Kodėl negalima namuose pasilikti mirusių žmonių nuotraukų

Daugelis žmonių stengiasi kuo ilgiau išsaugoti savo mirusių protėvių atminimą.

 

Vieni turi daiktų, kuriuos perduoda iš kartos į kartą, kiti turi istorijas, treti saugo fotografijas, kuriose vaizduojami jų iškeliavę ir artimieji.

 

Nepaisant to, kad nuotraukos yra lengviausias būdas prisiminti mirusių žmonių išvaizdą, jų nerekomenduojama saugoti.

 

Ryšys su gyvųjų pasauliu

 

Jei saugote mirusių artimųjų nuotraukas kartu su gyvų nuotraukomis, jų sielos yra energetiškai susijusios su mūsų pasauliu. Taigi, jie negali rasti sau ramybės ir netgi gali persekioti artimuosius, siųsti jiems ženklus, kad jie yra šalia. Jei jaučiate mirusio žmogaus buvimą, tai nereiškia, kad jam gerai su jumis ir jis nori klaidžioti po jūsų pasaulį.

 

Jei paveikslėlyje matomi ir mirę, ir gyvi žmonės, geriau jį apkarpyti ir palikti dvi skirtingas puses. Mirusiųjų fotografijas rekomenduojama laikyti uždarame juodame aplanke arba juodame gedulo albume.

 

Neigiama energija

 

Ekstrasensai ir magai gali daug sužinoti apie asmenį iš nuotraukos, pavyzdžiui, ar jis miręs, ar gyvas. Faktas yra tas, kad ypatinga energija sklinda iš mirusių žmonių nuotraukų. Tai ne visada labai paveikia suaugusius, tačiau gali būti pavojinga mažiems vaikams. Jie neturi pakankamai energetinės apsaugos, todėl tokios nuotraukos gali juos išgąsdinti. Jei nuotrauka yra vaikų kambaryje, jis turi būti skubiai pašalintas, kitaip gali sukelti ligą ar kitas bėdas. Suaugusiems tokios nuotraukos atima apsaugą nuo žalos, blogos akies ir piktųjų dvasių. Kad neigiama mirusiųjų energija neveiktų kitų, neturėtumėte laikyti nuotraukų akivaizdžioje vietoje.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru/


2500

Taip pat skaitykite