje, kad tiesiog paskaityti jų mintis. Bet ir save pasitikrinti. T.y., draugas ištraukia kortelę su atsitiktiniu simboliu, apie jį galvoja ir tu atspėji koks simbolis. Ir pažiūrėti iš 10 kartų, kiek atspėsi? Bandei? Kokie rezultatai?

Aukštyn