Konferencija "Para - X"

Pradėjo paragraf 78, lapkričio 11, 2013, 13:10:29

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

_Anonimas_

Galvojant apie pavadinimą, man kažkodėl šovė į galvą metamorfozė :) Kaip tai būtų susiję su šiuo renginiu? Kadangi kalbu ne apie išorinę, o vidinę metamorfozę, manau, tokios temos, kuriomis bus dikutuojama šioje konferencijoje gali kardinaliai pakeisti žmogaus vidinį pasaulį - jo vertybes, pasaulio sampratą, mąstymą. Manau, kad toks pavadinimas ne tik dalinai atskleidžia  renginio idėją, bet yra ir ganėtinai įsimintinas (bent jau man) :) Ką manote?

la.benas

Neblogai visai. Dar tik reikia gero plakato, keleto baner'ių ir pristatomojo video. Metas reklamuotis!

paragraf 78

Kai jau bus ką reklamuoti tai ir pradėsime :) Darbai kolkas tik prasideda, taip kad laukiame visų pagalbos

paragraf 78

Šį trečiadienį (lapkričio 20 d.) visi kas nori prisijungti prie konferencijos organizavimo laukiami 19 val prie Vilniaus arkikatedros

Calibrae277

Kas nors viksta i prieki jei taip papasakok, siaip mielai prisideciau bet man per toli vilnius nuo namu tikiuosi kad paviks bent sudalivauti :)

paragraf 78

Šiandien 19 val. visi norintys prisidėti prie konferencijos rengimo tinkasi prie Vilniaus katedros centrinio įėjimo. Tada trauksime į Senatorių kolonas apsitarti.
Smagu, kad reikalai juda į priekį, bet reikia jūsų pagalbos.

paragraf 78

Konferencijai reikės pagalbininkų. Tad jei kas norite prisidėti kviečiu rytoj (vasario 27 d. ketvirtadienį) ateiti prie Vilniaus katedros.
Kontaktinis telefonas:
867147848

paragraf 78

Šiandien pakūrėme konferencijos facebook puslapį, kviečiu laikinti ir sekti naujienas https://www.facebook.com/pages/Konferencija-Para-X/1388672398073447

Master

Dabar iškyla vienas klausimas. Iki kada reikia praversti pinigus? Kaip spėju jie bus naudojami renginio organizavimui. Todėl geriausia juos būtų pravesti kuo anksčiau.
Pasiteiraučiau to asmeniškai, tačiau manau, kad šis klausimas iškils ne vienai man.

paragraf 78

Aha, geras pastebėjimas, pinigus reiktų pervesti iki 04.20 dienos

paragraf 78

Konferencijoje numatomos šios paskaitos:
"Ufologija šiandien" Lukas Devita
"Vampyriškoji teologija arba kodėl krikščionys geria kraują" hab. dr. Benas Ulevičius
"Psichologiniai aspektai priimant (ne tik) ezoterinę informaciją" Vaidas (Strategas)
"Naujieji apreiškimai: kritinis žvilgsnis" dr. Valdas Mackela
"Ezoterizmo fenomeno problema: raida ir samprata" Vaidas Rimeikis
„Ryuho Okawos mokymas apie paleokontaktus" Rasa Norvaišaitė
Bei viktorina "Paranormalusis pasaulis". Gabrielius E. Klimenka

Tvarkaraštis kolkas darbinis, bet tikimės jog jis nesikeis :)

paragraf 78

Galite sudalyvauti anomalijos surengtame konkurse https://www.facebook.com/photo.php?fbid=627627133957368&set=a.176456275741125.50720.143595739027179&type=1&theater
ir laimėti nemokamą kvietimą į konferenciją "Para X"

Taip pat kviečiame pamėgti konferencijos facebook puslapį https://www.facebook.com/konferencijaparax
Na ir žinoma kviečiame sudalyvauti konferencijoje

Master

Nesu iš Vilniaus, tačiau svarstau sudalyvauti (jei atsiras papildomų litų, bah, gal greičiau jei neatsiras kur juos padėti :?)
Norėčiau pasidomėti kas dar planuoja iš ne vilniečių dalyvauti. Kadangi gyvenu tolokai, tai man aktualūs keliavimo variantai ir laiko derinimas (:

nereikalinga

Tikiuosi bus po viso renginio įamžinimas nutraukose,ir pasidalinta,negalintiems atvykti,ar dėl atstumo, ar dėl kitokių priežasčių  :)

paragraf 78

Planuojama, kad dalis renginio bus nufilmuota, bet tikrai ne visa konferencija bus filmuojama

Aukštyn