The Secret

Pradėjo Benamis, rugsėjo 13, 2011, 20:50:11

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Karmos diagnostika nusivyliau. Kažkoks pseudoreliginis induizmo, krikščionybės ir kitų religijų dvasinio paveldo kratinys, permiežtas per ezoterikos prizmę.

raksera

Citata iš: insomnia  spalio 16, 2011, 19:14:21
Karmos diagnostika nusivyliau. Kažkoks pseudoreliginis induizmo, krikščionybės ir kitų religijų dvasinio paveldo kratinys, permiežtas per ezoterikos prizmę.

O ar tai blogai? Beje, krikščionybės ten nelabai radau :)

paragraf 78

Bet koks religijų kratinys sumenkina pačias religijas. Pasidaro tos pseudoreliginis surogatas, kuris tinka iš esmės tiems kas nesusipažinęs su religija kaip tokia, ir tiems kas neturi kritinio mąstymo.
O krikščionybės Karmos diagnostikoje tikrai nemažai.

2012

Citata iš: insomnia  spalio 17, 2011, 12:34:15
Bet koks religijų kratinys sumenkina pačias religijas. Pasidaro tos pseudoreliginis surogatas, kuris tinka iš esmės tiems kas nesusipažinęs su religija kaip tokia, ir tiems kas neturi kritinio mąstymo.
O krikščionybės Karmos diagnostikoje tikrai nemažai.


Pamirsai prideti, kad cia tik tavo nuomone. Turiu knyga "Jusu samones galia" autorius Joseph Murphy
Po tos knygos padariau nedideli eksperimenta, ir beveik issipilde, tiesa ne tai ko norejau bet netoli to.

snofru

vakar vakara pasiziurejau si filma "The Secret" tai apie ka ten pasakojama, tiesa sakant man nebuvo atradimas. galiu tik pasakyt kad tai tikrai veikia. vienu metu pas mane buvo labai juodas periodas ir tada netiketai i rankas papuole viena knygele, nepamenu nei autoriaus nei pavadinimo, zinau tik, ten rasoma viskas tas pats kas destoma ir filme. perskaites pradejau stengtis perprogramuot savo mastyma ziuret i viska pozityviai, negaliu pasakyt, kad tai buvo labai paprasta. zodziu viskas veikia, mastykit pozityviai ir patys tuo isitikinsite.  :)

paragraf 78

Citata iš: 2012  spalio 17, 2011, 17:22:06
Pamirsai prideti, kad cia tik tavo nuomone.


Tai ne tik mano nuomonė, taip mano ir religijotyros mokslas

raksera

Dėl "Karmos diagnostikos" išsakysiu savo nuomonę: manau, kad ne tiek svarbi ta religija tenai, svarbiau, kuo pats žmogus tiki ar netiki. O toj knygoj labai įtikinamai rašo apie karmines klaidas, kurias padarei praėjusiame gyvenime ir atskleidžiama, kodėl šiame gyvenime tau nesiseka, ir panašiai.
Aišku, neneigsiu, kad nemažai induizmo tiesų toje knygoje. Todėl prisiekusiam krikščioniui ši knyga labai nepriimtina. Bet čia priklauso nuo kiekvieno žmogaus sąmoningumo.

Teroras

Asmeniskai, po to kai perskaiciau The Secret, mano gyvenime daug kas pasikeite. I geraja puse.

paragraf 78

Parsisiunčiau filmą. Pažiūrėsim.

Teroras

Citata iš: insomnia  lapkričio 25, 2011, 22:06:54
Parsisiunčiau filmą. Pažiūrėsim.


insomnia, parasyk savo nuomone, kai paziuresi filma :)

coliuke

mačiau šį filma, turbut visa šeima pažiūrėjom :) visi labai susidomėjo ir visiem patiko  :) tikrai įtaigus filmas. Iš jo pasiemiau vieną idėja kurią taikau savo gyvenime ir patikėkit tikrai viskas pildosi  :)

Benamis

Citata iš: coliuke  lapkričio 30, 2011, 01:00:48
Iš jo pasiemiau vieną idėja kurią taikau savo gyvenime ir patikėkit tikrai viskas pildosi  :)


Kokia butent? :)

coliuke

svajoniu lenta ;) po biski pildosi joje suklijuoti mano norai ;)

Benamis

Citata iš: coliuke  gruodžio 02, 2011, 01:11:47
svajoniu lenta ;) po biski pildosi joje suklijuoti mano norai ;)


Dziugu :) Manau, kad ir man paciam reikes svajoniu lenta padaryti, buvau visai uzmirses apie ja :-*

2012

Citata iš: coliuke  gruodžio 02, 2011, 01:11:47
svajoniu lenta ;) po biski pildosi joje suklijuoti mano norai ;)

Reikes paziuret filma

Aukštyn