Patikimi NSO įrodymai

Pradėjo Sharikovas, liepos 23, 2012, 18:18:49

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Sharikovas

pora pavyzdziu :


Knygoje faktai paimti? Aišku, vėl sakysi, kad čia mano demagogija bus, bet tu bent suvoki, kad tu naudoji NELOGIŠKUS argumentus? Aš tau bandau paaiškinti, kodėl jie nėra logiški. Ar tu demagogija vadini viską, kas prieštarauja tavo skylėtai logikai?  DEMAGOGIJA

Naskos kalnas turi neįprastą viršūnę. Faktas baigtas. Kas filme(darau išvadą, kad ir knygoje) seka toliau - nelogiški, neracionalūs, niekuo nepagrįsti išvedžiojimai! DEMAGOGIJA

Tai tu iš faktų, kad rasta keletas meno kūrinių, kad egzistuoja sudėtingi statiniai ir neįprastas kalnas ir kitų pnš., padarei išvadą, kad egzistuoja ateiviai. Tu pats suvoki, ką rašai?   DEMAGOGIJA(dar ypac atsimenant apie ka anksciau buvo diskutuota taip ilgai ir nuobodziai)

Taigi, jei nekreipi dėmesio į filmo autorių išvadas - bukumo viršūnė priimti ateivių versiją. Jei kreipi dėmesį į autorių išvadas - reikia suprasti, kad jų dedukciniai sugebėjimai yra vištos pajėgumo lygio. Jų išvados - melagingos, nepagrįstos, klaidingos. Kaip nurodžiau prieš tai buvusiame post'e.
Tai ką tu man siūlai daryti? Kurį iš šitų variantų pasirinkti man? Iš oro priimti ateivių versiją ar tikėti melagingais išvedžiojimais? DE MA GO GIJA

Skaityk ir būk palaimintas. Rasi paaiškinimus savo piramidėms, denikensams ir t.t. (na rasiu as kazkokius tai paaiskinimus,isvedziojimus, bet nu neesu mazochistas)

Glow

Demagogija (gr. dēmos - liaudis + agōgos - vadovas) - as, pripažinimo ir populiarumo siekimas apgaule, melagingais pažadais, meilikavimu, faktų iškraipymu, kritikos slopinimu, teisingos informacijos nutylėjimu.

Sharikovai, pas tave pati pilna demagogijos, nes slopini kritika. TinSoldier turi analitini mastyma ir jam pavirsutinisku isvadu neuztenka. Pasaulyje pilna keistenybiu, kurios atsirado del zmogaus veiklos, bet tai nereikia iskarto daryti isvadas, kad tai ateiviu darbas. Reikia skirti, kas yra faktas ir kas yra interpretacijos. Kiekvienas faktas gali tureti kruvas interpretaciju.

Pats as tikiu ateiviais, tik visiskas neismanelis gali galvoti priesingai, nu bet tie "faktai" neirodo ju egzistavimo. Prie bet ko galima prisikabinti ir tame izvelgti 'ateiviskumo".

snofru

#32
liepos 27, 2012, 11:57:17 Redagavimas: liepos 27, 2012, 12:21:40 by snofru
Citata iš: Sharikovas  liepos 27, 2012, 11:03:08Del Naskos kalno virsunes, gal turi kokiu nuorodu kur galima butu susipazint su panasiais pavyzdziais ir rast paprasta paaiskinima tam ?
Naskos plynauksteje tai ne visai tikri kalnai, tai nuosedines uolienos paveiktos vandens erozijos (upeliai ir pns), "nupjauta virsune" tai buves senas lygumos pavirsius. {analogiskas pvz.: stalkalniai (mesa)}
yra viena hipoteze, kad naskos plato susidare po nuosliauzu, kazkokios didziules katastrofos/cunamio vandens masei griztant atgal i vandenyna ir paliekant po saves nuosedas/purva ir pns.
konkrecios nuorodos dabar neieskosiu, reik prisimint kurioje knygoje tas procesas aprasytas.

--edit

galima cia paskaityt (jei skaitai rusiskai)
parsisiusk ir susirask skyriu "Геоглифы Наска и Пальпа"
http://lah.ru/text/sklyarov/peru-titul.htm



TinSoldier

#33
liepos 27, 2012, 12:32:44 Redagavimas: liepos 27, 2012, 12:41:58 by TinSoldier
Sharikovas, pasirodod tu net nesugebi atskirti kur demagogija.

Citata iš: Sharikovas  liepos 27, 2012, 11:21:31
Knygoje faktai paimti? Aišku, vėl sakysi, kad čia mano demagogija bus, bet tu bent suvoki, kad tu naudoji NELOGIŠKUS argumentus? Aš tau bandau paaiškinti, kodėl jie nėra logiški. Ar tu demagogija vadini viską, kas prieštarauja tavo skylėtai logikai?  DEMAGOGIJA


Parašiau ką aš siekiu tau parašyti. Kas man užkliūna tavo žinutėse - logikos nebuvimas. Po to tolesnėje žinutėje konkrečiai nurodau kur logikos stinga. Ne demagogija.

Citata iš: Sharikovas  liepos 27, 2012, 11:21:31
Naskos kalnas turi neįprastą viršūnę. Faktas baigtas. Kas filme(darau išvadą, kad ir knygoje) seka toliau - nelogiški, neracionalūs, niekuo nepagrįsti išvedžiojimai! DEMAGOGIJA


Apie neracionalius, niekuo nepagrįstus išvedžiojimus jau rašiau, nurodydamas konkrečius pavyzdžius su Sakaros paukščiu ir t.t. Taip, apie Naskos kalną nežiūrėjau ir nežinau ką apie jį pasakoja. Bet, kadangi praktiškai visi filmo argumentai - nemoksliški ir kvaili - darau pagrįstą prielaidą, kad šis vienintelis taip pat nebus išimtis. Jei klystu, jei tas vienintelis iš raudoniolikos neteisingų jų išvedžiojimų yra kažkiek teisingas - atsiprašau, suklydau. Bet tai vis tiek negelbsti nei filmo, nei ateivių teorijos.

Citata iš: Sharikovas  liepos 27, 2012, 11:21:31
Tai tu iš faktų, kad rasta keletas meno kūrinių, kad egzistuoja sudėtingi statiniai ir neįprastas kalnas ir kitų pnš., padarei išvadą, kad egzistuoja ateiviai. Tu pats suvoki, ką rašai?   DEMAGOGIJA(dar ypac atsimenant apie ka anksciau buvo diskutuota taip ilgai ir nuobodziai)


Čia gal ir galima pavadinti demagogija. Bet nesuprantu, kur aš suklydau. Pats rašei, kad į filmo autorių išvadas nekreipi dėmesio, o domiesi tik faktais(anoj žinutėj dar citatą išskyriau). Faktai yra objekto egzistavimas. Ir vien iš jų egzistavimo padarai išvadą apie ateivius. Tik perfrazavau tavo žodžius. Aš klystu? Kur? Vėl pradėsi sakyti, kad apie tai rašo Denikensas, kuris pats išvedžioja ir remiasi nemoksliškais duomenimis?(apie tai daviau bent keletą nuorodų ir daviau konkrečius pavyzdžius iš filmo. Nedrįsk demagogioja vadinti) Aš vėl tą patį iš naujo turėsiu tau atsakinėti?

Žodžiu, atsibodo rašyti. Visur, kur tik mano sakinys prisikabina prie tavęs - tau iš karto demagogijos vaidenasi.

Citata iš: Sharikovas  liepos 27, 2012, 11:09:27
Tinsoldier : "Siūlai man paskaityti tą knygą. Bet nafig man ją skaityti, jei joje 0 sveiko proto?"

echhh...


Eilinį kartą iš konteksto ištrauki mano sakinį ir, jaučiu, mintyse pagalvojai: demagogija :D
Po šitos mano eilutės sekė paaiškinimai kodėl parašiau, kad joje 0 sveiko proto. Jei nebesivarginai to skaityti - tavo problema.

Sharikovas

Citata iš: snofru  liepos 27, 2012, 11:57:17
Citata iš: Sharikovas  liepos 27, 2012, 11:03:08Del Naskos kalno virsunes, gal turi kokiu nuorodu kur galima butu susipazint su panasiais pavyzdziais ir rast paprasta paaiskinima tam ?
Naskos plynauksteje tai ne visai tikri kalnai, tai nuosedines uolienos paveiktos vandens erozijos (upeliai ir pns), "nupjauta virsune" tai buves senas lygumos pavirsius. {analogiskas pvz.: stalkalniai (mesa)}
yra viena hipoteze, kad naskos plato susidare po nuosliauzu, kazkokios didziules katastrofos/cunamio vandens masei griztant atgal i vandenyna ir paliekant po saves nuosedas/purva ir pns.
konkrecios nuorodos dabar neieskosiu, reik prisimint kurioje knygoje tas procesas aprasytas.

--edit

galima cia paskaityt (jei skaitai rusiskai)
parsisiusk ir susirask skyriu "Геоглифы Наска и Пальпа"
http://lah.ru/text/sklyarov/peru-titul.htm



Dekui, labai idomu tikrai persiskaitysiu.

Sharikovas

Ech Tinsoldieri ir zmogus kuri suklaidino Tinsoldierio isvedziojimai Glow, nu nedarau as isvadu is kazkokiu keliu tai abejotinu interpretaciju, yra toks dalykas kaip faktu, netiesioginiu irodymu visuma is kuriu as ir darau isvadas. Ka tuo metu daro Tinsoldieris, tai prisikabina prie atskiru istraauku, nuotrupu apie ka as rasau ir stengiasi sumenkinti ar paneigti abejotina logika(isvedziojimais kuriuos vadinu demagogija) arba abejotinos reiksmes blogais blogiuksciais, visiskai nekreipdamas ir net nebandydamas analizuoti visos visumos. Todel sita diskusija buvo iskarto pasmerkta pereiti i asmeniskumas ,kas atsiprasau, bet man visikai nebeidomu. Jei nebera ka pasakyt i tema, tai paprasyciau ir nersyti.

TinSoldier

#36
liepos 27, 2012, 13:19:31 Redagavimas: liepos 27, 2012, 13:21:04 by TinSoldier
Aš neanalizuoju visomos, nes taip, aš jos nežinau! Tu man pateiki konkrečius dalykus, aš apie juos ir pasidomiu. Kadangi tavo nurodyti konkretūs dalykai - nesąmonės - indukcinio metodo pagrindu darau išvada, kad iš tų konkrečių dalykų sudaryta visuma taip pat bus nesąmonė. Ar klystu taip darydamas? Kodėl?

Aš irgi galiu pasakyti, kad žinant visumą, ateiviai neegzistuoja. Ir daugiau viskas. Daryk tu ką nori, aš pasakiau, kad toks yra faktas ir, tipo, ginčas baigtas.

Tai, būk malonus, supažindink mane su savo ta visuma. Tam ir yra diskusijos. O ne šveisti savo nepagrįsta nuomonę(pagrindei konkrečiais pavyzdžiais, kuriuos aš atmečiau, o tu pyksti, jog aš atmečiau) ir tik sakyti, kad privalai tikėti. Nes tu žinai, kad tavo mistinė visuma yra tiesa. Inkognito taip pat darė.

snofru

manau, kad nera prasmes kalbet apie tokius dalykus kaip kazkokios statuleles panasios i lektuvus, ar kazkokie senoviski piesinukai primenantys ten kazka. sunku tai pavadinti kazka irodanciais faktais.
tarkim zymiai sunkiau yra paaiskinti irankiu paliktas apdirbimo zymes ant bloku, neatitinkancia pagal of. versija to laikotarpio statybos technologija ir logika, didele bloku mase, plastelinine, taip vadinama, akmens apdirbimo technologija (centrine ir pietu amerika, sutinkama vietomis ir egipte), nebudinga rankiniam akmens apdirbimui gaminiu simetrija, standartizacija kuri velgi nesiderina su rankinio apdirbimo versija. zodziu yra pavyzdziu galybe. kas buvote tarkim prie didziuju piramidziu ir jei netycia jums pavyko pasprukt i sali nuo turistinio marsruto, ten tokiu pavyzdziu kalnai suversti i kruvas, susidaro ispudis, kad kuo toliau nuo akiu, gal kad neuzdavinetu neteisingu klausimu?  :)
ps
as nesu ateiviu versijos salininkas, man labiau prie sirdies taip vadinama ciklinio civilizaciju vystymosi hipoteze :)

Sharikovas

Tinsoldier, taip akivaizdziai klysti taip darydamas, nes nieko tu nepaneigiai apie ka as rasiau, tuolabiau neirodei, tiesiog fludinai demagogija apie patikimus liudijimus ir NASA video ,istraukes is konteksto Ancient Aliens vienos serijos iskarpa apie pauksti pasidariai isvada ,kad tai nesamone, paskui pasidariai isvada ,kad ka ten toliau rodys irgi nesamone, paskui pasidariai isvada ,kad Von Denikeno visa knyga irgi nesamone. Na atsiprasau, bet as nelabai turiu kantrybes zaisti sita zaidima ir kaip mazam vaikui tau aiskinti, kad tai ka tu rasai nera kazkokie pagristi atmetimai, o eiline demagogija prisikabinant prie atskiru is konteksto istrauktu nuotrupu, o kur nera ka pasakyti tiesiog ignoruota.

...ir dar vienas dalykas, nei as tau bandau kazka irodyti nei man svarbu pakeisti tavo poziuri(kuris pasikeis tik tada kai tau atsibos sitas, bet su faktais tai nebus susije), prisiminkim nuo ko prasidejo diskusija, tiesiog as pataisiau tavo mela apie patikimu liudininku nebuvima ir paskui isdesciau savo poziuri, nezinau kodel tu priemiai butent taip ,kad as tau kazka bandau irodyt ir emeisi karstligiskai bandyti paneigti nepaneigiama apie ka net gerai nezinai ir neesi domejesis.

Pradziai pasidomek apie ka raso Von Denikenas, jau nebedarysiu tos pacios klaidos ir nesiulisiu ziureti jokiu video, kad vel nenusigriebes koki viena is konteksto istraukta sakini sugriautum savo galvoj visa teorija apie ateiviu lankimasi zemeje, ir susipazinsi tu tais nepaaiskinamais archeologiniais atradimais apie ka ir raso Snorfu(nors as manau,kad yra prasme kalbet ir apie piesinukus ir statuleles, nes tik taip tu gali apimti visa medziagos visuma ir daryti isvadas), viskas yra Von Denikeno knygoj. Specialiai pabreziu Tinsoldieriui(kad paskui vel nebutu fludo), kad cia tik vienas is komponentu kuris leidzia tiketi ateiviais, nepamirskim , kad dar yra patikimu liudininku liudijimai ir nepaaiskinami video(man asmeniskai lengviau tuo patiket, nes kaip ir rasiau turiu asmenines patirties).

vytra

Citata iš: snofru  liepos 27, 2012, 13:46:32tarkim žymiai sunkiau yra paaiškinti įrankiu paliktas apdirbimo žymes ant blokų, akmens apdirbimo technologiją,  nebūdinga rankiniam akmens apdirbimui gaminių simetriją, standartizaciją kuri vėlgi nesiderina su rankinio apdirbimo versija. Žodžiu yra pavyzdžiu galybė.
- turbūt visi žino, kad Sacharos dykuma buvo derlinga maždaug prieš 10-20 tūkstančių metų? Maždaug tada iššąlo mamutai ir maždaug tada atsirado paskutinis ledynmetis! Maždaug tada statytos visos pasaulio piramidės! Jei tikėti Biblijos legendomis, tai maždaug tada buvo "Nojaus pasaulinis potvynis".

Išvada: Tuomet atsitiko viena katostrofinė kataklizma, sugriovusi visą buvusią civilizaciją. Šiaurėje sukėlė ledynmetį, pietuose potvynius. Sugriovė visas energetines jėgaines! Išlikusiems teko skubiai laidoti pavojingas atliekas su dar išlikusiais galingos technikos likučiais (kaip Černobylio pyramidė?), analizės rodo, kad tos tecnikos tikrai buvo mažai, bet galingos/pažangios. Gąsdinantys "prakeiksmai", tai tiesiog populiari forma perspėti sulaukėjusias ateities kartas, kad nelįstų į radiaciją. Radijacija visų piramidžių viduje ir dabar viršija natūralų foną dešimtis ir net šimtus kartų, lankymo laikas todėl stipriai ribojamas.

:(

Linas Esu

Citata iš: vytra  gegužės 15, 2017, 13:58:12- turbūt visi žino, kad Sacharos dykuma buvo derlinga maždaug prieš 10-20 tūkstančių metų? Maždaug tada iššąlo mamutai ir maždaug tada atsirado paskutinis ledynmetis! Maždaug tada statytos visos pasaulio piramidės! Jei tikėti Biblijos legendomis, tai maždaug tada buvo "Nojaus pasaulinis potvynis".

Išvada: Tuomet atsitiko viena katostrofinė kataklizma, sugriovusi visą buvusią civilizaciją. Šiaurėje sukėlė ledynmetį, pietuose potvynius. Sugriovė visas energetines jėgaines! Išlikusiems teko skubiai laidoti pavojingas atliekas su dar išlikusiais galingos technikos likučiais (kaip Černobylio pyramidė?), analizės rodo, kad tos tecnikos tikrai buvo mažai, bet galingos/pažangios. Gąsdinantys "prakeiksmai", tai tiesiog populiari forma perspėti sulaukėjusias ateities kartas, kad nelįstų į radiaciją. Radijacija visų piramidžių viduje ir dabar viršija natūralų foną dešimtis ir net šimtus kartų, lankymo laikas todėl stipriai ribojamas.

:(

Dabar netoli Egipto  , Turkijoe rasta didžiulė kapavietė senųjų statinių , nepamenu pavadinimo , bet datuojama prieš paskutinį ledynmetį 11 tūkst m atgal . Taip pat datuojamas yra ir sfinksas , galbūt net senesnis .

Yra teorija jog prieš 11 tūkst m, egzistavo kitos pažengusios to laikmečio civilizacijos , bet atsitikus didžiulei kataklizmai viskas buvo palaidota . Graham Hancock & Randall Carlson , parašė knygą , kurioje yra pateikiami geologiniai įrodymai , faktai , kurie pagrindžia jų teoriją . Kaip ir vokiečių archeologų atrasti statiniai Turkijoje .

Viskas linksta link to jog reikės perrašyti istorijos ir geografijos vadovėlius . Tam pritaria ir vienas garsiausių egiptologų John Anthony West .

Linas Esu

#41
gegužės 16, 2017, 03:11:57 Redagavimas: gegužės 16, 2017, 03:28:51 by Linas Esu
Radau " podcast " abiejų pseudomokslininkų , abu minėjau paskutiniame komentare . Ilgas audio , tačiau tai tikrai įdomu kas domisi kosmologija , planetos katastrofomis , senovės civilizacijomis , patarariu paklausyti . Netoli pabaigos , pateikia nuotraukų su geologiniais paaiškimimais kas ir kaip , jeigu anglų kalbai jūsų ausys nesvetimos , suprasite apie kalbama .


vytra

#42
gegužės 17, 2017, 10:16:19 Redagavimas: gegužės 17, 2017, 10:22:23 by vytra
- Piramidėje rasta nauja, dar nežinota patalpa. Panašu į kažkokio kvantinio generatoriaus tūrinį rezonatorių.




Linas Esu

#43
spalio 04, 2017, 23:35:49 Redagavimas: spalio 04, 2017, 23:45:12 by Linas Esu
Citata iš: vytra  gegužės 17, 2017, 10:16:19- Piramidėje rasta nauja, dar nežinota patalpa. Panašu į kažkokio kvantinio generatoriaus tūrinį rezonatorių.


Čia Černobylio piramidė ? ar Billy Meier sulipdytas skraidantis " tortas - piramidė " ?

p.s
1947m . Rosvelas , vienas matematikas buvo paimtas į nelaisvę , išpažino vėliau - matė ateivius . ( berods buvo mokytojas , kažkur mėtosi ineternete nuotrauka , toks pridusęs su akiniais ) Įrodymas ? :D

Ačiū.

mcgyver

Tai jei buvo anksciau senesnes issivysciuosios civilizacijos, tai gal kazkas isliko is zmoniu su visa technika, ir prasidejus naujom civilizacijom ta technika po truputi atskleidzia, dabar vel populiacija dideja labai greitai, zmones kenkia klimatuj, o galingieji perkasi bunkerius, gal vel musu civilizacija uzsilenks. O jie vel isliks.
Cia mano konspiracijos teorija. :D

Aukštyn