Lempučių mirksėjimas

Pradėjo astropasaulis, sausio 08, 2013, 14:15:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

astropasaulis

Ar kam nors būna taip, kad jeigu esate netoli lempos tada ji pradeda mirksėti? Kai būnu su kitais žmonėmis, tada rečiau tai vyksta, o kai vienas, tada vos ne visada. Kas keisčiausia, kad tai vis stiprėja. Nemanau, kad tai paprasčiausiai koks nors laidų gedimas, nes kodėl tai vyksta, bet kurioje vietoje, kur yra lempos.

Marius

Tu tiesiog vis labiau nušvinti...tavo energija tampa kosmoso energija ir su jos pagalba mum nebereikės statytis jokiu AE nes elektros laidus jungsim prie taves..taip Lietuva taps energetiškai nepriklausoma.

D.W. I know

Na, iš tikro daugelis asakytų, kad tavo stiprus ar didelis energetinis laukas (taip gali būti, aš nieko nesakau :)), bet gali bbūti ir taip, kad tu ne vienaqs kambaryje... ( if u know what I mean :_)

rutulys

Citata iš: astropasaulis  sausio 08, 2013, 14:15:04
Ar kam nors būna taip, kad jeigu esate netoli lempos tada ji pradeda mirksėti? Kai būnu su kitais žmonėmis, tada rečiau tai vyksta, o kai vienas, tada vos ne visada. Kas keisčiausia, kad tai vis stiprėja. Nemanau, kad tai paprasčiausiai koks nors laidų gedimas, nes kodėl tai vyksta, bet kurioje vietoje, kur yra lempos.


Gal tavo sielos vidiniai sluoksniai dar nėra pavergti ir duoda tau ženklą, jog norėtų kontakto su tavimi.
Man ir mirksėjo tos lempos, bet dabar nebemirksi, taip kad čia ne tavo stiprus elektromagnetinis laukas niekieno nekontroliuojamas daro įtaka toms lempoms.


Diatomized

Matyt esi gimes elektriku

BloodyMary

Pas mane irgi labai dažnai mirkčioja šviesos, bet kažkaip nesureikšminu to.

wolfing

#6
kovo 01, 2013, 23:17:36 Redagavimas: kovo 01, 2013, 23:26:17 by wolfing
gal esi slaideris? beje ką praktikuoji?

Aukštyn