NASA fizikė sako, kad įmanoma keliauti laiku

Pasak NASA fizikės Louise Riofrio, kelionės laiku yra įmanomas dalykas. Judėti galima tik į ateitį, nepažeidžiant fizikos dėsnių.

 

Norėdami realizuoti idėją, NASA mokslininkai turi patobulinti atominio laikrodžio modelį ir pristatyti jį į Tarptautinę kosminę stotį. Tai būtina norint tiksliai išmatuoti žydrojo pluošto greitį erdvėje.

 

Louise Rifrio sugebėjo gauti duomenis, surinktus naudojant lazerio spindulius ir kampinius atšvaitus, kurie liko mėnulyje „Apollo“ misijos metu. Informacija buvo gauta mokslininkei dirbant Kosmoso centre. Išanalizavus rezultatus, padaryta išvada, kad šviesos greitis nėra pastovus, jis gali kisti.

 

Iš kosmoso ir Žemės gauti duomenys pasirodė visiškai skirtingi. Taigi fosilijų ir senovės užtemimų Žemės rutulyje tyrimas parodė, kad Mėnulis tariamai juda daug lėčiau, palyginti su kitais skaičiavimais. Skirtingi skaičiavimo metodai davė visiškai skirtingus rezultatus. Tai nėra normalu, kai tiriamas objektas yra šalia mūsų.

 

Pasak Riofrio, šviesos greitis linkęs mažėti. Todėl kyla jausmas, kad mūsų natūralaus palydovo judėjimas vyksta greičiau nei yra iš tikrųjų. Jei ši teorija teisinga, vis tiek įmanoma keliauti laiku.

 

Einšteinas šviesos greitį nurodė kaip pastovų. Jei taip nėra, lygtys įgyja sprendimus, leidžiančius keliauti laiku. Be to, žmogus gali laiku kontroliuoti judėjimo greitį.

 

Šaltinis: http://www.planetanovosti.com/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite