Senų pastatų aukštai po žeme visame pasaulyje kelia vis daugiau klausimų

Galbūt ir jums teko matyti ne vieną pastatą, kurio langai, arkos ar durys daug giliau nei gatvė. Turbūt labai mažai kas atkreipia dėmesį ir viskas atrodo normalu, tačiau vykstant archeologiniams kasinėjimams, atidengiami senų pastatų visi aukštai, o istorikai neturi logiško ir aiškaus atsakymo. Jų teorija dažniau skamba kaip melas, o ne kaip racionalūs paaiškinimai. Kam to reikia? Nieks nežino.

 

 

Taigi, kol logiškų atsakymų nėra, tol sklinda įvairios kalbos. Mes teorijų nepateiksime, tačiau kviečiame peržiūrėti vaizdo įrašą ir pamėginti paieškoti atsakymų. Jei juos jau žinote – pasidalinkite.

 

Juk nei vienas projektuotojas nestatytų namo taip, kad jo durys ir langai būtų žemiau nei pagrindas. Priešingai, žinant, kad statinys dažniausiai šiek tiek nusėda žemyn, jis statomas ant aukštesnių pamatų. Ar gali būti užneštas dulkėmis ir taip vadinamu kultūriniu paveldu visas aukštas ar net daugiau? Tik tais atvejais, kai nutinka kažkokie gamtos kataklizmai, tiesa?

 

 

Šaltinis “ALL WORLD” YouTube.

Rekomenduojami video:


2500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
gajama

Įdomu ar atkastuose aukštuose kas nors vertingo randama ? Molyje turėtų daug radinių išlikti , kas suteiktų bent kokios informacijos .

Taip pat skaitykite