Vyras teigia aplankęs praeitį ir netgi patekęs į XIX a.

Daugelis žmonių nepasitiki teisininkais, bet kaip su advokatu, kuris bando visiems įrodyti, kad dalyvavo slaptoje JAV vyriausybės programoje ir buvo išsiųstas į XIX a.? 16 metų Sietle gyvenantis Andrew Basiago įrodė, kad nuo 7 iki 12 metų dalyvavo slaptoje vyriausybės programoje „Project Pegasus“.

 

Anot advokato, buvo mokomi ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Tai buvo reikalinga tam, kad būtų galima nustatyti kelionių laiku poveikį skirtingų amžiaus grupių žmonėms. Tyrimo metu nustatyta, kad vaikai greitai prisitaikė prie judėjimo įtampos, kylančios tarp skirtingų laikų.

 

Mokslininkai mano, kad keliauti laiku neįmanoma, nes niekas negali keliauti greičiau nei šviesa. Tačiau tuo pačiu metu Basiago sugebėjo surasti daugybę šalininkų, įskaitant amerikiečių sąmokslo teoretiką Alfredą Webre’ą. Jis įsitikinęs, kad JAV vyriausybė daugiau nei 40 metų naudoja kelionės laiku ir teleportacijos technologijas, tačiau iki šiol apie jas nekalbėjo ir tik toliau „kaupia“ patirtį.

 

Basiago žurnalistams išsamiai aprašė „laiko mašiną“ ir tai, kaip jis keliavo. Kartą jis esą netgi sugebėjo sugrįžti laiku, kad būtų nufotografuotas beveik šalia Linkolno. Advokatas taip pat pridūrė, kad kuo daugiau kelionių jis padarė, tuo daugiau jų susikaupė ir du kartus susidūrė su savimi per įvairius praeities vizitus. Basiago taip pat sakė matęs gedimą kelionėje laiku, o vieno berniuko kojos neatlaikė jo kūno. Jis gulėjo ant žemės ir šaukė iš skausmo. Bet sureguliavus laiko mašiną, problema dingo.

 

Šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite