Vaikinas po klinikinės mirties pradėjo girdėti balsą: jis informavo apie svarbius įvykius

Incidentas įvyko 1990 m. Naujųjų metų dieną. Kevinas stipriai kovojo su mergina. Abu negalėjo suvaldyti emocijų: vienu metu mergina smogė vaikinui į krūtinę, o jis krito be sąmonės.

 

Tapo tamsu, tačiau Kevinas nebuvo vienas: jis pajautė kažkieno buvimą. Vaikinas dar niekada nebuvo jautęs tokios stiprios meilės. Jis nieko nematė, prisimena, kad tik juto ranką ant dešinio peties.

 

Kažkas pasakė vaikinui, kad jis turi grįžti … dėl vaikų. Nematomasis žinojo kaip įtikinti. Kevinas nedvejodamas sutiko. Istorijos herojus pabudo ligoninėje ir netrukus vėl išgirdo balsą. Jis sakė, kad kuriam laikui vaikinas vėl paliks šį pasaulį, bet neilgam.

 

Kevinas vėl prarado sąmonę, slaugytojos puolė gelbėti. Vaikinas nepanikavo, nes žinojo, kad viskas greitai baigsis. Taip ir atsitiko: siela grįžo į kūną, pacientas pasveiko.

 

Po dešimties metų, autobuse vėl pasigirdo balsas, kad Kevinas pakeliui sutiks būsimą žmoną. Po valandos tai atsitiko. Dabar jau 20 metų Kevinas yra laimingai vedęs. Šiandien vyras tikina, kad danguje egzistuojančios meilės negalima rasti čia, Žemėje. Ten ji ypatinga ir nesavanaudiška.

 

Šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite