Ar tikite paranormaliais reiskiniais?

Pradėjo Teroras, spalio 04, 2013, 19:52:52

« ankstesnis - sekantis »

Ar tikite paranormaliais reiskiniais (papildoma informacija temoje)?

Taip tikiu, nes kvaila butu manyti, kad mus supa vien tik tai, ka mes matome.
Ne netikiu, egzistuoja tik tai ka mes matome ir ka aiskina mokslas, o ko dar nepaaiskino - paaiskins ateityje.
Žemyn

Teroras

Tiesiog idomumo delei noriu paziureti kiek zmoniu forume yra tikinciu paranormaliais reiskiniais ir kiek yra netikinciu-mokslo fanatiku. Palikau tik du variantus, nes 3 variantas "Abejoju" siame forume realiai egzistuoti negali (kad ir ka sakytu musu forumo pseudo-skeptikai) :) Jeigu manote kitaip, sukurkite savo balsavima.

Taip pat noreciau paaiskinti ko butent sioje temoje nelaikau paranormaliais reiskiniais/dalykais/objektais/esybemis ir pns.:

1. Ateiviai/NSO/Nezemiskos civilizacijos ir t.t.

Paranormalus reiskinys sioje temoje tai:

1. Religijos stebuklai (tame tarpe Dievas, stebuklingi isgijimai ir t.t.).
2. Ekstrasensiniai sugebejimai.
3. Sielos (tame tarpe zmoniu, gyvunu ir t.t. ir pns.), dvasios, vaiduokliai, poltergeistai.
3. Telepatija.
4. Pranasingi sapnai.
5. Magija.
6. ...Ir t.t.

paragraf 78

Na jau, tik juoda ir balta pas tave :)
Negaliu nei vieno varianto pasirinkti, nes aš neatmetu galimybės kad tokie reiškiniai egzistuoja, tiesiog manau, kad 99 proc. to ką žmonės laiko parnormaliais reiškiniais turi racionalų paaiškinimą.
Šiaip tikiu kad tokie dalykai gali egzistuoti, tik jų ne tiek daug kaip norima parodyti.

Ir nuo kada ateiviai nėra priskiriami paranormaliems reiškiniams? :O

Teroras

Jie visuomet buvo priskiriami, todel as ir pabreziau, kad butent tik konkreciai sioje temoje as juos nepriskiriu prie paranormaliu reiskiniu.

paragraf 78

O tai ką daryti žmogui kuris tik ateiviais tiki? Jam ką, tada žymėti kad netiki paranormaliais reiškiniais?
Ši apklausa labai jau tendencingai ir dar su kažkokiom išlygo sudaryta.
Žinoma, kad tada niekas neatsakys į antrąjį klausimą. Nes viskas yra paranormalūs reiškiniai išskyrus ateivius :)

Teroras

Tada tegul nebalsuoja :)

Kaip tai neatsakys? Jeigu zmogus netiki jokiais isvardintais paranormaliais reiskiniais (isskyrus ateivius) tada ir pasirinks antraji varianta. Ar galvoji, kad tokiu negali buti? :) As galeciau 3 kaip minimum isvardinti siame forume.

paragraf 78

Būtum geras komsomolkės žurnalistas ;)
Žodžiu apklausa blogai sudaryta ir neparodys iš esmės nieko tikro

Teroras

Tikriausiai butum geresnis :) Tiesiog tavo varianto nepaminejau kuris toli grazu neatspindetu tikroves todel cia ir uzsiimineji dabar demagogijomis. Perskaityk pirma pranesima, ten rodos parasiau, kad jeigu si apklausa nepatinka, kiekvienas gali sudaryti savaja ;)

paragraf 78

Ir ką pasieksi šia anketa?
Manai išsiaiškinsi kiek skeptikų yra?
Atsakau, nerasi nei vieno, nes skeptikas tik tas kuris abejoja ir mokslu ir paramokslu, tad būtinai turėjai įdėti dalį "abejoju".
Na gal aš nesuprantu, vis bandau spėti koks anketos tikslas, tai gal tu paaiškinsi?

Teroras

Apie skeptikus sioje temoje apskritai nekalbejau. Ka minejau tai tikincius ir netikincius. Skeptikus cia tik tu kisi. Be to, musu forume nera skeptiku, kad ir ka tu man aiskintum.

paragraf 78

Matai, tau netikintis žmogus iškart yra mokslo fanatikas. Tai išplaukia iš pirmo tavo pranešimo, kuriame beje tu pirmasis ir paminėjai skeptikus ;)
žmogus gali tikėti/abejoti tiek paranormaliais reiškiniais tiek mokslu (va pavyzdžiui aš. nepasitikiu nei viena sritimi iki galo, o renkuosi tą variantą kuris pateikia logiškesnį paaiškinimą), kitas žmogus gali bti pamišęs dėl mokslo, bet tuo pačiu būti aršus paranormalių reiškinių gerbėjas, kaip vienas mano pažįstamas KTU dėstytojas, kuris yra ir mokslininkas ir dar auras fotografuoja ir kitais paranormaliais reiškinais domisi.

Taip ir neatsakei koks anketos tikslas? Nes man ji atrodo beprasmiška, tad noriu suprasti ko nesuprantu

Teroras

As paminejau pseudo-skeptikus, cia visu pirma ;)

O antra: anketos tikslas suzinoti kiek yra tikinciuju ir netikinciuju. Dar karta aiskinu (ir paskutini), kad skeptiku neturiu omenyje, nes paprasciausiai siame forume ju nera :)

O kuo as laikau netikincius cia jau mano asmeninis reikalas. Stai tu pvz. save laikai skeptiku :)

paragraf 78

Na tai tik patvirtina, kad anketa yra visiškai beprasmė :)

Teroras

Cia tu taip manai ir as gerbiu tavo nuomone :)

Ezekiel

Na telepatija nėra paranormali kadangi jau yra išrastas prietaisas galintis skaityti žmonių mintis, verbalinis bendravimas yra sąvotiška telepatija garso bangomis ir t.t. Galu gale Ruperto Šeldreiko eksperimentai ir žmonių apklausos rodo telepatijos egzistavimą.
Aš tikių viskuo ką sako asmeninė patirtis ir pakankamai įtikinantis kitų žmonių parodymai. Viska kita atmetų kaip nereikalingos informacijos balastą.

Teroras

Na, as cia turejau omenyje zmoniu sugebejimus, o ne technikos (jeigu kalbame apie pvz. minciu skaityma) :) O siaip tai panasiai kaip ir tu Ezekieli, nenurasau savo ir aplinkiniu asmenines gyvenimo patirties (nors forume megstama pabrezti, kad tai yra labai blogai), tikriausiai butent todel ir esu tikintis :)

Aukštyn