Prognozės: nuo 2020 m. antrosios pusės viskas taps dar sudėtingiau

Tam, kad prasidėtų kažkas naujo, turi būti sugriauta ir panaikinta sena. Žmonijos sukurta valdymo ir kontrolės sistema egzistuoja jau daug amžių. Kai kurie žmonės tikina, kad esama laisvė tik iliuzija, nes geriausia kontroliuoti tuos, kurie mano esą laisvi ir nemaištaus.

 

Su pandemija prasidėję suvaržymai gana greitai atskleidė žmonių pakantumo lygį – visi kruopščiai laikėsi nurodymų tol, kol ėmė abejoti pavojaus lygiu. Todėl jau kuris laikas matome masinius protestus ir vis garsesnius priekaištus, nes žmonės pradėjo įžvelgti ne tik naujus suvaržymus, bet ir kitus sistemos trūkumus.

 

Sakoma, kad atėjo laikas drastiškiems pokyčiams, o susidariusi pasaulinė situacija tai lyg nuo kalno besiritanti sniego gniūžtė, kas kartą tampanti vis didesne ir labiau griaunančia. Nežinia, ar tikrai pokyčiai bus greiti ir drastiški, tačiau tokios prognozės, kaip šiame vaizdo įraše, kuriuo norime pasidalinti, tik primena, kad patys pradėtume pokyčius savo viduje ir nelauktume stebuklo ar dar vieno supurtymo.

 

 

Šaltinis “ALL WORLD” YouTube.

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite