Kodėl negalima namuose pasilikti mirusių žmonių nuotraukų

Daugelis žmonių stengiasi kuo ilgiau išsaugoti savo mirusių protėvių atminimą.

 

Vieni turi daiktų, kuriuos perduoda iš kartos į kartą, kiti turi istorijas, treti saugo fotografijas, kuriose vaizduojami jų iškeliavę ir artimieji.

 

Nepaisant to, kad nuotraukos yra lengviausias būdas prisiminti mirusių žmonių išvaizdą, jų nerekomenduojama saugoti.

 

Ryšys su gyvųjų pasauliu

 

Jei saugote mirusių artimųjų nuotraukas kartu su gyvų nuotraukomis, jų sielos yra energetiškai susijusios su mūsų pasauliu. Taigi, jie negali rasti sau ramybės ir netgi gali persekioti artimuosius, siųsti jiems ženklus, kad jie yra šalia. Jei jaučiate mirusio žmogaus buvimą, tai nereiškia, kad jam gerai su jumis ir jis nori klaidžioti po jūsų pasaulį.

 

Jei paveikslėlyje matomi ir mirę, ir gyvi žmonės, geriau jį apkarpyti ir palikti dvi skirtingas puses. Mirusiųjų fotografijas rekomenduojama laikyti uždarame juodame aplanke arba juodame gedulo albume.

 

Neigiama energija

 

Ekstrasensai ir magai gali daug sužinoti apie asmenį iš nuotraukos, pavyzdžiui, ar jis miręs, ar gyvas. Faktas yra tas, kad ypatinga energija sklinda iš mirusių žmonių nuotraukų. Tai ne visada labai paveikia suaugusius, tačiau gali būti pavojinga mažiems vaikams. Jie neturi pakankamai energetinės apsaugos, todėl tokios nuotraukos gali juos išgąsdinti. Jei nuotrauka yra vaikų kambaryje, jis turi būti skubiai pašalintas, kitaip gali sukelti ligą ar kitas bėdas. Suaugusiems tokios nuotraukos atima apsaugą nuo žalos, blogos akies ir piktųjų dvasių. Kad neigiama mirusiųjų energija neveiktų kitų, neturėtumėte laikyti nuotraukų akivaizdžioje vietoje.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru/

Rekomenduojami video:


2500
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Naujausius Seniausius Geriausius
Piliete

O kaip tada su protėvių portretais, kurie perduodami iš kartos į kartą, kabo ant sienos?

virginijus

nemanau kada reike naikinti mirusiu nuotraukas bet ir ant sienu nera tikslo kabint bus nuolatinis slégis

Mikas

Visiški pezalai,

Mikas

Visiški pezalai.Rašot bele kad rašyti.

Giedriux

Nuotraukų nebūtina išmesti. Geriau giliai padėti. Bet tikrai nelaikyti atidengtų kambaryje. Miręs nelygus mirusiam. Vienas baisus, kitas gal šventasis, kitas neutralus. Bet jei neina atskirti, tai būtina slėpti mirusių nuotraukas. Kitas variantas, kad tas nuotraukas pašventintų tikras stiprus kunigas, jei sutinka. Arba geras ekstrasensas.

Taip pat skaitykite