Aukštesniųjų dimensijų informaciniai šaltiniai

Pradėjo Neiprastas, spalio 08, 2012, 02:27:11

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

astropasaulis

Tokie rašytiniai šaltiniai nieko verti. Reikia viską pačiam daryti. Tu pats turi praktikuoti meditaciją, norėdamas patekti į kitas dimensijas. Kai parašai ką nors sąmoningesnio, tarkim apie tas pačias dimensijas visi į tai žiūri neigiamai, nes mokslas kritiškai vertina tokias idėjas. Juk visa tai yra pačių žmonių išgyvenimai, patyrimai. Kol patys nieko nepabandysite, kol nenorėsite siekti sąmoningumo, tol jus tenkins dirbtinai sukurta realybė. Gyvensite, remdamsi tik moksliniais šaltiniais, nes jūsų sąmonė dar nesuvokia aukštesnio prado. Pritariu tam, kuris komentavo, kad kažkam dar nelaikas, nebent kitam gyvenime apie tai daugiau suprasti, nes jūs patys tai ignoruojate ir neprisileidžiate. Kiti, kurie yra sukurti iš aukštesnės materijos, jiems visa tai yra jau natūralu. Kad ir kas bebūtų - siekite gerumo.

crystal

Citata iš: Domas  spalio 08, 2012, 20:23:16
Yra buvo ir bus, tik tai, kad tavo intelektinis protas to negali priimt, bet ateis laikas crystal sitam, o gal ir kitam gyvenime suprasi ir tu tai.

Ką gi, matyt netinkamas mano intelektas :( Vibracijos per žemos. Gal kitame gyvenime "pakilsiu" :( Jei prisivartočiau LSD ir skleisčiau savo matytą "realybę", tai ji nebūtų nei kiek tikresnė už jūsiškę. Tad pasakymas "yra buvo ir bus" labai klaidingas. Aš manau, kad tai haliucinacijos, smegenų išdaigos ir pan. Jūs apie savo vaizdinius dabar galvojat taip pat, kaip senovėje žmonės galvojo apie miego paralyžių, haliucinacijas, sapnus, įvairias ligas ir pan. Aš dėl nieko negarantuoju 100%. Jei savo tuose astraluose sugebat kalbėt su dvasiom, susisiekt su "aukštesniųjų dimensijų informaciniais šaltiniais", keliauti po kitų dimensijų pasaulius ir dar betkiek sugebat, tai ok, pasakykit kas konkrečiai pas mane ant stalo primėtyta.

Nežinukas

Net pasimečiau! Kas čia ką įžeidė?

Citata iš: crystal  spalio 08, 2012, 19:35:30
Citata iš: Nežinukas  spalio 08, 2012, 19:23:28
Viskas, ką tu vadini fantastika, yra vien kitaip matančių ir kitaip suvokiančių žmonių atsargus mėginimas pasakyti tai, ką jie suvokia.
Ar kuo nors blogas žodis "fantastika"? Tokius kaip tu jis labai gerai apibūdintų, ir anoks čia įžeidimas.
(…)
Citata iš: Nežinukas  spalio 08, 2012, 19:23:28
Su astralinėmis ekskursijomis tai siejasi tiek, kiek tos ekskursijos pateikia informacijos apie pasaulį, koks jis tikrai yra.

Tikrai yra? Iš kur toks užtikrintas įsitikinimas, kad tai ne kokia iliuzija?
Be to, tema apie "pasivaikščiojimus" dar yra.


Geras žodis fantastika, man net labai patinka. Tik aprašo jis ne mane ar iliuzijas o kitą, daugeliui neįprastą supratimą. Jei manai, kad žodis fantastika apibūdina mane, aiškiai klysti. Aš, kaip ir visi žmonės, tiesiog nemoku fantazuoti. Ir dviratis kada tai buvo fantastika o lėktuvas iliuzija…

Sutinku, gal ir iliuzija tai ką sakau - ir nėra ko čia ginčytis. Bet ir tu turi sutikti - TV taip pat nėra! Įrodymas: kiekvienas seka savo namuose savo iliuziją. TV tai visuotinio proto iliuzijos išraiška. Įrodymas: dar niekas nematė, kaip tas vaizdelis atsivaro į tą TV. Ir elektros nėra. Suprantama, duag spekuliatyvių paaiškinimų pateikiama, kaip įrodymas, jog elektra ar TV egzistuoja. Bet tai tik iliuzijos…

Ir banginio pasaulio nėra, jokio spinduliavimo nėra. Nes viskas yra tokia kieta „materija", kuri susideda iš mikroninių akmenukų, vadinamų („kietomis") molekulėmis. Kur ten koks elektronas turėtų būti. Kai tik kas jį pamato, jis tuoj pradingsta - tikra iliuzija. Nerimta ta fizika su tokiu elektrono aprašymu. Nesuprasi, ar ten, giliai „materijoje" kas spinduliuoja ar ne…

Vien tik akmenys ir bulvės egzistuoja. Akmenys, kai ari lauką. Bulvės, kai renki derliu…

Visa kita gryna iliuzija. Pasaulio pagrinda sudaro „kietos" molekulės ir kietai virtos bulvės!

Tiesa, girdėjau, kad anksčiau ir bulvių Lietuvoje nebuvo.
Tai kas pasiketė iliuzijų pasaulyje, kad atsirado bulvės?


crystal

Na žodžiu "fantazija" norėjau pasakyti, kad tamsta labai linkęs fantazuoti ir tiek. Ir kodėl tai netinkamas žodis? Netiesa čia? Aš turėjau omeny daug paprastesnį išsireiškimą, tad kam reikėjo prieiti prie fizikos? Aš nesiginčysiu, nes fizikoje be fantastinių (tačiau logiškų) teorijų nebūtų daug ko atrasta. Higso bozonas irgi buvo išpradžių tik sugalvotas. Kaip ir elektronų judėjimo modeliai, kurie ir iki dabar yra galima sakyti "teoriniai". Tačiau tai nesusiję su aklu fantazavimu. Juo labiau su tema.

Domas

Citata iš: crystal  spalio 08, 2012, 21:06:43

Ką gi, matyt netinkamas mano intelektas :( Vibracijos per žemos. Gal kitame gyvenime "pakilsiu" :( Jei prisivartočiau LSD ir skleisčiau savo matytą "realybę", tai ji nebūtų nei kiek tikresnė už jūsiškę. Tad pasakymas "yra buvo ir bus" labai klaidingas. Aš manau, kad tai haliucinacijos, smegenų išdaigos ir pan. Jūs apie savo vaizdinius dabar galvojat taip pat, kaip senovėje žmonės galvojo apie miego paralyžių, haliucinacijas, sapnus, įvairias ligas ir pan. Aš dėl nieko negarantuoju 100%. Jei savo tuose astraluose sugebat kalbėt su dvasiom, susisiekt su "aukštesniųjų dimensijų informaciniais šaltiniais", keliauti po kitų dimensijų pasaulius ir dar betkiek sugebat, tai ok, pasakykit kas konkrečiai pas mane ant stalo primėtyta.


Kaip ir sakiau tu viską bandai paaiškint logiškumu dėl to tau visa tai ir atrodo, kaip "smegenų išdaigos", bet man labai įdomu, kaip tavo loginis mąstymas ši tai paaiškins ;D http://www.youtube.com/watch?v=-aLl2vH2dco 2:45min.

Titanas

Citata iš: Nežinukas  spalio 08, 2012, 17:34:31
Nesu komersantas ir sutarčių nei su Dievu nei su velniu nesudarinėju. Už ką Dievas mane ir gerbia...
Ir Dievas, mano galva, nelinkęs į spekuliacijas, kaip teigia kai kurie Krikščionys…

Ir tau, kas gali uždrausti vaikščioti kur tu nori, kaip tu nori, kada tu nori,
ir svarbiausia - be jokios minties:
Citata iš: Titanas  spalio 08, 2012, 16:20:16Jei nori išeiti tai būtinai reikia turėti tikslą, ir ką ten gali išmokti ?

Eik kur nori, kaip nori, tik veng NSO karo laivyno padalinų - viskas bus gerai. Tikiuosi, kol kokį žmogų ne sutiksi. Kai sutiksi, situacija gali pasikeisti radikaliai. Kai aš su tais sutiktaisiai bendrauju, dažnai susikaupiu kad suprasčiau kokios jis kilmės.

Va taip, va… O man kur kas blogiau. Kaip su ta Aladino lempute. Tiesiog bijau ką rimto pagalvoti.Ypač religinėnis temomis. Pagalvojau kartą, kas tas Koranas. Tuojau prisistė  Archangelas Gabrielius ir sako: "žiūrėk, tu norėjai matyt". Nei aš norėjau ko, nei ką matyti, o jis man: "tu norėjai matyti"… Na, arba tos Evangelijos. Pagalvojau: vau kaip įdomu būtų sužinoti kas jas parašė. Na, apsisukti nespėjau, tuojau pas Petra atsidūriau. Ne, ne danguje, ten prieš keletą šimtmečių.

Geriau neklausk,
jei pradėčiau viską porinti, pusė forumo dalyvių išgriūtų iš koto.

O su kuo aš tada paplepėsiu?


Daugiau apie NSO karo laivyna. Kodėl kai sutiksiu kokį žmogų situacija pasikeis radikaliai ?

crystal

Logiškumu? Absoliučiai viskas remiasi į logiką. Ar tai bus reiškinių aiškinimas, ar tai bus filosofiniai išvedžiojinėjimai apie gyvenimo prasmę. Aš juk sakiau, kad dėl nieko negarantuoju 100%. Tiesiog aklai netikiu ir nenurašau visko ko nesuprantu kažkokioms  neva "stebuklingom paranormalybėm". Juk sakau, įvardykit daigtus ant mano stalo-patikėsiu.

YoSoy

Reikia tik lašelio supratimo kad suprastum jog visas mūsų gyvenimas žemėj nėra viskas kas egzistuoja, paklauskit savęs argi jūs galvojat kad visas gyvenimas tik kaškoks atsitiktinumas ? kad žmogui mirus viskas juoda, tamsu, tylu ? kur logika ? o ką jau šnekėt apie visatų ir galaktikų gausybes bei dydžius nėra nei menkiausio šanso kad mes vieni egzistuojam šiam fiziniam plane. Išlipkit iš dėžutės į kurią jus pastatė visuominė, nustokit galvot " o ką pagalvotu jis ar ji? "  supraskit kad jūs kuriat savo egzistavimą ir kad nėra nieko nei teisingo nei neteisingo, pats gyvenimas yra neatralus ir jūs suteikiat jam prasmę. o čia šiek tiek prabudinimui žodis iš mum artimos Sassani civilizacijos ( Grey - žmonių hibridų ) kurie su mumis jau ilgą laiką ir mes jiems įdomūs kaip ir jie mums.

http://www.youtube.com/watch?v=MtMbzfFyjRw

Domas

Citata iš: crystal  spalio 08, 2012, 21:45:55
Logiškumu? Absoliučiai viskas remiasi į logiką. Ar tai bus reiškinių aiškinimas, ar tai bus filosofiniai išvedžiojinėjimai apie gyvenimo prasmę. Aš juk sakiau, kad dėl nieko negarantuoju 100%. Tiesiog aklai netikiu ir nenurašau visko ko nesuprantu kažkokioms  neva "stebuklingom paranormalybėm". Juk sakau, įvardykit daigtus ant mano stalo-patikėsiu.

Va tame ir esme, kad tavo protas prašo logiškų atsakymų, kad jei tai neatrodo logiška, ar, kad tai neturi 100% įrodymų, tada automatiškai tai tampa neegzistuojančiu arba pagal tave haliucinacijom, nors tai yra taip pat realu, kaip ir aš ir tu...Tik tiek, kad tu esi isispraudusi į mokslininkų sukurtus rėmus, anot to ką mokslininkai nera patvirtine tai neegzistuoja...

crystal

#24
spalio 08, 2012, 22:04:12 Redagavimas: spalio 08, 2012, 22:06:36 by crystal
YoSoy - užvedinėji visai naują temą. O tau nepatinka dabartinis gyvenimas? Nematai logikos čia? Jei jau "tie aukštesni lygiai" tokie tobuli ir nuostabūs, tai kodėl mes ne ten? Sakysit "reikia išmokti tobūlėti", "suprasti, kad kažkas yra daugiau", "užsitarnauti tuos levelius" ir pan. O man kažkaip atrodo, kad pirmiausia reikia išmokti vertinti tai ką turi ir kur esi. Gal dėl to mes nieko ir nežinom kas yra po mirties. O jūs prisigalvojat reinkarnacijų, įvairių stebuklingų būtybių, kurios mus "nuves kažkur" ir pan. paskui save gyvenime pateisinat kažkaip neteisingai.

Domai- panašu,kad visai nesupranti mano post'ų. :( Aš nieko neneigiu. Kiek dar kartų reiks kartotis su tuo 100% ?

YoSoy

Citata iš: crystal  spalio 08, 2012, 22:04:12
YoSoy - užvedinėji visai naują temą. O tau nepatinka dabartinis gyvenimas? Nematai logikos čia? Jei jau "tie aukštesni lygiai" tokie tobuli ir nuostabūs, tai kodėl mes ne ten? Sakysit "reikia išmokti tobūlėti", "suprasti, kad kažkas yra daugiau", "užsitarnauti tuos levelius" ir pan. O man kažkaip atrodo, kad pirmiausia reikia išmokti vertinti tai ką turi ir kur esi. Gal dėl to mes nieko ir nežinom kas yra po mirties. O jūs prisigalvojat reinkarnacijų, įvairių stebuklingų būtybių, kurios mus "nuves kažkur" ir pan. paskui save gyvenime pateisinat kažkaip neteisingai.


Egzistavimas visada buvo ir visada bus tobulas, nesvarbu kokia forma. Aš nesakau kad man nepatinka kaškas, aš visada gyvenu čia ir dabar ir mėgaujuosi egzistavimu tik noriu pasakyt tai kad visa žmonijos raida kyla prie naujo supratimo apie egzsitavimą ir gyvenimo prigimtį, noriu pasakyt kad egzistuoja kaškas daugiau ir kad mes augam ir einam iki to. Taipogi yra daug kitų civilizacijų kurios mums padeda augti, ir galbūt vieną dieną užimsim vietą tarp jų galaktinių gretų visos žemės mastu :)

crystal

Citata iš: YoSoy  spalio 08, 2012, 22:12:09


noriu pasakyt tai kad visa žmonijos raida kyla prie naujo supratimo apie egzsitavimą ir gyvenimo prigimtį, noriu pasakyt kad egzistuoja kaškas daugiau ir kad mes augam ir einam iki to. Taipogi yra daug kitų civilizacijų kurios mums padeda augti, ir galbūt vieną dieną užimsim vietą tarp jų galaktinių gretų visos žemės mastu :)

Kaip ir prie ko mes einam? Įvardink. Kažkodėl man atrodo, jog šitaip sakydami žmonės atsiriboja nuo realybės, gyvena netikram suvokime. Žodžiu atsiriboja nuo problemų. Nurašo save kaip "labiau už kitus susivokusius", po mirties pereinančius į aukštesnį lygį ir pan. O apie reptilijas, pilkuosius ir kitus ateivius atvirai sakau, man gali nepasakot.

eternal.bliss

#27
spalio 08, 2012, 22:25:32 Redagavimas: spalio 08, 2012, 22:29:23 by eternal.bliss
Negalvojau, kad tiek žmonių pasireikš. :) Malonu jus matyti. Visus iki vieno :)
Logika yra visur, nes tai tik ryšys tarp 2 dalykų, tik judėjimas. Jeigu nebūtų ryšio nebūtų pačio dalyko, judėjimo, kitimo.
Logika yra visur ir visada. Tiesiog kartais žmogus nemato ryšio, nemato jungties, judėjimo.
Bet tai nereiškia, kad to nėra, tiesiog žmogus nesuprato judėjimo :)

Be to jei daugiau Bashar'o video pažiūrėtumėte tai pamatytumėte, kad jis viską loginiu principu grindžia, ir supratimu, ta pačia fizika. Gan dažnai tai mini.

YoSoy


Domas

Citata iš: crystal  spalio 08, 2012, 22:20:36


Kaip ir prie ko mes einam? Įvardink. Kažkodėl man atrodo, jog šitaip sakydami žmonės atsiriboja nuo realybės, gyvena netikram suvokime. Žodžiu atsiriboja nuo problemų. Nurašo save kaip "labiau už kitus susivokusius", po mirties pereinančius į aukštesnį lygį ir pan.

Nieks nesako, kad mes labiau esam susivoke, tik tavo ego mus aukština, o ištikrųjų visi esam lygus ir visada busim lygus, o esme yra tame, kad mūsų realybe skiriasi. Taip pat mes einam prie pozivytesnios ateities, kurioje neegzistuos tokie dalykai, kaip badas ar pasauliniai karai, žmones supras, kad viskas yra viena ir myles kitus žmones taip, kaip myli  save ar sau artimą giminaitį dėl šios priežasties mum nebebus noro skrausti kitus, nes tai suvokę suprasim, kad skriaudžiant kitą žmogų skriaudi save.

Aukštyn