Stiklas, pro kurį matosi NSO

Galbūt jau teko girdėti, kad kitų civilizacijų atstovai nenori, kad juos pamatytų – vieni saugo žmogaus protą nuo netikėto sukrėtimo, o kiti – naudojasi savais tikslais. Kaip yra iš tiesų, galime tik spėlioti. Neseniai vienas vyras rado neįprastą stiklą, kurio dėka pamatė NSO.

 

Vieni žiūrovai tikina, kad tai apgaulė, kiti tiki, jog taip ir yra. Tad kviečiame įvertinti prieštaringų nuomonių sulaukusį vaizdo įrašą. Pasidaliname lietuviškai įgarsinta versija:

 

 

Teoriškai, taip galėtų būti, nes paaiškintų, kodėl nematome NSO ir pagrįstų idėją, kad maža tikimybė, jog begalinėje Visatoje esame tik vieni.

 

Nežemišką stiklą radęs vyras mėgino daryti su juo eksperimentus. Įdomu tai, kad ant šukės galima matyti ženklus panašius į randamus laukuose. Milžiniškų piešinių javų ir kitos augmenijos laukuose yra tikrai daug, tiks nieks negali (arba nenori) paaiškinti jų kilmės. Tad vaizdo įraše atkreipkite dėmesį į vos matomą piešinio dalį.

 

 

Piešinį galima būtų įvardinti skiriamuoju kosminio laivo ženklu.

 

Atsitiktinumų nebūna

 

Turbūt jau žinote teoriją, kad atsitiktinumų nebūna ir viskas vyksta pagal planą. Todėl galima būtų manyti, jog ateina laikas plėsti akiračio ribas ir palengva pratintis, jog esame ne vieni. Juk kas ir būtų, kad tiesiog netikėtai visi NSO taptų matomi, daugybė žmonių patirtų emocinį sukrėtimą, kurio pasekmės daug kam būtų liūdnos. O tokią žalą galėtų padaryti tik labai priešiškai nusiteikę būtybės. Tad geriau palikti dvejonę – tai tikra, ar ne ir įleisti naują idėją.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Šaltinis ALL WORLD “ALL WORLD” YouTube.

 

Šaltinis”https://www.youtube.com/channel/UCcPSdUYCaxHk2Dy98r503rA/videos” YouTube.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
inkognito

Aiškus feikas. Mačiau Nso iš tokio atstumo,ant jo korpuso netgi matomi įlenkimai ir kažkokie tai kaip ir kniedės ar dar kažkas,gal koks nors taškinio suvirinimo pedsakai.Be to žinau kaip veikia NSo užmaskavimo principas,jo vaizdas yra matomas iki pat akies regimojo nervo,tik jo informacija yra tokia užkoduota ,kad smegenys ignoruoja NSo vaizdą,jeigu įjungtas maskavimo režimas ir čia jokie stebuklingai stiklai nieko nepadės,nes stiklas yra visai ne prie ko.O čia video Nso lieka vis tiek juodas nors dangaus ir debesų spalvos matosi,o tai yra tiesiog nesamonė arba tas Nso yra rašalo dėmė ir viskas.

Taip pat skaitykite