Kodėl moterys kaltina vyrus ir jais manipuliuoja

eigu moteris paflirtavo su kitu, ji apkaltins dėl to vyrą, jeigu jis paflirtuos su kita, savaime aišku, kaltas bus jis. Jeigu moteris metė vyrą, ji apkaltins jį nesugebėjimu kurti santykius. Jeigu vyras ją metė – bus apkaltintas išdavyste.

 

Vyrai kalti dėl visko:

 

Dėl to, kad sunervino;
Nepatenkino kažkokio poreikio, arba patenkino, bet ne taip;
Neišlaikė;
Nepagailėjo;
Nesumokėjo;
Nepakankamai “kietas”;
Netaria reikalingų žodžių arba taria, bet per mažai;
Nesuprato jos jausmų;
Per daug bendrauja su draugais;
Per ilgai užsisėdi darbe;
Mėgsta žvejybą arba krepšinį…
Moteris visada suras kuo apkaltinti savo vyriškį.

 

Kodėl ir kokiu tikslu moterys kaltina vyrus?

 

Pažinties etape moteris naudoja tokius triukus, kaip nekaltos provokacijos, kaltinimai, pretenzijos, turėdamos vieną tikslą – pasižiūrėti, kokia bus vyro reakcija. Jeigu vyras reaguoja su humoru ir rimtai nežiūri į provokaciją, instinktų lygmenyje moteris supranta, jog turi reikalą su vertu, stipriu vyruku. Yra tokia sąvoka kaip “aukšto rango vyras”. Humoras – tai jo atsakymas į provokaciją.

 

Moterims patinka stiprūs, mokantys apsiginti vyrai. Atkreipkite dėmesį – kalba eina ne apie tai, kad jis plautų moteriai smegenis, žongliruodamas įvairiais terminais ir mėgindamas kažką įrodyti logiškai. Kalba apie tai, kad jis nepažeidžiamas, jo nepramuša moteriški kaltinimai ir provokacijos.

 

Manipuliuodamos ir kaltindamos, moterys nori sužinoti, ar su stipriu vyru bendrauja.

 

Bendro gyvenimo metu moteris naudoja kaltinimus jau kitu tikslu – kad galėtų vyrą valdyti ir kontroliuoti. Juk prasikaltėlis stengsis išpirkti savo kaltę, teisingai? O kaip išperkama kaltė? Dovanomis, paslaugomis, paklusnumu, įgeidžių ir kaprizų tenkinimu. Psichologiškai moterys iš prigimties atsparesnės ir ištvermingesnės už vyrus, dėl to rezga labiau rafinuotas strategijas, kaip paversti vyrą paklusniu. O vyrai, girdėdami moters žodžius, patikėję jų emociniais triukais, atranda tuose žodžiuose kažkokią prasmę, sutinka su tuo, ką moteris pasakė ir ko ji iš jų reikalauja.

Junkitės prie mūsų Facebooke
ir
sekite mus Instagram @anomalija.lt

Aš jau Jus seku (uždaryti ir daugiau nerodyti)!

 

Tačiau yra viena bėda. Tas, kuris visą laiką pritaria moteriai, laikui bėgant jos akyse ima atrodyti silpnu, niekam tikusiu vyru. Nesugebančiu pasipriešinti. Moteriai tai signalas, kad šitas vyras jai daugiau nereikalingas. Vyrui tai – visiškas krachas. Jis ima gauti iš savo moters mažiau sekso, o seksas – vienas geriausių indikatorių, kaip moteris žvelgia į vyrą.

Įdomu? Sudominkite ir kitus! Pasidalinkite ir tęskite skaitymą.
Dalintis

 

Kaip stiprūs vyrai reaguoja į moteriškas manipuliacijas?

 

Humoras, pasišaipymas iš savęs, moters ar situacijos (ne išjuokimas!). Tai pati geriausia reakcija;
Neieško prasmės kaltinančios moters žodžiuose. Jokios prasmės ten nėra;
Jeigu moteris peržengė ribą – nurodo jai savo vietą, tik be psichologinio ir juo labiau fizinio smurto;
Moteris svaidosi kaltinimais nesąmoningai. Tokia jos prigimtis. Ji tave testuoja ir tai normalu. Taip bus visada;
Emocinis ištvermingumas – štai ko būtina išmokti. Tapti teflonine keptuve, prie kurios jokia bjaurastis neprilimpa.
Žvelkite į moteriškus kaltinimus kaip į žaidimą. Nes tai išties ne daugiau kaip žaidimas, išskyrus patologiškus atvejus, kai laikas kviestis į pagalbą psichologus. Tokias jas sukūrė gamta – visą gyvenimą, netgi ištekėjusios, netgi pagimdžiusios vyrui vaikų, jos kartas nuo karto stengsis patikrinti vyrą ar tebeturi jis ankstesnės jėgos.

 

Šaltinis: https://seimairnamai.eu/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite