Dažniausiai užduodami klausimai

Pradėjo Anomalija, vasario 10, 2012, 21:33:08

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Anomalija

vasario 10, 2012, 21:33:08 Redagavimas: kovo 03, 2012, 15:50:40 by Anomalija
Kodėl negaliu pakeisti savo pranešimo turinį?
Žinutes galima redaguoti (keisti) 12 valandų nuo paskelbimo. Vėliau šios galimybės nebelieka.

Kodėl kai kurios temos pažymėtos kaip "karštos"?
Karštos temos pažymimos automatiškai kai yra daugiau nei 35 atsakymai.

Kodėl negaliu ištrinti savo žinutės?
Saugumo sumetimais trinti žinutes forume gali tik administratoriai ir moderatoriai.

Kaip ištrinti/panaikinti savo paskyra forume?
Tokios galimybės nėra.

Negaliu užsiregistruoti forume, ką daryti?
Parašykite apie tai čia: http://anomalija.lt/susisiek-su-mumis/

Užmiršau slaptažodi, ar galite ji man priminti?
Jeigu pamiršote prisijungimo duomenis, nieko tokio, jie gali būti atgaminti. Kad pradėtumėte atgaminimo procesą įveskite savo prisijungimo vardą ar el. pašto adresą čia: http://anomalija.lt/forum/index.php?action=reminder

Kaip nusistatyti avatarą forume?
Atsakymą surasite čia: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=73.0

Kodėl neišsisaugo mano išsiųstos privačios žinutės?
Išsiųstos žinutės išsisaugo tada, kai yra uždėta varnelė ant "Išsaugoti kopiją išeinančiose".

Kodėl negaliu kitiems dalyviams priskirti reputacijos taškų?
Skirti kitiems forumo dalyviams reputacijos taškus, galėsite tik tada, kai parašysite bent 5 pranešimus.

RoxiO

#1
vasario 10, 2012, 21:47:01 Redagavimas: vasario 10, 2012, 21:50:33 by RoxiO
Ką daryti, kad nereikėtų kiekvieną kartą prisijungti iš naujo?
Užeikite čia, įveskite vartotojo vardą ir slaptažodį, bei pažymėkite langelį "Pasilikti prisijungus visam laikui"

Kaip sutrumpinti ilgą nuorodą?
Tiesiog paspaudę mygtuką "URL" šiek tiek paredaguokite jo kodą:
[url=Jūsų nuoroda]Norimas tektas[/url]
Pvz.: [url=http://www.anomalija.lt/forum/]Anomalija.lt Forumas[/url]

Rezultatas: Anomalija.lt Forumas

gidas

Ką reiškia, kai po komentaro stypso tik 0 (nulis), nei žalio nykščio "viršun", nei raudono "žemyn" (be pliusų ar minusų)?

Master

Galbūt tą postą buvai įvertinęs. O nulis, nes susidarė pusiausvyra tarp minusų ir pliusų. (kažkas įvertino neigiamai, o kažkas teigiamai). Arba tai tavo paties niekeno nevertintas postas. Nykščio nėra, nes pats savęs vertinti negali.
Taip manyčiau (:

gidas

Apie save.
Va dabar - pas tave ir "žalia", ir "raudona", ir 0, o pas mane tik 0 (nulis). :)

Benamis

Citata iš: gidas  sausio 24, 2014, 21:56:03
Apie save.
Va dabar - pas tave ir "žalia", ir "raudona", ir 0, o pas mane tik 0 (nulis). :)


Master teisingai pasake. Savo zinuciu vertinti negali, jas gali vertinti tik kiti ;)

gidas

Jei jūs mano poste matot ir "žalią" , ir "raudoną" - aišku (maniau, kad visi mato, ką matau aš).
Matyt esu gerokai trenktas. :(


Benamis

Gyvename ir mokomes ;)

gidas

Teisybė.
O "neteisybė" - kas manai esą "geriausia", pasirodo yra "0".  :)

slapiaslietus

dėl reputacijos taškų.
Gal galit kas trumpai paaiškinkit, kokia nauda/žala gaunama iš reputacijos taškų?
Ar yra koks tai reputacijos skaičių intervalas, kurio reikia vengti?
ar yra tokia reputacija, kai išmeta iš narių? :)
Kas yra didelė reputacija ir tai gerai ar blogai?

varpainis

Kuo didesne tavo reputacija, tuo ilgesne tavo internetine varpa

paragraf 78

Reputacijos taškai iš esmės yra skirti parodyti, kiek esi gerbiamas forume, na bet kadangi čia kai kuriems itin svarbu žaisti minusų karus, tai pagrindinę funkciją reputacijos taškai iš dalis praradę. Šiaip, jie tari laikai facebooke. Iš esmės nieko ypatingo jie nedaro, bet kaip kad sakė varpainis, kai kuriems tai itin svarbus dalykas

Asasinas

Citata iš: slapiaslietus  gegužės 23, 2014, 00:26:57
Kas yra didelė reputacija ir tai gerai ar blogai?


Gauni forumo supermeno statusą ir gali juo didžiuotis visą likusį savo gyvenimą už padarytą pažangą.

paragraf 78

Citata iš: Asasinas  gegužės 23, 2014, 09:11:42
Gauni forumo supermeno statusą ir gali juo didžiuotis visą likusį savo gyvenimą už padarytą pažangą.


Aha, tarsi tai kažkam rūpėtų :) na taip, yra žmonių kuriems reputacijos taškai gyvybiškai svarbūs, bet šiaip juos vertinu tikrai kaip FB laikus. Patiko žinutė, palaikinai ir tiek

slapiaslietus

Citata iš: paragraf 78  gegužės 23, 2014, 09:15:17
na taip, yra žmonių kuriems reputacijos taškai gyvybiškai svarbūs, bet šiaip juos vertinu tikrai kaip FB laikus. Patiko žinutė, palaikinai ir tiek


"BF laikai"?
čia, tipo, apie facebook.
Man facebook tokia mįslė...
Neplanuoju ten egzistuoti, nes manau, kad tai pasityčiojimas iš žmogiško buvimo šiame pasaulyje. (Lygiai kaip ir buvimas analomalijos forume, bent jau dalinai :) )



Aukštyn