Vyras sapne aplankė pomirtinį pasaulį, sutiko Dievą ir įgijo neįprastų sugebėjimų

Anapusiniame pasaulyje apsilankęs ir i6 jo grįžęs vyras labai pasikeitė. Jis pradėjo daryti įtaką elektros įrangai, o jam esant šalia, lemputės beveik visada pradeda mirgėti. Ši neįprasta istorija apie žmogų, pasivadinusį Gregu, pasirodė tinklalapyje NDERF, rašo portalas WWW.PLANETANOVOSTI.COM.

 

Viskas įvyko 2003 m. Tada Gregas nuėjo miegoti kaip įprasta ir pabudo visiškoje tamsoje. Jis jautė absoliučiai viską ir suprato, kad tai ne sapnas. Vyras iškart pagalvojo, kad yra miręs, tačiau tai jo negąsdino. Aplink jį nebuvo visiškai nieko, jokių garsų, jis nejautė savo kūno ir negalėjo judėti.

 

Po kurio laiko Gregas pradėjo svarstyti, ar yra kur yra Dievas šioje tamsoje. Iškart po to tolumoje pasirodė ryškus auksinis taškas, kuris dingdavo ir vėl pasirodydavo, tačiau kaskart vis artėjo. Kiekvieną kartą jai pasirodžius, pasigirsdavo garsas, panašus į perkūną. Kilo mintis, kad tai tunelis ir Dievas gali būti jo gale.

 

Vyrą visiškai absorbavus šviesai, jis pradėjo skristi į viršų tuneliu. Atvykęs pamatė didžiulį ryškų kamuolį. Gregas iškart suprato, kad priešais jį pats Dievas. Po to jis ir pats pradėjo save suvokti kaip energijos rutulį, kuris neturi aiškios formos. Vyras suprato, kad nori iškart susilieti su Dievu, bet kai bandė priartėti prie jo, jis pajuto nematomą jėgą, kuri neleido to padaryti. Jis bandė dar keletą kartų, bet nepavyko. Jis pamanė, kad greičiausiai jo laikas dar neatėjo, todėl neturėtų bandyti dar kartą.

 

Gregas grįžęs suprato, kad tapo visiškai kitu asmeniu. Jis pagerino santykius su daugeliu žmonių, o pats vyras po patirties tapo daug malonesnis ir jautresnis.

 

Šaltinis:

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite