Paranormalių reiškinių tyrimų centro logotipo kūrimas

Pradėjo paragraf 78, rugsėjo 23, 2014, 15:52:34

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

rugsėjo 23, 2014, 15:52:34 Redagavimas: rugsėjo 23, 2014, 22:05:41 by paragraf 78
Taigi, reikalas toks, mes su pora entuziastų bandome po truputėlį steigti "Paranormalių reiškinių tyrimų centrą". Kolkas vyksta pasiruošiamieji darbai.
Tad vienas iš tokių darbų yra centro emblemos logotipo susigalvojimas.
Tad tie kas turite galimybes/norite/netingite galėtumėte mus sukurdami emblemą
Reikalavimų iš esmės nėra, svarbu kad būtų aišku jog tai centras susijęs su paranormalių reiškinių tyrimais ir kad pavadinimas būtų įpintas.

Atsidėkodami padovanosime kokią nors knygą ar dar ką nors :)

Edit: Kadangi pasipylė visokie bajeriai, tai pratryniau viską, nes reikalas rimtas ir prašyčiau neteršti temos. Visas nesąmones, nepykite bet trinsiu lauk, nes reikia kokybiško logotipo, o ne blevyzgų. Dėkui už supratingumą

.L.U.T.H.O.R.

Pabandymui :D Minimalistinis :) Gal dar ką vėliau įdėsiu :)

Sunshine

Galbūt nelabai tiks, bet pabandžiau (šriftą galima pakeisti). :) Gal dar ką nors sugalvosiu... :)

.L.U.T.H.O.R.

Dar vienas :) aišku apatinis tekstas nebūtinas :D

Sunshine

Kitas variantas (šriftas keičiamas). :)

Master

Visos emblemos kokios puikios ! :)

paragraf 78


Sunshine


TinSoldier

#8
rugsėjo 24, 2014, 22:08:43 Redagavimas: rugsėjo 24, 2014, 22:16:41 by TinSoldier
Man tai iš tikro gaila, kad varpainio kūrinys ištrintas buvo...
Jo idėja man tai atrodo nerealiai gera. Jeigu ją paversti į rimtą logotipą, tai, bent mano nuomone, labai kietai gautųsi.

Esmė tokia, kad logotipe sugretinti du dalykus: fantastinį ir žemišką. Tipo, simbolizuojant, kad tyrimai: kur baigiasi žmonių fantazija, ir prasideda tikri paranormalumai.

Kažkas tokio, kaip paprasta kabanti užuolaida subtiliai pereinanti į vaiduoklį, arba kažkaip su pareidolija sužaist, ale:



Tik čia labai daug smulkių detalių ir pan., logotipui gal nelabai tiktų.

Žodžiu, kadangi aš su fotošopu nemoku, tai tik surimtintą varpainio idėją perrašau. Gal kas nors, mokantis naudotis fotošopais ir pan., gaus įkvepimo ir minčių :D

.L.U.T.H.O.R.

Aišku kažkaip tekstą geriau būt galima įprasmint :)

Sunshine

Citata iš: TinSoldier  rugsėjo 24, 2014, 22:08:43
Esmė tokia, kad logotipe sugretinti du dalykus: fantastinį ir žemišką. Tipo, simbolizuojant, kad tyrimai: kur baigiasi žmonių fantazija, ir prasideda tikri paranormalumai.

Bent šiek tiek panašu? :D

.L.U.T.H.O.R.

Vo moteris kūrybiškesnė :D

Benamis

Bet tai paskutinieji nelabai i logotipa panasus ;/

Jeigu tektu rinktis tai rinkciausi arba @Sunshine varianta su Ghost Busteriais arba @Druwis varianta su plastaka (galima prie chiromantijos priskirti ;D).

Sunshine

#13
rugsėjo 24, 2014, 22:53:15 Redagavimas: rugsėjo 24, 2014, 22:56:03 by Sunshine
Citata iš: Druwis  rugsėjo 24, 2014, 22:50:33
Vo moteris kūrybiškesnė :D


Ačiū ačiū (kam tos gėlės)... :D :)

Sunshine

Citata iš: Benamis  rugsėjo 24, 2014, 22:52:24
Bet tai paskutinieji nelabai i logotipa panasus ;/


Gal ir nelabai :D, bet man pačiai dar su teleskopu visai geras. :D :)

Aukštyn