Kas yra vedinė astrologija?

Lietuvoje dominuoja Vakarietiška astrologija, tačiau Rytietiška vis daugiau sulaukia dėmesio dėl tikslesnių ir tikslingesnių prognozių bei aiškinimo.

 

Įprastai pas astrologus žmonės eina dėl jiems svarbių gyvenimiškų situacijų ir įvairių problemų. Todėl astrologas turi ne rėžti nemalonias prognozes į akis ar užliūliuoti gražios ateities iliuzija, o išmintingai konsultuoti dėl galimos ateities ir paskatinti žmogų drąsiai ieškoti naujų galimybių.

 

Apie tai, kas yra astrologas ir koks jo vaidmuo, pasakoja Astrosielai.lt įkūrėja, vedų astrologė Lina Šmatavičiūtė:

 

 

Astrologė pataria nesižavėti vedinės moters ar vyro įvaizdžiu. Kodėl?

 

Kaip jau minėjome, Vedų astrologija tiksliai numato žmogaus gyvenimo etapus, o šį astrologijos mokslą įvaldęs specialistas geba papasakoti kas ir kodėl vyksta. Ši astrologijos kryptis, glaudžiai susijusi su astronomija, gyvuoja jau ne vieną tūkstantį metų ir grįsta Vedomis („Kanonizuotas sakralinis senovės arijų tekstų rinkinys”, wikipedija).

 

Pasak astrologės Linos Šmatavičiūtės, Vedose nėra pasakojama apie moteriškumą ir vyriškumą. Tad iš kur atsirado moteriškumo mokymai? Šį klausimą paliksime atvirą, kad kritiškai įvertintumėte įvairias paskaitas ir informaciją.

 

Tad kas yra vedų astrologija ir kokia jos kilmė, pasakoja L. Šmatavičiūtė:

 

 

Šaltinis: Lina Šmatavičiūtė https://astrosielai.lt/

Rekomenduojami video:


2500

Taip pat skaitykite