kaip atpažinti magą, raganių /ę

Pradėjo elteide, gegužės 17, 2017, 20:41:25

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

elteide

ar demonai yra , kaip jie atrodo ? ir ar nepavojinga su demonais turet reikalu ar nebaisu? 8)

.L.U.T.H.O.R.

Yra. Kaip gali pasirodyti priklauso nuo kiekvieno demono atskirai, bet dažniausiai žmogiškais pavidalais. Jei su pagarba bendrauji, tai jokio pavojaus, kaip iš tiesų ir su žmonėmis, dėl to ir baimės nelabai būna. Jei daugiau klausimų tai į asmeninė temą ar PM rašyk, kad čia nebūt offtopic.

Linas Esu

Citata iš: Legionas  gegužės 20, 2017, 21:26:32Yra. Kaip gali pasirodyti priklauso nuo kiekvieno demono atskirai, bet dažniausiai žmogiškais pavidalais. Jei su pagarba bendrauji, tai jokio pavojaus, kaip iš tiesų ir su žmonėmis, dėl to ir baimės nelabai būna. Jei daugiau klausimų tai į asmeninė temą ar PM rašyk, kad čia nebūt offtopic.
Įdomu ! aš sukursiu temą apie jūsų įdomias patirtis su demonais , visada traukė apsėdimai , demonai ir t.t įdomu ką šios aplinkos žmogus turėtų papasakoti . ką manote , " Legionas ? ar nebus viešų - privačių interesų konflikto ? :D

.L.U.T.H.O.R.

Kurk, ką galėsiu - atsakysiu :)

Linas Esu

#19
gegužės 20, 2017, 22:48:34 Redagavimas: gegužės 20, 2017, 22:51:34 by Linas Esu
http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=4637.new#new

Sukūriau atskirą temą , pasidalinti žiniomis , o šią paliekame pasisakyti kitiems šio hobio atstovams . Atsakyti į , Elteidė , klausimus . Legionas , kol kas esate vienas aktyvus , siūlau jungtis ir pradėti dalyvauti naujoje diskusijoje !

elteide

Citata iš: Linas Esu  gegužės 20, 2017, 22:19:35Įdomu ! aš sukursiu temą apie jūsų įdomias patirtis su demonais , visada traukė apsėdimai , demonai ir t.t įdomu ką šios aplinkos žmogus turėtų papasakoti . ką manote , " Legionas ? ar nebus viešų - privačių interesų konflikto ? :D
nesitiki, kaip tave gali traukti tokie dalykai, juk esi netikintys į empirinius , nematerinius dalykus?:)

Linas Esu

#21
gegužės 20, 2017, 23:12:57 Redagavimas: gegužės 20, 2017, 23:26:38 by Linas Esu
Citata iš: elteide  gegužės 20, 2017, 23:04:32nesitiki, kaip tave gali traukti tokie dalykai, juk esi netikintys į empirinius , nematerinius dalykus?:)
'
Netikiu , bet įdomu tai kas " nepaaiškinima " , iki tam tikro lygio :) mano hobis paranormalūs dalykai , kitaip manęs čia nebūtų . Įdomu , taipogi kaip kiti žmonės mąsto , įtikėję iki kaulų smegenų į šias temas .
P.S mano sena patirtis http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=3894.0

elteide

#22
gegužės 20, 2017, 23:25:54 Redagavimas: gegužės 20, 2017, 23:35:16 by elteide
 iš pastebėjimų, visi nešioja žiedus su akmenimis, daug kas amuletus ant kaklo , apyrankes, gali turėti žvairumą (taip man sakė net paaiškino kodėl viena moterėlė)...

elteide

aš turiu klausimą magams ..ar tie raudoni raištukai siūlai ant rankos kokia įtaką , apsaugą visgi turi ar tik pasakos ir mada?

paragraf 78

Citata iš: elteide  gegužės 17, 2017, 20:41:25čia apsilankius , taip atrodo, kad nemažai besidominčių ir net praktikuojančių magiją..net keista ..
taigi bendraujant ( ne tik čia bet ir gyvenime realiam)iš ko galima pažinti šios srities atstovą?
ačiū  :)  :)
Va čia puikiai išdėstyta kaip atpažinti raganas:


P.S. Sorry, nesusilaikiau

elteide

lotyniškai , deja, bet nesuprantu ir neįžiūriu visko ...

paragraf 78

Hmm... Ten parašyta Malleus Maleficarum (liet. Raganų kūjis), inkvizitorių vadovėlis, kurį bažnyčia pasmerkė vos pasirodžius, bet buvo aktyviai naudojamas

Cerber

Jie vienas kita "is akiu" atpazysta, per kilometra uzuodzia. O paprastiems mirtingiems nera butina. Bet kaip kazkas pastebejo, dazniausiai (t.y. praktiskai visada) gerai isiziurejus gali pastebeti kokiu keistesniu simboliu ant jo zemisko rubo, vienokia ar kitokia forma. Toks jau profesinis iprotis, ar veikiau dalis irangos. Kita vertus jei kazkas apsikarstes pentagramomis tai dar nebutinai reiskia kad ten yra i ka ziuret, dazniausiai nera, tai visiems i nauda. Ir tiems kuriems norisi i ka nors paziureti, ir tiems kuriems norisi kad i juos kas paziuretu, na ir tiems kurie tiesiog praslenkatis siluotetas periferiniame baltame triuksme

elteide

tu vienas jų, kad žinai tiek?

Cerber

Citata iš: elteide  gegužės 23, 2017, 00:42:07tu vienas jų, kad žinai tiek?
ne, as tiesiog siaip "pusvelnis"

Aukštyn